You dont have javascript enabled! Please enable it!

CZY JESTEŚ ZDESPEROWANYM FACETEM? (13 OZNAK)

Czy jesteś zdesperowanym facetem?

Wielu facetów stresuje się gdy ma podejść do obcej kobiety. Problem jest tym większy im bardziej się im ta kobieta podoba. Jeżeli jest przeciętna lub nawet brzydka to nie robi na nim wrażenia przez co facet się nie spina i nie blokuje wewnętrznie.

Problem pojawia się gdy spotkana kobieta jest „taka piękna”.  Jeżeli facet przez dłuższy czas nie był z kobietą to samotność daje mu się coraz bardziej we znaki. Przez to jest w stanie zaakceptować kobiety, które są poniżej jego standardów.

Na zasadzie „byle tylko z jakąś być” nawet gdy ona nie jest w moim typie…

Taka postawa prowadzi tylko do jednego. Do bycia zdesperowanym z kobietami.

Bycie zdesperowanym facetem, czy bycie idealnym dla kobiety?

Pozbądź się presji bycia idealnym dla kobiety. Nie myśl o sobie w sposób “czy ja spodobam się kobiecie?” lub “jak idealnie podejść i zagadać do kobiety?”.

Przez to się blokujesz i spinasz bo myślisz i analizujesz każde słowo czy gest jaki zrobisz przy kobiecie. Ważne abyś miał wysokie poczucie swojej wartości a do relacji podchodził na luzie. Jeżeli zrobisz coś “nie tak” to obróć to w żart.

Twoje pozytywne nastawienie i pewność siebie jest kluczowa a nie to czy spodobasz się kobiecie. To kobieta ma podobać się Tobie.

 

Twoje życie na co dzień w niedostatku kobiet:

Gdy żyjesz w niedostatku z kobietami potrafisz spotkanej kobiecie przypisać cechy, których nie ma. Zaczynasz tworzyć w swojej głowie obraz ideału, którym ona wcale niekoniecznie jest. Traktujesz ją jakby była kimś wyjątkowym.

Jesteś dla niej miły i się przymilasz na każdym kroku.

Chcesz jej zaimponować np. dając prezenty zamiast skupić się na swojej osobowości i tym aby dobrze się przy Tobie czuła. Stawiasz wyżej od siebie i myślisz „ona jest taka cudowna”. Wyolbrzymiasz jej pozytywne cechy i nie dostrzegasz negatywnych przez co myślisz, że to „ta jedyna”. Doszukujesz się oznak zainteresowania ze strony kobiety zamiast skupić się na tym czy się po prostu z Tobą spotyka.

Po pewnym czasie, nie możesz przestać o niej myśleć. Boisz się ją stracić. Jesteś zdesperowany. Gdy okazujesz zbyt dużo zainteresowania, kobieta postanawia odejść. Zamiast przyhamować swoje emocje Ty jeszcze bardziej się o nią starasz i próbujesz logicznie przekonać aby tego nie robiła. Trzymasz się jej zamiast dać jej przestrzeń i swobodę. Co tylko ją utwierdza w przekonaniu jak bardzo jesteś zdesperowany.

Wynika to z tego, że masz ograniczony wybór odnośnie kobiet. Prawdopodobnie spotykasz tylko kobiety ze swojego kręgu znajomych lub z pracy. Liczysz na szczęście, że spotkasz „tą jedyną” w tak małym gronie.

 Strach przed obcymi kobietami:

W sytuacji gdy pokonasz strach przed kobietami zaczną pojawiać się w Twoim życiu. Będziesz z nimi rozmawiał i flirtował bez presji i oczekiwania na efekty. Będziesz przebywał w ich towarzystwie przez co będą dla Ciebie czymś normalnym. Dzięki temu przyzwyczaisz się i obędziesz ich obecnością.

Nabierzesz doświadczenia dzięki praktyce.

Będziesz wchodził w relacje z kobietami z poziomu dostatku a nie ich braku w Twoim życiu. A to całkowicie zmienia zasady.

Kobiety także chcą spotykać się z facetami. Ale nie takimi zdesperowanymi przylepami, którzy latają za nimi. Szukają faceta, który ma coś wyjątkowego i to „coś” trudnego do opisania będącego dla nich wyzwaniem.

Taka już natura człowieka, że nie cenimy tego co darmowe. Jednak to co wymaga wysiłku to już co innego…

prawdziwy facet

Jakie zachowanie sprawia, że jesteś zdesperowanym facetem?

Jeżeli swoim zachowaniem okazujesz desperację z kobietami to kobieta postrzega Cię jako nieatrakcyjnego faceta.

Zamiast ją przyciągać, będziesz ją odpychał od siebie. Ona wyczuje, że nie masz wyboru z kobietami.

  1. Jeżeli jesteś zainteresowany kobietą to wszystko jest w porządku. Problem pojawia się gdy jesteś nadmiernie zainteresowany i okazujesz to kobiecie.

2. Przede wszystkim gdy pokazujesz jak bardzo zależy Ci na kobiecie. Kopiesz sobie grób gdy wyznajesz jej zbyt szybko miłość lub mówisz jej jak to byś o nią bardzo dbał i „nosił na rękach”.

3. Nie przytłaczaj jej komplementami.

4. Unikaj nachylania się do kobiety.

5. Tak samo wstrzymaj się z prezentami i kwiatami na początku spotkań.

6. Zrównaj swoje okazywanie uczuć do sposobu w jaki ona okazuje Tobie. Możesz ją pragnąć i kochać jednak nie odsłaniaj wszystkich swoich kart zbyt szybko.

Daj kobiecie czas i przestrzeń zamiast ją osaczać:

7. Nie osaczaj kobiety swoim kontaktem.

8. Nie podążaj za nią na każdym kroku a zamiast tego daj jej czas i przestrzeń. Lepiej spotkać się intensywnie ale na krótko i pozostawić niedosyt niż na dłużej gdzie będzie nudno i bez emocji.

9. Tak samo nie spamuj jej telefonu pisząc o bzdetach czy co dzisiaj robiłeś. Jeżeli nie odpisała na smsa to nie wysyłaj kolejnych o desperackich treściach tylko czekaj aż dostaniesz odpowiedź.

10. Kobieta też ma swoje życie i sprawy więc poczekaj. Telefon ma służyć do umawiania spotkań na żywo i nic po za tym. Inaczej zabijasz swoją atrakcyjność.

11. Nie dotykaj kobiety zbyt szybko. Gdy spotykasz kobietę podanie ręki będzie w porządku i tyle wystarczy na samym początku. Problem robi się gdy obcą kobietę sam łapiesz za rękę lub zarzucasz na niej rękę bo chcesz pokazać swoją „dominację” i pewność siebie.

12. Tak samo podczas rozmowy nie stój zbyt blisko kobiety naruszając jej strefę komfortu dla obcych ludzi. Jeżeli kobieta się odsuwa to nie robi tego bez powodu i oznacza, że ją przytłaczasz swoją bliskością. To działa przeciwko Tobie.

13. Tak samo nie obmacuj kobiety zbyt szybko. Dopasuj tempo do Waszej relacji i stopniowo, małymi krokami wprowadzaj dotyk. Najpierw dotykasz jej ręki, później możesz objąć, złapać za kolano itd.

prawdziwy mezczyzna

Jak przestać być zdesperowanym facetem z kobietami?

Im dłużej jesteś bez kobiety tym naturalnie stajesz się bardziej „wygłodniały” w kontaktach z kobietami. Kobiety szybko wyczuwają taką postawę a następnie unikają takich facetów.

Musisz przystopować swoje emocje i okazywania tego. Jeżeli przymilasz się do kobiety, nadmiernie komplementujesz, „latasz za nią” lub molestujesz jej telefon nie dając przestrzeni to kobieta wie, że jesteś zdesperowany.

Kobieta może robić Ci testy okazując nie co zainteresowania a następnie sprawdzając Twoją reakcję.

Jeżeli odwzajemnisz pokazując nadmierne zainteresowanie to już po Tobie.

Tak samo jeżeli stawiasz kobietę wyżej od siebie. Jeżeli na temat spotkanej kobiety masz przekonanie w głowie „mam nadzieje, że mi się z nią uda” to jesteś zdesperowany co będzie objawiać się również w Twoich czynach i mowie ciała.

Zamiast tego podejdź do tego na zasadzie „mógłbym być z nią ale nie muszę bo jak nie z nią to z inną, przecież są inne kobiety na tym świecie”. Pokazywanie kobiecie, że „nic z nią nie musisz a jedynie możesz” pokazuje, że masz wybór. Dzięki temu nie jesteś potrzebujący i zdesperowany.

Przede wszystkim desperacja jest w Twojej głowie dlatego należy pozbyć się jej tam gdzie się znajduje. Wyjdź z założenia, że kobiet wystarczy dla wszystkich więc nie chodzi o to „kto pierwszy ten lepszy”.

Zamiast spinać się w kontaktach z kobietami podejdź do tego na luzie zawsze mając wybór dzięki obfitości kobiet w Twoim życiu. Jeżeli masz z tym problem to zacznij od poprawy swojej pewności siebie oraz popracuj nad charakterem. Następnie otaczaj się kobietami i nieustannie z nimi flirtuj.

Czy jesteś zdesperowanym facetem? Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: