You dont have javascript enabled! Please enable it!

CAŁA PRAWDA O KOBIETACH

Cała prawda o kobietach

Jaka jest prawda o kobietach? Często to co myślimy lub nam się wydaje może mijać się z tym jak jest naprawdę. To samo może dotyczyć kobiet, ponieważ prawda o nich może być bardziej brutalna niż Ci się wydaje…

Skoro jesteś facetem to przede wszystkim powinieneś być dumny z tego, że jest samcem.

Ja jestem z tego bardzo dumny a Ty? Uważam, że takie podejście dużo ułatwia w kontaktach z kobietami. Dlaczego? Ponieważ kobieta to też człowiek. Nie traktuj kobiet jak „Bóg wie co” nawet jak ona jest taka piękna.

Często jedynym atutem kobiet jest jedynie jej wygląd i uroda. Nie traktuj kobiet jak by były księżniczkami i nie podniecaj ich wyglądem bo nie wiadomo co ta kobieta ma w głowie. Może się okazać że w głowie ma totalną pustkę a jej jedyne zajęcia w ciągu dnia to wstawianie dzióbków i cycków na Facebooka i Instagrama.

Jeżeli poznajesz kobietę, zwróć uwagę jakie życie ona prowadzi. Co robi w ciągu dnia? Czy jej głównym zajęciem w ciągu dnia jest dodawanie zdjęć w sieci? Zwróć uwagę czy kobieta jest zaradna, bo jeżeli nie pracuje to skąd ma pieniądze na nowe ubrania i kosmetyki? Być może doi facetów na kasę? Unikaj materialistek, galerianek czy gold diggerek no chyba że chcesz być sponsorem…

Cała prawda o kobietach. Kobiety a seks:

Jaka jest prawda o kobietach pod względem seksu? Jeżeli myślisz, że kobiety są święte i grzeczne to nie mam dobrych wieści dla Ciebie. Czasami kobieta okazuje się demonem seksu. Czy kobiety kłamią odnośnie ilości partnerów?

Przeważnie tak, ponieważ niektórych facetów ilość wcześniejszych kutasów mogła by zniechęcić. Jeżeli kobieta widzi, że nie potrafisz przyjąć prawdy i rzeczywistości to woli skłamać dla Twojego dobra. To tak jak z cofaniem przebiegu w samochodach… niby 20 letni diesel z Niemiec nie może mieć 200 000 km przebiegu a mimo to wiele osób w to wierzy bo ma tyle na liczniku…

Kobiety także chcą seksu i mają fantazje na ten temat.

Zresztą chyba nie muszę Ci mówić jaką jedyną funkcje pełni łechtaczka? Prawda jest taka, że ciężko o kobietę która jest atrakcyjna fizycznie i ma poukładane w głowie… ale nie jest to niemożliwe.

cała prawda o dziewczynach

Cała prawda o kobietach. Musisz być wytrwały…

Dlatego gdy poznajesz kobietę podejdź do nowej znajomości z ciekawością. Nie pokazuj jak bardzo jesteś nią zainteresowany a tym bardziej onieśmielony jej wyglądem. Skoro jest naprawdę ładna to pełno facetów przed Tobą śliniło się na jej widok i mówiło jej jaka to ona jest bardzo piękna. W takim wypadku ona wie że jest piękna.

Nie bądź „kolejnym” śliniącym się facetem na jej widok bo wpadniesz w szufladkę „tacy jak wszyscy” a nie możesz być tacy jak wszyscy.

Musisz być dla kobiet seksualny bo inaczej wpadniesz w szufladkę przyjaciela. Dlatego dotyk i całowanie jej musi pojawić się jak najszybciej. Najlepiej na pierwszym lub zaraz po pierwszym spotkaniu. Jeżeli będziesz odwlekał dotykanie kobiety to kolejnych spotkań może już nie być a nawet jak będą to będziesz postrzegany jako „kolega”.

Okaż swoje (seksualne) intencje ale nie myl tego z jej osaczaniem i przytłaczaniem. To musi być naturalne i stopniowe.

prawda o kobietach

Cała prawda o kobietach. Jak traktować kobiety?

Musisz wiedzieć jak postępować z kobietami. Nie przymilaj się i nie bądź przesadnie miły dla kobiet. Za to flirtuj i drocz się z nią, działaj nieszablonowo i zaskakuj kobietę tak często jak tylko możesz. Musisz przy kobiecie być pewny siebie, wyluzowany, robić to na co masz ochotę i pokazać że jesteś facetem z jajami. Spraw aby dobrze się przy Tobie czuła ale nie udawaj przy tym kogoś kim nie jesteś bo prędzej czy później wyjdzie to jaki jesteś naprawdę.

Zadbaj o kontakt wzrokowy oraz uśmiech.

To co bardzo denerwuje kobiety to niezdecydowany facet. Facet, który nie wie czego chce od życia oraz czego chce od kobiety, ponieważ Twoją rolą jest prowadzenie kobiety.

Nie bój się wyrażać swojego zdania. Jeżeli jest coś co Ci się w niej nie podoba np. to że pali papierosy to powiedz jej to. Nie naskakuj na kobietę tylko powiedz to łagodnie ale zdecydowanie. Wykorzystaj poczucie humoru. Powiedz jej np. że nie lubisz całować się z popielniczką.

Facet musi podejmować decyzje.

Od tego jest facet i jest to jedna z męskich cech której oczekuje od Ciebie kobieta. Jeżeli kobieta chce czegoś od Ciebie to nie dawaj jej tego bo machnęła na Ciebie palcami. Zamiast tego wstrzymuj ją i odwracaj rolę dzięki czemu budujesz napięcie i działasz na jej emocje.

cala prawda o kobietach

Cała prawda o kobietach:

Musisz oddziaływać na kobiety emocjonalnie.

To klucz do sukcesu z kobietami. Jeżeli będziesz dostarczał kobiecie emocje to nie będziesz nudny i obojętny dla niej. Z dystansem podchodź do tego co mówi Ci kobieta, ponieważ to co mówi jest na poziomie logicznym a kobiety zdecydowanie mocniej i intensywniej przeżywają emocje. To jak postępują kobiety jest dużo bardziej związane z ich emocjami a nie logiką dlatego m.in. tak ciągnie ich do „złych chłopców”.

Kobiety lubią oglądać komedie romantyczne, wszelkie romanse i dramaty, ponieważ jest tam masa emocji. Dlatego z kobietami robienie nawet głupich rzeczy ale odważnych jest dużo lepsze niż bycie nijakim i obojętnym. Dlatego wybijaj kobietę z rytmu codzienności tak często jak tylko możesz. Lepiej proś o przebaczenie niż o pozwolenie ale dużo częściej nie będziesz musiał tego robić jeżeli zrobisz to w odpowiedni sposób.

Ważne jest to abyś nie stawiał na sobie presji i nie był zdesperowany w poznawaniu kobiet, ponieważ ona to wyczuje.

Zdobywanie kobiety traktuj jak sztukę wyboru odpowiedniej kobiety dla Ciebie a nie obojętnie jakiej czy takiej która ma ładną buźkę i nic po za tym. Określ wymagania jakie masz wobec kobiety.

cala prawda o dziewczynach

Idealna kobieta do związku to…

Tak naprawdę idealna kobieta nie istnieje. Wszyscy jesteśmy ludźmi dlatego mamy swoje wady i zalety.

Kobieta zawsze będzie miała jakieś mniejsze lub większe wady.

Grunt to chęć pracy nad sobą i nad związkiem, który budujesz na zaufaniu, wspólnych wartościach, dbaniu o dobro drugiej osoby, rozumieniu swoich potrzeb itd.

Jeżeli szukasz kobiety do związku to szukaj takiej, która ma podobne przekonania i wartości życiowe do Twoich. Dzięki temu będziesz miał m.in. wspólne tematy do rozmowy. Jeżeli skupisz się na jej osobowości i charakterze będzie Was łączyć znacznie więcej niż sam seks.

Określ swoje priorytety i wymagania, których szukasz w kobiecie. Gdy taką znajdziesz, pracuj nad sobą i nad związkiem bo związek to nieustanna praca.

brutalna prawda o kobietach

Co z kobietami z klubów?

Na zakończenie kilka słów na temat kobiet spotykanych w klubach. Musisz wiedzieć, że kluby to specyficzne miejsca do których idzie się w konkretnym celu. Dotyczy to zarówno facetów jak i kobiet. Jeżeli myślisz, że kobieta przyszła do klubu tylko aby po tańczyć to się mylisz. Równie dobrze potańczyć mogła u siebie w domu.

Prawda o kobietach wiąże się z tym co napisałem na początku tego wpisu a mianowicie chodzi o seks. Zdziwiony? Jeżeli tak to obudź się i otwórz oczy, ponieważ w klubie zawsze jest pewna grupa kobiet która przyszła tam w celu zaznania przygodnego seksu. Prawdopodobnie kobieta tyra za biurkiem cały tydzień i dlatego przychodzi w weekend do klubu aby odczuć emocje i się wyszaleć. Kobieta też chce czuć, że żyje.

Dużym błędem jest mówienie do takiej kobiety „Podobasz mi się…” bo ona potrzebuje emocji a nie grzecznej gadki. Tak możesz powiedzieć do kobiety którą szukasz na związek a nie do kobiety w klubie która przyszła po seks.

Co zrobić w takim razie? Rozpocznij rozmowę z seksualnym kontekstem w stylu „mam ochotę na Twoje/Ciebie…” „podobają mi się Twoje…” itd. Twoja seksualna mowa ciała ma tutaj kolosalne znaczenie i zrobi więcej niż to co powiesz do kobiety jednak to temat na osobny wpis.

Cała prawda o kobietach. Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂
Bez nazwy 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: