You dont have javascript enabled! Please enable it!

PORTALE RANDKOWE NIE CHCĄ ABYŚ O TYM WIEDZIAŁ [2022]

Portale randkowe nie chcą abyś o tym wiedział [2022]

Czy internetowe portale randkowe mogą pomóc Ci zdobyć kobietę? Okazuje się, że internet daje ogromne możliwości na poznanie kobiety.

Obecnie gdy czasy pisania na gadu-gadu czy różnego rodzaju darmowych czatach mamy już za sobą, portale randkowe cieszą się dużą popularnością.

Skąd taka popularność aplikacji i portali randkowych? Czy jest to idealny i najlepszy sposób na zdobycie kobiety?

Oczywiście podrywanie w internecie ma zarówno wady jak i zalety. Nie uważam aby podrywanie kobiety w internecie było najlepszym sposobem ale faktem jest, że można w ten sposób poznać bardzo ciekawe kobiety.

Okazuje się, że mimo swoich wad, zdobywanie kobiet przez internet ma także wiele zalet. W niektórych przypadkach może mieć nawet przewagę nad innymi formami. Dlatego uważam, że jest to warte rozważenia a decyzja jak zawsze, należy do Ciebie.

portale randkowe 1

Jakie są wady i zalety zdobywania kobiet w internecie?

Największe wady podrywu w internecie;

Anonimowość;

Największą wadą jaką niesie ze sobą Internet i portale randkowe jest anonimowość. Nie mam tutaj na myśli, że na profilu kobiety nie ma dodanych zdjęć. Chodzi mi o to czy kobieta jest naprawdę tym za kogo się podaje.

Jeżeli kobieta ma piękne i wymuskane zdjęcia niczym wyretuszowane w photoshopie to może coś ukrywać albo nie być tym za kogo się podaje. Istnieje także ryzyko, że zdjęcia nie są aktualne ale np. sprzed 5 lat albo z okresu kiedy jeszcze nie przytyła 20 kilogramów.

Niektóre portale dbają o to aby zdjęcia były autentyczne. W pewnym stopniu możesz to sprawdzić i zweryfikować o czym dowiesz się później.

portale randkowe 42

Konkurencja;

Następną sprawa to ilość osób w danym portalu. Oczywiście możesz poznać tylko te osoby, które korzystają z danego serwisu dlatego im popularniejszy portal tym lepiej.

Z jednej strony jeżeli jest dużo osób to jest to zaleta dzięki czemu Ty masz duży wybór. Z drugiej strony dla kobiet działa to w tą samą stronę.

Im atrakcyjniejsza kobieta tym najczęściej otrzymuje od facetów wiele wiadomości przez co są Twoimi konkurentami.

Musisz wiedzieć jak się wyróżnić w tym wirtualnym tłumie i przebić przez niego o czym dowiesz się czytając ten wpis dalej…

portale randkowe 34

Atrakcyjne zdjęcia to podstawa;

To co może najbardziej przeszkadzać to fakt, że podryw w Internecie jest powierzchowny bo odbywa się na zasadzie „konkursu” zdjęć.

Tak jak zresztą nazywa się jeden z portali „fotka” którego nazwa mówi wprost, że chodzi o zdjęcia.

Musisz zrobić dobre wrażenie za pomocą zdjęć.

Dlatego dobre i atrakcyjne zdjęcie(a) to podstawa. Nie chodzi o to że musisz być przystojny. Musisz mieć dobre zdjęcia a to różnica. Dobra wiadomość jest taka, że dobre zdjęcia możesz zrobić o czym dowiesz się czytając ten wpis do końca.

portale randkowe 10

Brak emocji;

Kolejna sprawa to podryw w Internecie przez szklany ekran nie zastąpi kontaktu na żywo.  Nie przekaże emocji jakie generujesz na żywo za pomocą swojej energii i charyzmy, tonu głosu, mowy ciała itd.

Cały przekaz odbywa się za pomocą pisania słów.

Przekaz jest “spłaszczony” i musisz wywoływać emocje za pomocą tego co piszesz. Tym samym musisz wiedzieć w jaki sposób pisać aby zainteresować sobą kobiety. Jak to zrobić, dowiesz się czytając ten wpis do końca.

portale randkowe 45

Największe zalety podrywu w internecie;

Szybkość;

Podryw w Internecie jest szybki. Kobiety zakładają konto na portalu randkowym, ponieważ chcą poznać faceta. Skoro kobieta ma konto na portalu randkowym to już na starcie ma taką samą intencję jak Ty czyli chce kogoś poznać. Dzięki temu szybko poznasz kogoś nowego i nawiążesz nowe znajomości. Oczywiście nie dotyczy to kobiet, które piszą dla samego pisania oraz które karmią się uwagą facetów (toksyczne kobiety).

portale randkowe 4

Wygoda;

Podryw w Internecie jest wygodny. Podrywasz o dowolnej porze, z dowolnego miejsca. Możesz to robić w domu lub nawet w pracy. Nie musisz nigdzie wychodzić ani czekać np. do weekendu aby iść na imprezę.

Podryw w Internecie robisz kiedy masz na niego ochotę. Nie musisz być dostępny cały czas tylko wtedy, kiedy Tobie pasuje. Oprócz tego pozwala pomyśleć i zastanowić się nad odpowiedzią.

portale randkowe 33

Łatwiej przyjąć odrzucenie;

Podryw w Internecie „nie boli” tak jak odrzucenie w realnym świecie co jest dużą zaletą dla osób, które nie zbudowały jeszcze dużej pewności siebie.

portale randkowe 2

Ma swoje reguły;

Podryw w Internecie jest specyficzny. Rządzi się określonymi regułami i ma swoje prawa, które decydują czy podryw będzie skuteczny.

Wielu facetów nie wie jak skutecznie podrywać w Internecie przez co robi masę błędów i nie odnosi sukcesu. Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli będziesz wiedział jak to robić to masz przewagę nad całą resztą facetów, którzy nie wiedzą jak to robić skutecznie.

portale randkowe 48

Od czego zacząć podryw w internecie?

Przede wszystkim potrzebujesz miejsca w którym będziesz podrywał kobietę.

Służą do tego portale randkowe (także w formie aplikacji na smartfona).

portale randkowe 43

Jak wybrać najlepszy portal randkowy?

Przy wyborze portalu randkowego sprawdź kluczowe czynniki takie jak;

Popularność;

Im popularniejszy portal Radkowy czy aplikacja tym lepiej.

Popularny serwis to miejsce gdzie jest dużo osób. A dużo osób to duży wybór. Dzięki temu są tam kobiety, które możesz poznać. Dużo osób to większa szansa, że poznasz kogoś w swoim typie i nie jesteś ograniczony tak jak w przypadku portali gdzie masz tylko kilka osób w swojej okolicy.

Oczywiście kij ma zawsze dwa końce więc gdzie dużo osób tam duża konkurencja…

Aktywność;

Ważne aby kobiety były aktywne na portalu dzięki czemu będziesz z nimi rozmawiał zamiast wysyłać wiadomości, które zginą w eterze. Pomocna jest opcja, która pokazuje czas ostatniego logowania kobiety.

Fikcyjne konta;

Na każdym portalu zdarzają się fikcyjne konta. Tego nie unikniesz. Ważne aby nie było to celowe działanie ze strony serwisu, który w ten sposób podbija sobie popularność.

Niektóre serwisy idą krok dalej i za pomocą fikcyjnych kont wysyłają wiadomości lub odwiedzają Twój profil. Gdy chcesz sprawdzić kto odwiedził Twój profil albo wysłać do tej osoby wiadomość – pobierają od Ciebie opłatę. Wydasz pieniądze a tak naprawdę nie masz do czynienia z prawdziwą kobietą.

Regulamin serwisu;

Uważaj na nieuczciwe zagrywki ze strony serwisów. Koniecznie przeczytaj regulamin serwisu zanim założysz w nim konto.

Co potrafią robić nie do końca uczciwe portale randkowe? Przede wszystkim pobierać opłaty o których nie jesteś świadomy. Oczywiście po części jest to Twoja wina ponieważ nie doczytałeś regulaminu. Chodzi o automatyczne odnawianie płatnej subskrypcji czyli pobieranie co miesiąc opłat.

Także stosują różne dodatkowe opłaty np. aby móc wysłać wiadomość do osoby, która odwiedziła Twój profil itd. Niektóre serwisy tworzą fikcyjne konta aby stworzyć wrażenie „wielkich” portali.

Oprócz tego mogą wystąpić trudności z usunięciem konta bo nie jest im na rękę aby ubywało im użytkowników.

portale randkowe 44

Szukam tylko seksu bez zobowiązań. Czy wybierać sex randki zamiast normalnego portalu randkowego?

W obecnych czasach, gdzie żona „nie daje za darmo” liczysz na darmowy seks bez zobowiązań? Koniecznie czytaj dalej zanim się natniesz i dasz oszukać.

Oczywiście rozumiem, że seks bez zobowiązań bardzo kusi a portali z “darmowym” seksem jest cała masa… Problem jest w tym, że w 90% albo i więcej są to fikcyjne konta.

Często aby skontaktować się z drugą osobą trzeba zapłacić albo wykupić pakiet Premium lub VIP. Czasami trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. A w jaki sposób weryfikuje się profil na takich serwisach? Nie inaczej niż wykupując członkostwo za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych.

Celem serwisów oferujących “darmowy” seks jest zarabiać kasę a nie abyś Ty miał darmowy seks. Najprawdopodobniej wydasz kasę a seksu jak nie było tak nie będzie.

Oprócz tego mało, która kobieta zgadza się na coś takiego, ponieważ w ten sposób wychodzi na dziwkę. Czy słyszałeś kiedyś aby kobieta do obcego faceta powiedziała; “przyjedź i mnie zerżnij, będę Twoją dziwką z którą zrobisz co ze chcesz?”

Dlatego poznaj prawdziwą kobietę i poprowadź z nią relację, zamiast liczyć na łatwiznę.

Seks jest naturalnym elementem relacji. Każda kobieta chce abyś “gonił króliczka” a nie będzie się oddawać obcemu facetowi za darmo.

portale randkowe 15

 

Z jakich portali warto skorzystać na początek?

Portal Randkowy Sympatia

Sympatia to jeden z najpopularniejszych portali. Portal jest płatny z możliwością darmowego testowania.

W darmowej opcji możesz;

przeglądać profile

dodawać wybrane osoby do czarnej listy

korzystać z wyszukiwarki (bez nowych Profili)

dodawać wybrane osoby do listy ulubionych

wysłać 1 wiadomość dziennie do kobiet z otwartą pocztą

Na dłuższą metę to za mało aby poznać kobietę zwzgl. na ograniczenie liczby wysyłanych wiadomości.

W opcjach płatnych do wyboru jest kilka pakietów Premium dzięki, którym możesz;

dodawać wybrane osoby do czarnej listy

wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości

dodawać wybrane osoby do listy ulubionych

podglądać osoby, które odwiedziły dany Profil

wysyłać wirtualne prezenty (nie korzystaj z tego)

wyszukiwać z opcją filtrowania tylko nowych profili

możliwość blokowania dostępu do Profilu osobom bez zdjęcia

przeglądać profile osób, którymi dany Użytkownik jest zainteresowany

podglądać osoby, które polubiły dany Profil w zabawie w „Bingo!” (nie korzystaj z tego)

wysyłać Oczka w formie „zaczepki” mówiącej – podobasz mi się (nie korzystaj z tego)

Funkcje dostępne są w zależności od wybranego Pakietu Premium ale najważniejsze jest nieograniczone wysyłanie wiadomości. To dzięki wiadomościom będziesz pisał i poznawał nowe kobiety.

Zapomnij o wysyłaniu oczek, prezentów, zabawach Bingo czy innych pierdołach.

Najważniejsze są wiadomości, które napiszesz w prawidłowy sposób.

Ile kosztuje korzystanie z Sympatii w wersji premium?

Pakiet Premium na 1 miesiąc kosztuje 17,22 zł.

Są także pakiety na 3,6 i 12 miesięcy. Im dłuższy okres pakietu tym większy rabat dostaniesz ale tak naprawdę wystarczy Ci 1 miesiąc.

Zanim wykupisz pakiet premium na Sympatii;

Zanim wybierzesz usługę Premium zwróć uwagę na wybór sposobu rozliczania. Możesz wykupić pakiet jednorazowo lub z automatycznym pobieraniem płatności.

Uważaj na pakiet z automatycznym pobieraniem płatności. Taka umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony. Oczywiście masz możliwość jej wypowiedzenia (możesz to zrobić do 5 dni przed jej końcem) ale po co Ci np. pakiet na 12 miesięcy skoro znajdziesz kobietę w 1 lub 2 miesiące. Dlatego lepiej opłacać pakiet jednorazowo a w razie jego zakończenia, ponownie samodzielnie zapłacić.

 

portale randkowe 17

Portal Randkowy Tinder

Tinder to bardzo popularna aplikacja mobilna. Przeglądasz profile kobiet po czym przesuwasz w lewo jeżeli Ci się nie podoba lub przesuwasz w prawo jeżeli chcesz polubić.

Jeżeli kobieta też Cię polubi to wiesz, że jesteście oboje sobą zainteresowani i zaczynacie rozmawiać.

Aplikacja wymaga udzielenia zgody na dostęp do lokalizacji Twojego urządzenia dzięki czemu wiesz, że kobieta jest naprawdę w Twojej okolicy a nie pisze do Ciebie np. z Rosji 😉

Tinder jest darmowy z możliwością wykupienia płatnych opcji w postaci Tinder Plus oraz Tinder Gold (do niczego nie potrzebne).

portale randkowe 16

Portal Randkowy Badoo

Badoo to prawdopodobnie największy portal randkowy na świecie. Wg. serwisu ma ok. 440 mln użytkowników na całym świecie. Jest dostępny w 190 krajach oraz w 47 językach.

W darmowym pakiecie możesz pisać do 10 osób dziennie co jest wystarczające aby poznać kobietę i nie potrzebujesz żądnych „super mocy” zwanych „super możliwościami”.

Podczas używania darmowej wersji będziesz kuszony aby przejść na Badoo Premium.

Jeżeli wybierzesz Badoo Premium pamiętaj, że „Twoja subskrypcja Badoo Premium jest automatycznie odnawiana” czyli opłata będzie pobierana systematycznie do momentu jej anulowania. W razie potrzeby subskrypcje anulujesz przechodząc do Ustawień płatności.

Serwis ma ochronę przed fałszywymi kontami w postaci wykonania zdjęcia z określonym gestem więc masz niemal pewność, że są tam autentyczne osoby.

portale randkowe 50

Wybrałem portal randkowy – co dalej?

Bez względu, który portal randkowy wybierzesz, musisz wiedzieć jedną ważną rzecz.

Mam na myśli; prawdziwy cel portalu randkowego.

Być może myślisz, że przecież to oczywiste – chodzi o to aby poznać kobietę. Błąd!

To jest Twój cel a cel serwisu jest zupełnie inny.

Celem serwisu randkowego jest zarabiać kasę.

Dlatego niektóre portale randkowe są wyłącznie płatne a inne próbują zarabiać w mniej lub bardziej wiadomy przez Ciebie sposób np. na dodatkowych opcjach lub reklamach itd.

Skoro szukasz kobiety to jesteś ich użytkownikiem, który zapewnia im dochód poprzez abonament lub dodatkowe płatne opcje.

Nawet jak serwis jest darmowy to będąc aktywnym użytkownikiem są w stanie wyświetlać Ci reklamy za którą im zapłacono.

A co się stanie jeżeli znajdziesz kobietę? Oczywiście stracą użytkownika a tym samym dochód, który mieli dzięki Tobie. Tak długo jak szukasz kobiety, portal na Tobie zarabia dlatego w interesie portalu jest abyś był z nimi jak najdłużej a tym samym NIE znalazł kobiety.

portale randkowe 49

Na co uważać korzystając z portali randkowych?

Zakładanie konta na portalu randkowym;

Zanim założysz konto na portalu randkowym upewnij się czy jest on płatny lub bezpłatny.

Jeżeli z góry wiesz, że portal jest płatny to wszystko jest OK. Upewnij się jedynie czy dokonujesz jednorazowej płatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na automatyczną płatność, koniecznie upewnij się w jaki sposób możesz ją zakończyć. Często bardzo łatwo jest wpakować się w automatyczne płatności (np. poprzez automatyczne zaznaczenie przez portal tej opcji) a do jej zakończenia np. trzeba wysyłać pismo zwykłym listem.

Omijaj szerokim łukiem wszelkie płatne subskrypcje z automatycznym pobieraniem płatności czy dodatkowe opcje w postaci;

Wysyłania kartek i prezentów itd.

Puszczania oczek, uśmiechów itd.

Wykonywania testów osobowości i szukania idealnej połówki itd.

Wyróżnienia profilu np. na pomarańczowo (nigdy tego nie rób bo pokazuje Twoją desperacje)

Te wszystkie opcje są zbędne i mają za zadanie jedynie pozbawić Cię kasy. Stworzenie atrakcyjnego profilu jest o wiele lepszym rozwiązaniem i praktycznie darmowym (jeżeli masz ciekawe zdjęcia).

Najważniejsze jest abyś mógł wysyłać wiadomości do kobiet. Resztę zrobisz za pomocą atrakcyjnego profilu i pisząc do kobiet w odpowiedni sposób.

portale randkowe 36

Portale randkowe, które naciągają na kasę;

Tak jak pisałem, celem portalu randkowego jest zarabianie kasy a nie to abyś znalazł kobietę. Tym bardziej musisz być ostrożny do łatwego i darmowego seksu bez zobowiązań.

Płatne portale zarabiają na użytkownikach, którzy opłacają dostęp (subskrypcje) oraz z dodatkowych opcji.

Bezpłatne portale zarabiają m.in. dzięki reklamom oraz oferowaniu dodatkowych usług płatnych a także planów premium czy VIP.

W każdym przypadku im mniej użytkowników tym mniej zarobionych pieniędzy. Dlatego niektóre portale randkowe, same tworzą fikcyjne profile aby sprawiać wrażenie “dużych”.

Oprócz tego za pomocą fikcyjnych i atrakcyjnych profili, wysyłają wiadomości oraz “podglądają” inne profile. Problem jest w tym, że aby odpowiedzieć lub sprawdzić kto podglądał nasz profil trzeba zapłacić. Jak spotkasz się z czymś takim to już wiesz o co tu chodzi.

Oprócz tego jest masa dodatkowych funkcji w postaci wysyłania wirtualnych “prezentów” czy wyróżniania Twojego profilu aby był lepiej widoczny i atrakcyjniejszy.

Nic takiego nie potrzebujesz jeżeli wiesz jak stworzyć atrakcyjny profil. Zresztą takie zachowanie trącą desperacją.

Zamiast tego czytaj dalej a dowiesz się jak stworzyć atrakcyjny profil za darmo.

portale randkowe 23

Jakie są niebezpieczeństwa i na co warto zwrócić uwagę przy korzystaniu z portali randkowych?

Jak wyglądasz kochana?

Profile bez zdjęć z góry odrzucaj. Jeżeli kobieta nie ma nic do ukrycia to doda swoje zdjęcie. Chyba nie myślisz, że w czasach robienia selfie, atrakcyjna kobieta akurat nie miała czasu zrobić chociaż jednego zdjęcia.

Jesteś taka idealna;

Uważaj także w drugą stronę gdy widzisz idealne zdjęcia. Bądź czujny jeżeli zdjęcia są zbyt piękne aby mogły być prawdziwe. Być może zostały ukradzione albo są wyretuszowane.

Dla pewności wrzuć zdjęcia do Google grafika i zobacz co wyskoczy. Wiele zdjęć z różnych sytuacji i okoliczności może wskazywać, że są autentyczne.

Dla pewności przed spotkaniem wykonaj połączenie wideo.

Jaka jesteś naprawdę?

Atrakcyjne kobiety przyciągają facetów i wie o tym każda kobieta. Dlatego nieatrakcyjna “Grażyna”, może co nie co sobie “ulepszyć” i poprawić za pomocą opisu czy photoshopa.

Mimo, że serwisy w pewnym stopniu weryfikują konta to wszystkiego nie są wstanie sprawdzić i zweryfikować. Także trzeba brać poprawkę na to co pisze kobieta o sobie a także na jej “idealne” zdjęcia. Jeżeli zdjęcia są idealne to coś tu nie gra…

Gdzie znajdę Twój opis?

Profil bez opisu? Jeżeli komuś chociaż minimalnie zależy to doda opis o sobie. Nie chodzi o to aby był bardzo długi ale im bardziej szczery i wyjątkowy tym lepiej.

Fikcyjne konta często są bez opisów lub mają jednakowe i oklepane opisy. Dla pewności skopiuj opis i wklej do Google czy przypadkiem 100 innych kont nie ma takiego samego opisu…

Opis pomoże Ci dowiedzieć się jakie są zainteresowania kobiety oraz czego oczekuje. Dzięki temu wiesz co jest dla niej ważne i możesz odnieść się do tego gdy będziesz pisał do niej wiadomość.

Randki to moje hobby;

Są kobiety, które z randkowania uczyniły swoim hobby. Dzięki, temu mają wiele wymiernych korzyści w postaci np. mogą się najeść za darmo.

Oprócz tego mają świetny materiał do plotkowania ze swoimi koleżankami. Wymieniają się informacjami na temat facetów, a także z którym warto iść bo wszystko stawia itd.

Idąc w ekstremum, było wiele przypadków gdzie po randce w domu, zginęły klucze lub dokumenty czy wartościowe rzeczy…

Tak dobrze się bawię;

Toksyczne kobiety karmią się uwagą innych facetów. Uwielbiają gdy faceci je adorują i komplementują. Rozmowę skupiają na sobie i na tym jak to bardzo są zajebiste.

Tym samym Twoje życie jest dla niej bez znaczenia dlatego o nic Cię nie pyta. Nie obchodzi ją jakie masz zdanie na pewne sprawy bo cały czas chodzi o nią.

Nie chcą się spotkać tylko kręci ich sama rozmowa i flirt przy czym dobrze się tym bawią.

Zawsze mają wymówkę co do spotkania a nawet gdy się umówią to nie przychodzą.

Dlatego nie warto tracić czasu i energii na “wieczne” pisanie tylko jak najszybciej umawiać się na spotkanie i weryfikować z kim masz do czynienia.

Chcę ale nie mogę;

Punkt związany z poprzednim. Kobieta pisze jak to bardzo jej na Tobie zależy ale dziwnym trafem zawsze jej coś wypada aby się z Tobą spotkać.

Zawsze ma wymówkę.

Może unikać także rozmowy przez telefon. Dziwne 😉 Nie zwracaj uwagi na to co pisze kobieta tylko na jej czyny. Co Ci z pięknego pisania skoro nie możesz się z nią spotkać.

Prawdopodobnie robi sobie z Ciebie żarty więc utnij kontakt. Poświęć czas i energię na kogoś kto jest tego wart.

Napisz do mnie na;

Korzystając z popularnych portali randkowych możesz otrzymać wiadomość w stylu;

“Cześć. Bardzo mi się podobasz i chciałabym z Tobą pisać ale mogę wysłać tylko 1 wiadomość dziennie dlatego wejdź na portal xxx.pl i napisz do mnie. Całuje i czekam na Ciebie”.

Po pierwsze gdyby jej zależało i podchodziła do relacji poważnie to opłaciła by za parę złotych wiadomości bez limitu.

Po drugie takie wiadomości często piszą osoby pracujące dla mało znanych portali, często sex randek aby nabijać w ten sposób nowych użytkowników.

Być może gdy wejdziesz na tamten mało znany portal okaże się, że aby wysyłać wiadomości musisz wykupić pakiet premium lub VIP. I już wiesz jak zarabiają portale randkowe 😉

Jesteś w moim typie Misiaczku;

Kobieta niemal od razu pisze Ci komplementy i to jak bardzo jesteś idealny i w jej typie.

Może napisać, że na takiego faceta jak Ty, czekała całe życie itd.

Używa pięknych słów i zwraca się do Ciebie; “mój misiu” “misiaczku” “kochanie” itd.

W ten sposób podbudowuje Twoje ego po czym urywa kontakt. Po kilku dniach wraca i zaczyna żalić się i pisać Ci o swoich problemach. Oczywiście ma małą prośbę do Ciebie…

O czym to ostatnio pisaliśmy?

Jeżeli masz do czynienia z kłamczuchą, która w dodatku leci na kilka frontów to może nie pamiętać o czym ostatnio pisaliście.

Nie będzie pamiętać pewnych szczegółów a także czasami całych tematów na które ostatnio pisaliście. Po prostu gubi się w tym z kim i o czym pisała.

Wyślij mi zdrapkę to zadzwonię;

Naciąganie na doładowanie do telefonu. Kobieta twierdzi, że zadzwoni do Ciebie tylko musisz jej wysłać kod doładowania do telefonu.

Biedactwo akurat nie ma nic na koncie ale dziwnym trafem Ty nie możesz zadzwonić do niej 😉

Urwij kontakt jak najszybciej bo naciąga na kasę.

Potrzebuję parę groszy;

Mało kiedy kobieta pisze wprost, że chce od Ciebie kasy.

Naturalnie takie żądania są mniej skuteczne. Często najpierw podbudowuje Twoje ego, następnie urywa kontakt po czym kontaktuje się i pisze Ci o swoich przeróżnych problemach. Kto będzie jej wybawcą jak nie Ty?

Czasami idą krok dalej i nie piszą wprost, że potrzebują pieniędzy tylko umiejętnie dają do zrozumienia. Mogą też żalić się i oczekiwać Twojego pocieszenia…

“Cześć Misiaczku. Nie mogłam do Ciebie napisać bo wypadł mi telefon i został zniszczony. Teraz piszę do Ciebie z telefonu koleżanki. Nie mam pieniędzy aby kupić sobie nowy przez co nie będziemy mogli ze sobą pisać…” (jakie to smutne 😉 )

Ta sama sytuacja ma miejsce gdy pisze do Ciebie atrakcyjna Rosjanka, Azjatka czy z dowolnego miejsca na świecie ale nie z Polski. Na początku kilka ciepłych słów i komplementów. Bardzo mi się podobasz i jesteś w moim typie itd.

Właściwie to prawie Cię kocham i chcę do Ciebie przyjechać ale nie mam za co albo brakuje mi na połowę wyjazdu… Potrzebuję xxx złotych na przyjazd.

Co zrobisz w takiej sytuacji? 😉

Chcę tylko seksu bez zobowiązań;

Nawet jeżeli kobieta szuka przygody to nie będzie tego pisać wprost bo… wyszła by na dziwkę. O przepraszam prostytutkę. A w zasadzie też nie, skoro nie bierze za to pieniędzy.

Bez względu na to, nie licz na coś takiego jak darmowy seks bez zobowiązań.

Prawdziwych ofert jest zbyt mało aby ryzykować. Jeżeli kobieta pisze, że chce tylko seksu – bądź czujny, ponieważ kobiety naturalnie tak nie robią.

Natomiast oszustki i naciągaczki już tak. Omijaj szerokim łukiem sex randki, bo celem serwisów oferujących “darmowy” seks jest zarabiać kasę a nie abyś Ty miał darmowy seks.

Zamiast tego poznaj prawdziwą kobietę i rozwijaj relacje, które prowadzą do seksu.

portale randkowe 29

Co robią kobiety aby stuningować swój profil?

Zaniżają wiek lub wagę (kilogramy)

Ukrywają fakt posiada dziecka lub dzieci

Dodają zdjęcia które nie pokazują ich wad

Nie piszą całej prawdy o sobie np. nałogów

Dodają zdjęcia gdy były młodsze lub chudsze

Dodają zdjęcia które są przerobione i wyretuszowane

W opisie wpisują umiejętności, których nie mają aby wyglądać na “lepsze”

Nie piszą, że już kogoś mają np. męża a tak naprawdę nikogo nie szukają tylko chcą być adorowane

Teraz kiedy już wiesz na co uważać, przejdźmy do tworzenia konta na portalu randkowym.

portale randkowe 22

Jak założyć konto na portalu randkowym?

Przeważnie utworzenie konta na portalu randkowym jest bardzo proste i intuicyjne.

Każdy portal jest inny ale wszystko sprowadza się do wpisania swoich danych oraz skonfigurowania profilu czyli podania informacji o sobie.

Oczywiście nie wystarczy, że wpiszesz „byle co” czyli, stworzysz profil na “odwal się”.

To nie wystarczy. Musisz się postarać i stworzyć atrakcyjny profil.

portale randkowe 32

Dlaczego warto stworzyć atrakcyjny profil?

Przede wszystkim atrakcyjny profil zwiększa Twoje szanse z kobietami. Atrakcyjny profil się wyróżnia i przyciąga do Ciebie kobiety. Może działać w ten sposób, że kobiety będą same do Ciebie pisać.

Oprócz tego, od tego jaki masz profil w głównej mierze zależy, czy kobieta do której napiszesz w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać. Zanim Ci odpisze, wejdzie na Twój profil aby go sprawdzić i zobaczyć.

portale randkowe 24

Jak stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym?

Atrakcyjny profil to świetne zdjęcie(a) oraz opis profilu. Od tych rzeczy zaczyna się tworzenie atrakcyjnego profilu na portalu randkowym.

Wszelkie internetowe podrywy bazują w pierwszej kolejności na zdjęciach.

Zdjęcia są najważniejsze.

Od dobrych zdjęć w dużej mierze zależy czy wpadniesz w oko kobiecie.

Zasada jest taka, że atrakcyjne zdjęcie(a) przyciągają atrakcyjne kobiety.

Zdjęcia przyciągają uwagę więc są bardzo ważne. Dlatego dodaj zdjęcie które pokazuje Cię od najlepszej strony. Takie, które pokaże, że jesteś atrakcyjnym facetem.

Jednak nie przesadzaj z ilością aby nie tworzyć albumu z całego życia. Dużo lepiej jest gdy masz jedno ale bardo dobre i intrygujące zdjęcie a dodanie kolejnych może tylko zepsuć ten efekt i zrobić profil chaotycznym.

Jeżeli masz kiepskie zdjęcia a super opis to najczęściej nie wystarczy aby odnieść sukces. Gdy spodobasz się kobiecie na zdjęciu to będzie wstępnie Tobą zainteresowana.

Zadbaj o dodanie atrakcyjnego zdjęcia lub ew. zdjęć.

Zanim zaczniesz robić zdjęcia albo wybierać ze swojego albumu przeczytaj jakich zdjęć NIE dodawać oraz jakie zdjęcia będą atrakcyjne aby je dodać.

portale randkowe 39

Jakich zdjęć NIE umieszczać na portalu randkowym?

– gotowców czyli zdjęć z dokumentów itd.

– nie twórz albumu zdjęć pokazujących całe Twoje życie i pasje.

– nie wstawiaj różnych i chaotycznych zdjęć. Profil musi być spójny.

– starych i nieaktualnych zdjęć lub gdy byłeś np. chudszy niż obecnie.

– zdjęć z wycieczek typu góry czy piramidy w tle, gdzie jesteś wielkości mrówki.

– nie wstawiaj zdjęć z ponurą miną, zwykłych, nijakich, oklepanych i przeciętnych.

– gdzie jesteś niewidoczny np. schylasz się do czegoś lub zasłaniasz pieskiem/kotkiem itd.

– zdjęcia na których w tle są “drogie zabawki” typu motocykle czy sportowe samochody mające pokazać, że jesteś bogaty.

– zdjęć robionych od dołu bo będziesz wyglądał na grubszego oraz będzie widać podwójnym podbródkiem.

– na jakimś nudnym tle typu selfie z kibla, na tapczanie z firanka w pokoju, osiedlowy trzepak, pod biedronka i tym podobne.

– nie wstawiaj zdjęć z odsłoniętym nadmiernie ciałem, o ile nie jesteś naprawdę wysportowany. Facet, który szpanuje gołą klatą pod którą zwisa piwny brzuszek nie jest atrakcyjny.

portale randkowe 19

Jakie zdjęcie dodać na portal randkowy?

Zadbaj o najwyższą jakość zdjęcia. Ostre zdjęcie z rozmytym tłem (bokeh) są najlepsze.

Pamiętaj aby zdjęcia były w miarę aktualne tak aby nikogo nie okłamywać i nie oszukiwać bo sam nie chciałbyś tego od kobiety.

Zadbaj abyś na zdjęciu zajmował możliwie dużo miejsca, bez zbędnego otoczenia.

Postaraj się pokazać najlepszą wersje samego siebie. To musi być Twoja atrakcyjna część siebie.

Na zdjęciu bądź wyprostowany zamiast schylać się lub garbić. Wyprostowana postawa podświadomie komunikuje pewność siebie.

Jeżeli masz możliwość najlepiej gdy na zdjęciu będziesz patrzył gdzieś w dal dzięki czemu zdjęcie będzie miało głębszy sens.

Staraj się pokazać na zdjęciach, że dobrze się tym bawisz a tym samym nie traktujesz tego zbyt serio i podchodzisz do tego całego “internetu” z dystansem.

Pomyśl nad dodaniem czegoś nietypowego np. ramki lub strzałki na zdjęciu (jeżeli jest to dozwolone) aby się odróżnić od całej reszty zdjęć.

Gdy masz kilka kilogramów za dużo, przed zrobieniem zdjęcia lekko wciągnij brzuch ale nie na siłę.

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić – zrób profesjonalne zdjęcie(a). Dzięki temu będziesz miał jakość i emocje w jednym. Często takie zdjęcia będą miały klimat. Zdjęcia z użyciem sprzętu w postaci np. dodatkowych lamp błyskowych dają bardzo dobre efekty, których nie zrobisz za pomocą np. telefonu.

Ogolony czy brodaty? Przede wszystkim zależy od Twojego stylu więc decyzja należy do Ciebie. To Ty masz czuć się jak najlepiej. Kiedyś była modna całkiem gładka twarz, później 1-2 dniowy zarost a obecnie mówi się nawet o 5-10 dniowym zaroście. Oczywiście musi być wypielęgnowany i zadbany.

portale randkowe 53

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wiele portali randkowych ma mobilne wersje w postaci aplikacji na smartfony (Tinder jest typową apką). Oczywiście ekran jest znacznie mniejszy niż w komputerze dlatego zadbaj aby na zdjęciu było widać całą twarz. W razie potrzeby utnij puste miejsce, szczególnie nad głową dzięki czemu będziesz wyglądał na wyższego. Po dodaniu zdjęcia sprawdź na smartfonie w jaki sposób jest widoczne. Jak dodasz całą posturę to tak naprawdę na smartfonie nic nie widać.

Postaraj się czymś wyróżnić a tym samym dać powód kobiecie aby sama do Ciebie napisała. Zaintryguj ją. Pomyśl jakie emocje przekazuje zdjęcie, które dodajesz. Czy jest to spójne z Tobą i z Twoimi celami, które chcesz przekazać? Inaczej podejdziesz do tematu, gdy robisz zdjęcia szukając przygody a inaczej miłości swojego życia. Dobry fotograf będzie w stanie zdziałać “cuda” i dać Ci pomysł na siebie.

Odnośnie uśmiechu – nie przeginaj. Najlepiej gdy jesteś lekko uśmiechnięty ale nie przeginaj z uśmiechem. Na żywo im więcej uśmiechu tym lepiej jednak ta zasada nie do końca sprawdza się przy zdjęciach w internecie. Lekki uśmiech na zdjęciu pokazuje, że masz w sobie luz oraz dystans ale zbyt mocny uśmiech może działać odwrotnie. Zachowaj normalną minę lub zrób lekki uśmiech. Możesz przetestować i zamieścić dla porównania (na zmianę) oba zdjęcia i sprawdzić na które lepiej reagują.

Jeżeli robisz zdjęcia na zewnątrz, postaraj się je wykonać o „złotej godzinie” po wschodzie słońca lub przed zachodem słońca. Wtedy jest miękkie i delikatne światło i wychodzą bardzo fajne zdjęcia w plenerze.

Nie przesadzaj z ilością zdjęć. Zamiast tego dodaj jedno ale zajebiste zdjęcie zamiast tworzenia albumu z całego życia. Często taki profil jest chaotyczny i nie spójny co jeszcze pogrąża zamiast pomagać. Oprócz tego gdy zostawisz niedopowiedzenia to kobieta będzie miała powód aby do Ciebie napisać.

portale randkowe 8

Mam atrakcyjne zdjęcia, co dalej?

Oczywiście zdjęcie to tylko jednej z elementów internetowego podrywu. Gdy masz już atrakcyjne zdjęcia to czas na następny element atrakcyjnego profilu jakim jest atrakcyjny opis.

Na co kobieta zwraca uwagę oglądając profil?

Kobieta najpierw zobaczy Twoje zdjęcia. Jeżeli jej się spodobasz to zajrzy do opisu…

Gdy kobiecie spodoba się Twoje zdjęcie lub zdjęcia, to sprawdzi Twój opis.

Interesują ją przede wszystkim takie informacje jak wiek, wzrost czy wykształcenie. To podstawowe dane, które wypełnia niemal każdy facet dlatego Twoim celem jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól i rubryk w portalu.

Im więcej podasz danych tym lepiej.

Tak samo nie bój się określić swoich wymagań a tym samym odrzucić pewnych kobiet. Skoro przykładowo nie palisz i chcesz aby kobieta również nie paliła to tak zaznacz. To też pomoże, pokazać kogo szukasz a kogo nie przez co odsiejesz część kobiet z którymi nie chcesz się spotkać.

Po tym jak kobieta zapozna się z Twoim opisem zacznie wyciągać wnioski. Zacznie się zastanawiać jakim facetem jesteś. Czy może tacy jak wszyscy “nudziarze i przeciętni” czy może interesujący i pewny siebie przy, którym nie będzie się nudzić a zamiast tego dobrze się bawić.

Twój opis musi jej to jasno komunikować. Nie ma miejsca na domysły kobiety.

portale randkowe 37

Jak napisać dobry opis na portalu randkowym?

W temacie opisu profilu, wielu facetów popełnia błędy.

Wielu facetów nie przykłada wagi do zdjęć czy opisu przez co dużą tracą a często ponoszą porażkę. Owszem łatwo nie będzie ale musisz się wyróżnić. Dodając nudny i oklepany opis „jak stado innych facetów” nic nie zyskasz. Musisz się trochę wysilić w stworzenie opisu, który wywoła emocje w kobiecie.

Opis po którym kobieta pomyśli; „Ooo jaki ciekawy facet, muszę go poznać!”

Przede wszystkim musisz się wysilić aby stworzyć atrakcyjny opis.

Na portalu randkowym masz sporą konkurencję, którą musisz pokonać. Atrakcyjny opis pozwoli Ci się przebić i wyróżnić spośród innych profili.

Oprócz tego atrakcyjny opis może sprawić, że kobiety będą same do Ciebie pisały dzięki czemu już na starcie jesteś w lepszej pozycji.

Atrakcyjny opis to przede wszystkim…;

Atrakcyjny profil a tym samym także opis to większa szansa na sukces a tym samym zdobycie kobiety.

Nie myl tego z pisaniem epopei na swój temat bo podświadomie pokażesz, że bardzo Ci zależy. Wręcz odwrotnie. Ma być krótko, z humorem i nie co zadziornie.

Pokaż tym samym, że masz dystans do siebie i nie traktujesz tego śmiertelnie poważnie.

Pokaż, że jesteś wyluzowany i „dobrze się przy bawisz”. Więcej informacji przekażesz kobiecie, która będzie chciała Cię poznać.

Intrygującym i ciekawym opisem wyraź swoją osobowość.

Najlepszy opis to taki, gdzie kobieta ma powód aby do Ciebie napisać. Napisz czego dokładnie szukasz w kobiecie zamiast ogólnego „szukam kobiety”. Proste, że szukasz kobiety skoro jesteś na portalu randkowym.

Od tego jakie emocje wywołasz w kobiecie zależy Twój podryw w internecie.

Jeśli chodzi o Twoje dane – nie ściemniaj. Jedynym wyjątkiem jest określenie wzrostu, który możesz zaokrąglić do pełnej wartości. Chodzi o sytuację gdy masz np. 177cm a wpiszesz 180cm. Jednak mając np. 175cm gdy podasz 180cm to już jest różnica. Przyjmij tolerancję 2-3cm na swoją korzyść ale nie więcej.

Na profilu nie zaznaczaj jakiś dziwnych opcji w stylu

“szukam przyjaciół

tylko się rozglądam

niczego poważnego nie szukam”

portale randkowe 20

W jaki sposób NIE pisać opisu na portalu randkowym?

Po pierwsze: Ani słowa o seksie;

Rozumiem, że lubisz i chcesz seksu. Dobra wiadomość jest taka, że wiele kobiet ma tak samo a niektóre szukają tylko “przygody”.

Jeżeli kobieta pisze, że nie chce relacji na stałe to oznacza, że chce seksu… ale nie powie Ci tego wprost 😉

Problem jest w tym, że niemal każdy facet od tego zaczyna swój opis przez co wychodzi na desperata i napaleńca.

W ten sposób się pogrążają i odnoszą porażkę.

Droga do cipki kobiety jest bardziej kręta niż Ci się wydaje dlatego nie wolno pisać o tym wprost.

Oczywiście możesz zaznaczyć, że szukasz tylko “seksu bez zobowiązań” lub tylko przygody ale nie dziw się, że kobiety nie będą dobrze reagować.

Kobieta nawet jeżeli chce tego samego co Ty, to nie powie Ci tego wprost. Nie chce być postrzegana jako dziwka.

Nie zaznaczaj opcji odnośnie seksu w stylu;

“szukam tylko seksu bez zobowiązań”

“chce luźnego związku”

“szukam przygody” itd.

Po drugie: Chwalenie się i imponowanie kobietom;

Wiem, że pokusa pisania o Twoich najnowszych “zabawkach” w postaci motocykla czy sportowego samochodu jest duża ale zapomnij o tym.

Przechwalanie się statusem, drogimi rzeczami czy majątkiem zostaw dla facetów, którzy nie potrafią pokazać swojej wartości.

Kobieta ma się skupić na Tobie a nie na tym co posiadasz.

Po trzecie: Nie pisz, że jesteś normalny;

To, że jesteś normalny to coś oczywistego o czym nie trzeba pisać.

A jeżeli napiszesz to kobieta zacznie się zastanawiać po jaką cholerę to napisałeś i zacznie coś podejrzewać. Oprócz tego pisanie w ten sposób pokazuje kobietom, że nie jesteś wyjątkowy a zamiast tego jesteś przeciętny i nudny.

Każda kobieta chce wyjątkowego faceta a nie przeciętnego.

Nie pisz w stylu;

“jestem, jaki jestem…”

“poznam zwykłą kobietę”

“szukam normalnej kobiety…”

“jestem normalnym facetem…”

“nie mam wysokich wymagań”

“nie lubię pisać o sobie, więc napisz do mnie…”

“jeśli chcesz mnie poznać, to napisz do mnie…”

“nie lubię głupich kobiet, więc szukam tylko mądrych”

Po czwarte: Żadnego użalania się;

Nie użalaj się nad sobą. Nie pisz, że szukasz kobiety, która Cię zrozumie i pocieszy.

Tak samo nie pisz, że zostałeś zraniony przez inne kobiety.

Jeżeli masz niemiłe doświadczenia z kobietami i chcesz to wyrazić w opisie na portalu randkowym to popełniasz ogromny błąd. Jakiekolwiek zdania gdzie pokazujesz, że masz pretensje do kobiet bo np. zostałeś przez nie zraniony i teraz szukasz miłej i kochającej kobiety są spisane na porażkę.

Tak samo żadnych informacji odnośnie Twoich byłych.

W opisie masz przekazać, że jesteś interesującym facetem przy którym kobieta będzie się świetnie czuła i bawiła.

Zapomnij o pisaniu w stylu;

“Jestem samotny od…”

“Moje serce jest samotne…”

“Samotność mi doskwiera…”

“Szukam kobiety tak długo…”

“Chcę być Twoim przyjacielem”

“Chcę kobiety, która mnie pocieszy”

“Pragnę tylko kochać i być kochanym”

“Chcę Cię kochać i się Tobą opiekować”

“Szukam kobiety, która mnie nie skrzywdzi”

“Poznam kobietę, która się mną zaopiekuje”

Po piąte: Nie pisz banałów;

Jakie banały często są wpisywane w opisach? Przede wszystkim;

“jestem sobą”

“nie lubię nudy”

“mam wiele hobby”

“mam poczucie humoru”

“lubię ciekawie spędzać czas”

Po szóste: Atrakcyjny opis to nie 2-3 zdania;

Opis w stylu; “Cześć. Jestem Marek. Mam 28 lat i pracuję jako mechanik samochodowy. Po pracy lubię oglądać seriale i dobre filmy. Czekam na kontakt.” to porażka na całej linii.

Po siódme: Nie wpisuj słów, które wyrażają niepewność;

Zarówno na zdjęciach jak i w opisie musisz pokazać, że jesteś pewnym siebie facetem.

Wszelkie słowa pokazujące Twoją niepewność czy niezdecydowanie będą skreślały Cię w oczach kobiet. To bardzo odstrasza kobiety i pokazuje Twój brak pewności siebie.

Nie pisz w stylu;

chyba

może

być może

mogłabyś

chciałbym

chciałabyś

błagam Cię

proszę Cię

wydaje mi się

sam nie wiem

prawdopodobnie

przepraszam Cię

Po ósme: Zadbaj o poprawną pisownie i własny opis;

Sprawdź opis pod kątem błędów ortograficznych, gramatycznych i interpunkcyjnych.

Nie twierdzę, że masz zwracać uwagę na każdy przycinek ale przynajmniej stawiaj kropki lub znak zapytania na końcu zdania.

Wrzuć opis do Worda ze słownikiem aby wyłapał błędy ortograficzne.

Zapomnij o pisaniu jak jakaś “GiMbAzA aBy sIe WyRoZnIc” lub JEDYNIE WIELKIMI LITERAMI.

Nie używaj slangu, ponieważ kobieta może nie być wtajemniczona w jego żargon.

Oprócz tego opis ma być Twój a nie zlepkiem tekstów piosenek czy sławnych cytatów.

portale randkowe 30

Jak napisać atrakcyjny opis na portal randkowy?

Wiesz już jak NIE pisać opisu oraz jakich błędów unikać. Czas abyś dowiedział się jak w takim razie napisać atrakcyjny opis na portal randkowy.

Przede wszystkim opis na portalu randkowym to nie życiorys czy nudne CV do pracy.

Im bardziej nieszablonowo, zabawnie i intrygująco tym lepiej.

portale randkowe 38

Napisz o sobie pokazując, że;

Masz unikalne i pozytywne cechy.

Jesteś atrakcyjnym i wartościowym facetem.

Masz pasje, zainteresowania i marzenia w życiu.

W niestandardowy sposób a przy tym wesoło i zabawnie.

Jesteś wesoły i towarzyski (kobiety cenią poczucie humoru).

Napisz w jaki sposób ciekawie spędzicie czas jeżeli się spotkacie.

Prowadzisz ciekawe życie i nie siedzisz całymi dniami w internecie.

Zakończ opis pytaniem aby kobieta miała pretekst aby do Ciebie napisać.

Zamiast pisać w stylu; mam to czy tamto… np. “mam poczucie humoru” zrób odwrotnie bo każdy tak piszę i nic z tego nie wynika.

Idź krok dalej i pokaż to już w swoim opisie. Zamiast pisać “mam poczucie humoru” zrób tak aby kobieta się uśmiechnęła lub rozbawiła. To będzie dowód, który podświadomie zakomunikuje, że faktycznie masz poczucie humoru.

Po napisaniu opisu, przeczytaj go i zastanów się jaki obraz Ciebie stworzyłeś. Co komunikuje kobiecie Twój opis? Jesteś spontaniczny i zabawny oraz żądny przygód a może stateczny i ustabilizowany? To wszystko podświadomie działa na różne kobiety w zależności jakiej szukasz.

portale randkowe 27

Co jeszcze zawiera atrakcyjny opis na profilu randkowym?

Równie ważne co opisanie siebie jest napisanie jakiej kobiety szukasz.

Musisz określić swoje wymagania.

Nie może to być na zasadzie “każda” albo “normalna” czy “taka, która będzie mnie kochać”.

Jeżeli portal posiada takie pola jak „wymarzony partner” to musisz to określić.

Napisz jakiej kobiety szukasz i czego od niej oczekujesz. Tylko nie popadaj w skrajność w stylu; “seksu” albo “chcę aby urodziła gromadkę dzieci”.

Oprócz tego napisz czego nie lubisz w kobietach.

Pokaż, że masz wymagania co do kobiet.

Możesz napisać, że np. lubisz kontakt osobisty i długie spojrzenia głęboko w oczy a wiecznemu pisaniu przez internet mówisz stanowcze NIE. W ten sposób już na starcie odrzucasz toksyczne kobiety, które karmią się uwagą i adorowaniem facetów a nigdy nie chcą się spotkać osobiście.

Tak samo jak unikasz banałów przy pisaniu o sobie, tak samo unikaj banałów przy pisaniu o kobietach.

portale randkowe 25

Napisałem atrakcyjny opis, co dalej?

Po dodaniu zdjęcia lub zdjęć oraz napisaniu atrakcyjnego opisu Twój profil jest już gotowy aby poznawać kobiety.

Przed Tobą dwie możliwości w jaki sposób będziesz poznawał kobiety przez internet.

Po pierwsze, sam będziesz pisał do kobiet.

Po drugie, kobiety same będą pisać do Ciebie*.

*Kobiety będą pisać do Ciebie pod warunkiem, że zadbałeś o atrakcyjne zdjęcie(a) oraz opis profilu. Wszystko zależy od tego na ile atrakcyjny profil stworzyłeś i ile kobiet będzie Tobą zainteresowanych.

Mimo atrakcyjnego profilu nie licz, że kobiety będą same walić drzwiami i oknami, ponieważ często dostają po kilkadziesiąt czy nawet kilkaset wiadomości dziennie od innych facetów.

Jeżeli będą pisać do Ciebie kobiety to tym lepiej ale sam także działaj.

Na początku przeglądaj profile i wybierz co najmniej kilka kobiet, które Ci się podobają.

Nie koncentruj się tylko na jednej kobiecie, ponieważ masz zbyt małe szanse że coś z tego będzie (zależy to tylko od jednej kobiety). Zamiast tego obserwuj co najmniej kilka kobiet, które bierzesz pod uwagę do przyszłej znajomości. Na tym etapie jeszcze nic do nich nie pisz a zamiast tego sprawdź ich profile.

portale randkowe 14

Na początku zwróć uwagę na zdjęcia.

Czy przypadkiem nie są zbyt idealne? Czy kobieta wygląda na doskonałą niczym z gazety CKM albo z innego pisma dla dorosłych?

To powinno dać Ci do myślenia ale bez obaw. Zamiast tego sprawdź jej zdjęcia. Dodaj je do Google Grafika. Zobacz czy przypadkiem nie są to zdjęcia z innego profilu lub jakiegoś banku zdjęć.

portale randkowe 26

Następnie sprawdź informacje o kobiecie.

Zobacz jak długo posiada profil, jak często się loguje, czy ma komentarze lub znajomych itd. Oprócz tego wpisz jej imię i nazwisko na Facebooka.

Postaraj się odszukać jej profil (o ile go posiada lub nie ma zablokowanego dla znajomych). Zobacz jakie ma tam zdjęcia i znajomych. Jeżeli nie możesz odnaleźć jej na Facebooku to wpisz jej dane do Google.

Kolejna sprawa to zwróć uwagę na rodzaj konta. Czy jest bezpłatne a może ma wykupione konto Premium lub VIP?

portale randkowe 41

Przeczytaj jej opis aby wyłapać w jaki sposób pisze i o czym pisze.

Chodzi o to abyś miał punkt zaczepienia do, którego się odniesiesz w wysyłanej wiadomości. Musisz dostosować przekaz do jej oczekiwań. Jednak zanim napiszesz pierwszą wiadomość zobacz jakich błędów nie popełniać zanim zaczniesz pisać z kobietą w internecie.

portale randkowe 35

Jak nie dać się oszukać na portalach randkowych?

100% pewności nigdy nie będziesz miał ale możesz znacznie zwiększyć swoje szanse aby nie dać się oszukać.

Przede wszystkim sprawdź jej imię i nazwisko w Google i zobacz jakie wyniki otrzymasz.

Sprawdź czy ma konto na Facebooku. (czy zdjęcia się pokrywają i jakich ma znajomych?)

Sprawdź zdjęcia kobiety. Wklej jej zdjęcia do Google Grafika.

Sprawdź opis kobiety. Skopiuj opis i wklej do wyszukiwarki Google.

Tak samo zrób z jej email lub numerem telefonu (jeżeli posiadasz). Także możesz sprawdzić w Google.

Nigdy w meilach nie klikaj w linki przesłane od kobiet z portali randkowych. (mogą być zawirusowane itd.)

Jeżeli będzie chciała od Ciebie jakiekolwiek pieniądze – zerwij kontakt.

portale randkowe 13

Jakie błędy często popełniają faceci w Internecie?

Temat błędów w internecie to temat rzeka. Jest ich cała masa. Mimo to muszę Ci je przedstawić abyś odniósł sukces a tym samym zdobył kobietę.

Już samo wyeliminowanie błędu lub kilku błędów, może znacznie podnieść Twoje szanse na sukces z kobietami w internecie.

Przed Tobą 16 najpopularniejszych błędów popełnianych przez facetów w podrywie przez internet. Do dzieła 😉

portale randkowe 9

Błąd nr 1 – dodawanie złych i słabych zdjęć

Dużym błędem jest dodawanie “byle jakich” zdjęć. Często takie zdjęcia jeszcze bardziej odpychają kobiety zamiast je przyciągać. Nie wszystkim kobietom będą się podobać napięte bicepsy czy tatuaże, które widać bo jesteś bez koszulki. Wszystko zależy jakiej kobiety szukasz. Nie próbuj imponować za pomocą rzeczy w tle a zamiast tego postaw na zdjęcia z Twoją twarzą.

Błędem jest także tworzenie albumu zdjęć z całego życia oraz dodawanie zdjęć z różnych “parafii” przez co profil jest niespójny. Nie liczy się ilość – liczy się jakość. Profil bez zdjęcia pozostawiam bez komentarza. Skuteczność będzie w okolicach 0,01% 😉

Błąd nr 2 – dodawanie słabego opisu a nawet jego brak

Opis profilu to druga (po zdjęciach) najważniejsza rzecz na Twoim profilu. Musisz się postarać aby był jak najlepszy. Nudny i przeciętny opis nie zachęci żadnej kobiety. Mało tego – nudny i przeciętny opis wskazuje na nudnego i przeciętnego faceta a nikt z takim nie chce być.

Błąd nr 3 – okazywanie bycia zdesperowanym facetem

Najczęściej już od pierwszej wiadomości, faceci okazują zbyt duże zainteresowanie kobiecie, której nawet nie widzieli na oczy (i nie wiadomo czy jest tym za kogo się podaje). Po kilku słowach są w stanie deklarować swoje uczucia i najchętniej wzięli by ślub oby tylko jakaś kobieta ich chciała.

Nie bądź upierdliwy i daj kobiecie przestrzeń. Skoro wysłałeś do niej wiadomość to nie oczekuj, że odpisze po 5 minutach. Optymalnie daj jej 24h na odpowiedź. Oprócz tego sprawdź kiedy się ostatnio logowała do portalu.

Gdy kobieta zacznie z nimi pisać to zamiast pisać swobodnie i naturalnie czekać na odpowiedź to ją ponaglają w stylu;

halo, jesteś tam?

jesteś tam jeszcze?

dlaczego nie odpisujesz?

dlaczego nie chcesz pisać ze mną?

Nie oczekuj, że kobieta będzie odpisywać jak robot.

Kobiety szukają pewnych siebie oraz interesujących facetów a nie, zdesperowanych facetów, którzy nie widzieli cipki przez całe życie.

Zamiast tego pokaż jej swoją wartość i Twoje wymagania. Zaintryguj ją i drocz się zamiast być zdesperowanym facetem.

portale randkowe 11

Błąd nr 4 – zasypywanie kobiety długimi wiadomościami

Rozumiem, że chcesz napisać o sobie jak najwięcej aby kobieta mogła Cię lepiej poznać ale pisanie długich wywodów jedynie przytłoczy kobietę. Prawdopodobnie nawet nie będzie mogła tego przeczytać (z braku czasu, pracy, zajęć itd.).

Wiadomości mają być krótkie i konkretne a poznacie się lepiej gdy spotkacie się na żywo.

Błąd nr 5 – bycie zbyt miłym i stawianie kobiety wyżej od siebie

Zaczynanie pisania z kobietą od bycia miłym jest spisane na porażkę.

Miły oznacza nudny. Kobiety mają takich gości po dziurki w nosie.

Tak samo na początku żadnych komplementów za piękne oczy. Podejrzewam, że nie ma dnia, kiedy kobieta nie dostała by komplementu “jesteś taka piękna”.

Nie stawiaj kobiety wyżej od siebie. Zamiast tego pokaż jej, że to Ty jesteś wartościowym facetem na którego musi zasłużyć a nie oddasz się jej “za darmo”.

Błąd nr 6 – przechwalanie się i imponowanie kobiecie

Często gdy facet nie wie jak pokazać kobiecie wartość zaczyna się przechwalać i imponować kobiecie. Powiem wprost – kobiety NIE lubią facetów, którzy robią z siebie “co to nie ja” albo “popatrz maleńka, jaki jestem zajebisty”.

Zamiast tego pokaż jej, że jesteś wartościowym facetem.

Błąd nr 7 – wysyłanie wszelkiego rodzaju oczek i prezentów

Wysyłanie wszelkiego rodzaju oczek, uśmiechów, obrazków (gif), kwiatków czy prezentów, kobiecie która NIE jest Tobą zainteresowana jest ogromnym błędem.

Stracisz jedynie kasę a w żaden sposób to nie spowoduje, że kobieta zwróci na Ciebie uwagę. Zamiast tego napisz do niej intrygującą wiadomość. To skuteczny i sprawdzony sposób na kontakt z kobietą.

portale randkowe 18

Błąd nr 8 – wysyłanie tych samych, nudnych wiadomości do wszystkich kobiet.

Bardzo łatwo jest skopiować gotowy tekst z internetu i wysłać go do kobiety. Łatwizna. Problem w tym, że takie teksty nie działają. Powiedz mi co pomyślisz o osobie, która wysłała do Ciebie taką samą wiadomość jaką wcześniej dostałeś od kogoś innego? Będziesz nią zainteresowany? No właśnie…

Pamiętaj, że na portalu randkowym masz ogromną konkurencję.

Oczywiście masa facetów nie ma pojęcia jak skutecznie podrywać w internecie dlatego sięga po takie “tanie sztuczki” w stylu gotowe teksty na podryw. Jest duża szansa, że kobieta (zwłaszcza atrakcyjna) już dostała wcześniej wiadomość, którą znajdziesz w internecie.

Oprócz tego nawet jak “błyśniesz” fajnym tekstem to pierwsze co zrobi kobieta to odwiedzi Twój profil. Jeżeli nie będzie spójny z tym co napisałeś to możesz być pewien, że kobieta Cię zlekceważy.

Zamiast bezmyślnie kopiować gotowe teksty na podryw, wyślij jej indywidualną wiadomość w oparciu o jej opis.

Błąd nr 9 – analizowanie każdego słowa kobiety

Jeżeli będziesz myślał nad każdym słowem, które napisze kobieta to daleko ta znajomość nie zajdzie. Tym bardziej, że faceci bazują na logice i faktach a kobiety na uczuciach i emocjach.

Zamiast prowadzić logiczna rozmowę na nudne tematy tylko pobudzać jej emocje i zmysły. Działaj na jej wyobraźnie i maluj obrazy w jej głowie. Drocz się i okaż jej poczucie humoru zamiast rozmyślać nad każdym słowem, które do Ciebie napisze.

Błąd nr 10 – szukanie na siłę podobieństwa

Kobieta napisała, że lubi oglądać seriale albo odpoczywać na łonie natury? To wspaniale bo Ty też! Jesteście tacy podobni do siebie. Rozumiem, że “coś” Was łączy ale to jeszcze nie powód do szukania podobieństw między Wami. Przynajmniej jeszcze nie na tym etapie. Dużo lepiej jest przerysować i obrócić to w żart.

Błąd nr 11 – stawianie kobiecie wymagań, która nie jest Tobą zainteresowana

Wiesz, że nie należy być nudnym i miłym dla kobiet. Chcesz się wyróżnić i być inny niż masa przeciętnych facetów. Dlatego idziesz w drugą stronę i zaczynasz od razu stawiać kobiecie wymagania.

Wszystko jest OK pod warunkiem, że kobieta jest Tobą zainteresowana.

W innym przypadku odniesiesz porażkę, bo kobieta nie będzie miała powodu, aby spełnić wymagania, które jej stawiasz.

portale randkowe 6

Błąd nr 12 – zadawanie jedynie samych pytań

Rozumiem, że chcesz się o niej czegoś dowiedzieć aby ją bliżej poznać. Ale to działa w dwie strony. Gdy zadasz pytanie, następnym krokiem jest opowiedzenie czegoś o sobie a nie zadawanie kolejnego pytania jak na przesłuchaniu.

Na początku nie zadawaj zbyt trudnych i intymnych pytań aby nie wystraszyć kobiety. Zamiast tego zadawaj lekkie pytania i bazuj na emocjach.

Błąd nr 13 – nie zwracanie uwagi na błędy gramatyczne i ortograficzne

Kobiety przywiązują wagę do tego czy piszesz poprawnie pod kątem gramatyki i ortografii. Zwracaj uwagę na interpunkcje w tym duże litery i kropki na końcu zdania. Unikaj przynajmniej podstawowych błędów ortograficznych. Dobra wiadomość jest taka, że to co napiszesz możesz bardzo szybko sprawdzić w Wordzie za pomocą słownika.

Błąd nr 14 – używanie słów wulgarnych

Wszelkie wulgaryzmy zostaw co najwyżej dla swoich kumpli. Facet na poziomie nie ma potrzeby używania przekleństw ani do kobiety ani przy kobiecie.

Wulgaryzmy generalnie świadczą o niskim poczuciu własnej wartości.

Błąd nr 15 – ciągłe pisanie zamiast spotkania na żywo

To całkiem normalne, że podryw w internecie zaczyna się od pisania. Piszecie ze sobą i powoli się poznajecie ale to nie może trwać wiecznie. Jeżeli fajnie się Wam pisze i dajesz jej emocje to jak najszybciej dąż do spotkania na żywo. W innym przypadku możesz nigdy nie zobaczyć kobiety na oczy…

Błąd nr 16 – zbyt szybkie poddawanie się

Czasami wysłana wiadomość może zostać przeoczona. Tym bardziej gdy kobieta dostaje dziesiątki wiadomości jednego dnia. Optymalnie jest wykonać maksymalnie 2-3 próby z Twojej strony. Więcej prób, trąca desperacją.

Budowanie relacji to proces. Wymaga czasu i energii. Jeżeli czujesz, że w “tangu” jesteś sam to odpuść. Natomiast nie myl tego z chwilowym brakiem kontaktu lub gdy kobieta chce abyś trochę o nią zabiegał i się postarał.

Determinacja jest pożądana u faceta. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

portale randkowe 40

Dlaczego kobiety nie odpisują na wiadomości w internecie?

Jest kilka powodów przez, które kobiety nie odpisują na wiadomości w internecie. Najważniejsze aby zdawać sobie sprawę z błędów i je eliminować;

Powód numer 1 – złe rozpoczęcie rozmowy i zły sposób pisania

Głównym powodem przez, który wiele kobiet nie odpisuje, to sposób w jaki facet rozpoczyna rozmowę oraz to jak pisze do kobiety.

Na tym etapie można popełnić wiele błędów a jest on niezwykle istotny. Rozpoczęcie rozmowy decyduje czy będziesz pisał z kobietą w przyszłości. A to jak piszesz z kobietą decyduje czy się z nią spotkasz.

Jeżeli piszesz do kobiety, tak jak każdy facet i niczym się nie wyróżniasz to zginiesz w tłumie innych wiadomości, które dostaje kobieta.

Jeżeli Twoje wiadomości są nudne i nie przykuwają jej uwagi, to tym samym nie zainteresujesz kobiety. Zamiast tego pisz tak aby pokazać swoją wartość oraz aby kobieta chciała poznać jakim jesteś facetem.

portale randkowe 21

Powód numer 2 – banalne wiadomości

Jeżeli wysyłasz gotowe i oklepane wiadomości, które brzmią jak teksty na podryw z internetu to nie dziw się, że kobiety nie odpisują. Zamiast tego przeczytaj profil kobiety i odnieś się do niego w wiadomości.

portale randkowe 28

Powód numer 3 – pisanie epopei niczym CV i życiorysu

Pisanie wiadomości w internecie nie polega na opisywaniu całego swojego życia.

Nie chodzi o to aby pisać epopeję z najmniejszymi szczegółami z naszego życia. Taka wiadomość jedynie przytłoczy kobietę samą ilością tekstu.

Zamiast tego wiadomości mają być krótkie, interesujące, z poczuciem humoru i zadziorne. Bądź tajemniczy aby kobieta powoli Cię odkrywała i poznawała.

portale randkowe 46

Powód numer 4 – złe zdjęcia i opis profilu

Wielu facetów wysyła masę wiadomości do kobiet ale zaniedbuje stworzenie atrakcyjnego profilu. Dodaje słabe zdjęcia i nudny opis. Kobieta gdy dostanie wiadomość, sprawdzi kto ja napisał a wtedy wejdzie aby zobaczyć Twój profil.

portale randkowe 52

Powód numer 5 – zbyt duże okazywanie zainteresowania

Niemal wszyscy faceci już od pierwszej wiadomości okazują zbyt duże zainteresowanie kobiecie. To będzie działać jedynie gdy podobasz się kobiecie. Jeżeli masz słabe zdjęcia albo nie jesteś w jej typie to zignoruje Twoją wiadomość.

portale randkowe 7

Powód numer 6 – nie dajesz jej powodu aby odpisała

Musisz kobietę zaciekawić aby miała powód do odpisania.

Jeżeli wysyłasz wiadomość w której tylko coś oznajmiasz albo opisujesz to tym samym nie dajesz kobiecie powodu aby do Ciebie odpisała.

Zamiast tego lepiej zakończyć wiadomość pytaniem albo zaintrygować kobietę. Możesz to zrobić pisząc do niej np. “jedno z Twoich zdjęć bardzo mi się podoba…” albo “jedno z Twoich zdjęć przykuło moją uwagę…”. Chodzi o to, że nie piszesz od razu, które zdjęcie Ci się podoba tylko dajesz kobiecie powód aby Cię o to zapytała 😉

portale randkowe 51

Powód numer 7 – czy aby na pewno piszesz do prawdziwej kobiety?

Problem raczej spotykany na mniej popularnych portalach randkowych gdzie tworzone są sztuczne profile kobiet.

Tworzone w ten sposób profile mają za zadanie podbić ilość użytkowników aby portal wyglądał na większy. Często takie profile posiadają bardzo atrakcyjne zdjęcia aby przyciągnąć facetów do portalu.

Naturalnie nie licz na prawdziwą odpowiedź z takiego profilu. Czasami możesz dostać bardzo ogólną odpowiedź wygenerowaną przez komputer w stylu; “dziękuje za wiadomość”.

portale randkowe 12

W jaki sposób nie pisać do kobiety przez internet?

Pisząc przez internet można popełnić wiele błędów. Oczywiście jeżeli nie wiesz jak robić to skutecznie. Oczywiście masz mnie abym Ci pomógł uniknąć błędów i pokazał jak robić to skutecznie dlatego czytaj dalej 🙂

W podrywaniu przez internet, rozpoczynanie rozmowy i pisanie wiadomości do kobiety  ma ogromne znaczenie.

Wystarczy jedna wiadomość napisana w nieodpowiedni sposób aby kobieta nie miała ochoty Cię poznać. Często nawet to nie musi być wiadomość a sposób w jaki rozpoczniesz z nią rozmowę.

portale randkowe 31

W jaki sposób nie pisać do kobiety w internecie;

Ogólna zasada jest taka aby nie pisać tak jak każdy facet, ponieważ niczym się nie wyróżnisz. Na początek kilka podpowiedzi jak nie pisać;

– nie wysyłaj wiadomości bez tytułu (tytuł ma być intrygujący i zabawny)

– nie pisz ani nie zaczynaj od komplementów w stylu;

“jesteś taka piękna”

“fajna z Ciebie laska”

“ale masz piękne oczy”

“jesteś taka seksowna”

– nie pisz jak desperat w stylu;

“„halo, jesteś tam?”

„odpisz, proszę!”

“jak Ci zaimponować?”

błagam daj mi szanse

„dlaczego nie odpisujesz?”

nie mogę wyjść z podziwu jaka jesteś piękna

– nie zaczynaj rozmowy od negatywów w stylu;

„pewnie nie lubisz niskich?”

“chyba jesteś dla mnie za ładna…”

„chciałem Cię poznać ale nie jestem zabawny…”

– nie proponuj seksu przez internet

– nie proponuj spotkania w pierwszej wiadomości

– bez zadawania banalnych pytań o pracę czy studia

– nie zaczynaj rozmowy od wysyłani zdjęcia swojego penisa

– nie używaj wulgarnych słów w stylu; “ruchasz się?” “pierdolisz się?”

– nie wysyłaj krótkiego “hej” lub “cześć” albo tylko uśmiechu, oczek, emoji, gifa, obrazków, kwiatka itd.

– nie przytłaczaj jej ilością i wielkością wiadomości. Pisz w miarę krótko zamiast referować całe swoje życie. Wiadomość do kobiety to nie CV i życiorys.

– nie wysyłaj kopiowanych i gotowych wiadomości do różnych kobiet

1- nie wysyłaj kolejnych wiadomości zanim nie odpisze na poprzednie (maks 2-3 pierwsze wiadomości jeżeli po kilku dniach nie odpisała, ponieważ mogła nie odczytać). Na każdą kolejną wiadomość musisz mieć odpowiedź od kobiety.

portale randkowe 47

W jaki sposób nie rozpoczynać rozmowy z kobietą przez internet?

Każdego dnia, kobiety dostają masę wiadomości. Przeważnie im atrakcyjniejsza kobieta tym dostaje ona więcej wiadomości.

Jeżeli rozpoczniesz rozmowę w zły a tym samym, w beznadziejny dla niej sposób, to możesz być pewien, że kobieta nawet Ci nie odpisze.

Wszystko dlatego, że jeżeli zaczniesz pisać do kobiety w nudny i przewidywalny sposób, to masz znikome szanse na przyciągnięcie uwagi z jej strony.

Kobieta nie przyjmie inicjatywy aby prowadzić z Tobą rozmowę, bo skoro to Ty do niej piszesz to jest to Twoje zadanie.

Tym samym, takie bezwartościowe wiadomości nic nie wnoszą do jej życia.

Często jest to słaby komplement, banalne pytanie albo propozycja w której chcesz spotkania albo czegoś więcej.

Przez to facet często się pogrąża i pokazuje brak pewności siebie oraz desperację zamiast dać i pokazać swoją wartość.

Przykłady jak nie rozpoczynać rozmowy;

Hej

Halo

Cześć

Puk puk

Co słychać?

Poklikamy?

Fajna jesteś

Co u ciebie?

Ładna jesteś

Cześć piękna

Poznajmy się

Jak mija dzień?

Może pogadamy?

Wpadłaś mi w oko

Fajna z ciebie laska

Ślicznie wyglądasz

Jak Ci minął dzień?

Może się poznamy?

Umówisz się ze mną?

Co robisz ciekawego?”

Co robisz na co dzień?

Czym się interesujesz?

Co słychać ślicznotko?

Czy można Cię poznać?

Możemy trochę popisać ?

Napijesz się ze mną kawy?

Czy my się skądś nie znamy?

Czy pójdziesz ze mną na kawę?

 

portale randkowe 3

W jaki sposób pisać oraz rozpoczynać rozmowę z kobietami przez internet?

Atrakcyjny i przyciągający wzrok, profil dzięki fascynującym i zachwycającym zdjęciom razem z intrygującym opisem jest bardzo ważny.

To podstawa profilu na portalu randkowym, ponieważ dzięki temu przyciągniesz uwagę wielu atrakcyjnych kobiet.

Jednak to nie wystarczy aby zdobyć wartościową kobietę, ponieważ jeżeli nie będziesz potrafił ciekawie i intrygująco pisać z kobietami to nie ma mowy abyś nawiązał z nimi znajomość.

Twoje wiadomości będą ignorowane i pozostaną bez odpowiedzi.

Będziesz jedynie zastanawiał się “dlaczego one nie odpisują?”…

Tym samym nie spotkasz się z żadną kobietą na żywo. Wtedy nie ma mowy o stworzeniu z nią związku czy uprawianiu szalonego seksu.

Co innego, gdy potrafisz prowadzić ekscytujące i emocjonujące rozmowy w nieszablonowy i interesujący sposób dając tym samym kobietom do myślenia.

Jeżeli potrafisz rozpocząć rozmowę w ciekawy i intrygujący sposób, a pisząc z kobietą dostarczasz jej emocji, to dzięki temu kobieta sama chce Cię poznać.

Wtedy to kobieta nie może się doczekać kiedy się spotkacie na żywo.

Dzięki temu naturalnie i z powodzeniem umawiasz się na spotkania z kobietami i rozwijasz nowe znajomości… od związku po szalony i ostry seks 😉

O tym jak to dokładnie zrobić, wyjaśniam krok po kroku TUTAJ.

portale randkowe 5

Zobacz wideo:

 

 

 

 

 

 

PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂
Bez nazwy 4

14 Comments

 1. Super artykuł! Lubię czytać długie teksty a ten bardzo dobrze wpasował się w moje gusta 😀

 2. Dobry chociaż zbyt długi artykuł. No i niestety nie wszystko jest kwestią prezentacji. Niestety jeśli na żywo nie jest się ciekawą osobą to nawet świetne zdjęcie i dobry opis tego nie zmienią.. Przy pierwszym kontakcie czy zajrzeniu na profil na facebook wychodzą rzeczy które ukrywa krótki profil. Najlepsze co można zrobić to stworzyć profil zgodnie z radami w tym artykule pamiętając by przedstawić autentycznego siebie to co jest szczególne w tobie. Nie ukrywać na siłę rzeczy które i tak są widoczne przy pierwszym kontakcie bo druga strona może poczuć się zwyczajnie oszukana i zawiedziona. Nie stwarzać presji być kulturalnym i wyciągać wnioski z feedbaku jaki się dostaje. I pracować nad sobą bo niestety wiele osob nie dorasta do związków. (brak przecinków bo ten formularz u mnie nie pozwala na dodanie przecinka ani na edycję tekstu !)

  1. Ania dzięki za merytoryczny komentarz 😉

   Oczywiście zgadzam się z tym co napisałaś ?

   Pozdrawiam serdecznie ?

 3. “zagłada świata w ciągu 100stu lat murowana”

  Biorąc pod uwagę że znalezienie dziewczyny wydaje się wymagać więcej podchodów niż Gra o Tron to się pewnie stanie tak czy inaczej. I winą oczywiście zostaną obarczeni mężczyźni bo byli “nudni i przeciętni”.

  Co to za durna strona co nawet nie pozwala w komentarzu wstawić przecinka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: