You dont have javascript enabled! Please enable it!

GDY PODOBASZ SIĘ KOBIECIE

Gdy podobasz się kobiecie

Gdy podobasz się kobiecie to kobieta wysyła odpowiednie do Ciebie odpowiednie sygnały… Pamiętaj jednak, że relacje nie są zero-jedynkowe jak np. matematyka w której 2+2 zawsze równa się 4. Tutaj w grę wchodzą emocje i czynnik ludzki.

Nie zawsze to co nam się wydaje takie faktycznie jest.

To samo dotyczy oznak i sygnałów gdy podobasz się kobiecie.

Facet, któremu podoba się kobieta często jest zaślepiony przez swoje uczucia.

Zresztą nie tylko uczucia przeszkadzają facetowi w relacjach z kobietami. Także męska duma czy nadmuchane ego nie jest pomocnikiem i może przeszkadzać. Ciężko w takiej sytuacji być obiektywnym i odczytywać uczucia drugiej osoby.

Często z tego powodu, faceci widzą więcej niż jest naprawdę. Czasami po prostu chcą widzieć to czego nie ma i dopisują sobie różne historie. Wielu facetów z analityczną dokładnością, dopatruje się najmniejszych oznak kobiecego zainteresowania zamiast skupić się na tym co faktycznie jest ważne.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić.

W większości przypadków mało, która kobieta powie Ci wprost, że się jej podobasz. Dlatego będzie okazywać zainteresowanie z nadzieją, że odczytasz jej sygnały. Kobieta będzie czekać do czasu kiedy to Ty zrobisz pierwszy krok.

Faceci często mają problem z rozpoznaniem oznak, że podobają się kobiecie.

Ważne abyś potrafił dostrzegać oznaki jednak nie popadaj ślepo w pułapkę szukania oznak u kobiet na siłę. Czasami kobieta jest po prostu miła, grzeczna lub flirtuje z Tobą dla swojej zabawy lub z nudów. Dla niektórych kobiet to świetna rozrywka a jeszcze inne np. toksyczne kobiety, karmią się uwagą facetów.

Kobieta może także spędzać z Tobą czas, ponieważ nie interesujesz ją Ty tylko co zyskuje dzięki Tobie.

Skoro naprawiasz jej samochód czy lodówkę albo robisz reinstalację Windowsa to ona ma usługi za friko. Myślisz, że będziesz miły i uczynny, wręcz przyjacielski i to doprowadzi Was do łóżka ale nie tędy droga…

Jak poznać, że NIE podobasz się kobiecie?

Przede wszystkim jest kilka oznak po których możesz poznać, że NIE podobasz się kobiecie. W ten sposób będzie Ci łatwiej dostrzec pewne wzorce jakimi działają kobiety.

Nie inicjuje kontaktu z Tobą oraz nie wysyła wiadomości do Ciebie jako pierwsza

Odmawia spotkania lub chce się spotykać w większym gronie a nie sam na sam z Tobą

Podczas rozmowy nie podejmuje tematów tylko udziela, krótkich odpowiedzi przez co Ty musisz podtrzymywać rozmowę i ciągnąć ją za język

Kontaktuje się z Tobą tylko abyś jej w czymś pomógł a później znika i urywa kontakt

Dużo mówi do Ciebie o innym facecie lub bezpośrednio mówi, który facet jej się podoba

Nie nawiązuje dłuższego kontaktu wzrokowego

Nie próbuje zbliżyć się do Ciebie lub nawet niechcący Cię dotykać

Przy Tobie okazuje zainteresowanie komuś innemu* (wyjątek gdy robi to celowo)

sygnaly zainteresowania wysylane przez kobiete

Kiedy kobiecie podoba się mężczyzna?

Przede wszystkim to co naprawdę podoba się kobietom a to co myślą faceci, że podoba się kobietom to dwie różne sprawy. Jest w tym temacie także wiele mitów.

Jeśli chodzi o wygląd faceta to przeważnie jest to sprawa drugorzędna. Jako facet musisz być zadbany ale nie musisz być piękny. Od bycia pięknym jest kobieta a nie facet.

Wygląd odpowiada za zrobienie pierwszego wrażenia na kobiecie a to jest tylko ułamek relacji z kobietą.

Jeżeli Twoim jedynym atutem jest Twój wygląd to daleko nie zajedziesz w relacjach.

Zamiast tego dbaj o siebie i rozwijaj swój charakter dbając m.in. o pewność siebie, poczucie humoru czy męskie cechy, które będziesz pokazywał w swoim zachowaniu przy kobiecie.

Kobiety nie znoszą nudnych i przewidywalnych facetów.

Wszelkie podlizywania się i próbowania przypodobania się im na siłę działają na Twoją niekorzyść.

Kobiety wiedzą, że taki facet ma niską wartość bo ugania się za nią.

Kobiety chcą mieć silnego (psychicznie) a tym samym pewnego siebie faceta.

Gdy próbujesz przekupić kobietę prezentami jest jeszcze gorzej. Dlatego nie osaczaj kobiety tylko daj jej czas i przestrzeń. Zadbaj aby dobrze się przy Tobie czuła kiedy spędzacie czas razem. Pozbądź się oczekiwania na efekt oraz presji.

sygnaly zainteresowania wysylane przez kobiete

Podobasz się kobiecie czy tylko udaje zainteresowaną?

Kobieta może być dla Ciebie miła, siadać koło Ciebie, rozmawiać i utrzymywać kontakt wzrokowy ale to wszystko wcale nie oznacza, że jest Tobą zainteresowana na związek. Być może rozmawia z Tobą z grzeczności np. w pracy a Ty sobie wyobrażasz za wiele.

Nawet może inicjować kontakt bo potrzebuje Twojej uwagi. Tak postępują toksyczne kobiety. Może liczyć, że jej w czymś pomożesz np. za darmo naprawisz auto.

Dlatego musisz umieć rozpoznać prawdziwe zainteresowanie kobiety od takiego gdzie tylko udaje zainteresowaną.

Przede wszystkim zadbaj o spotkania z kobietą sam na sam bez powodu jedynie dla spędzenia czasu razem. Chodzi o rozmowę przy kawie czy podczas spaceru.

Celem spotkań musi być posuwanie relacji do związku.

Musisz zachowywać się jak facet a nie bycie przyjacielem czy “pieskiem” na posyłki.

Na spotkaniach musi być dotyk i całowanie kobiety w usta.

Jeżeli kobieta spotka się z Tobą tylko dlatego bo coś dla niej robisz np. kosisz jej trawnik czy myjesz jej samochód to urwij kontakt. Jeżeli nie pójdzie z Tobą na kawę to jednoznacznie kobieta udaje, że ją interesujesz. Przestań się łudzić. Nie bądź łajzą tylko postępuj z kobietami tak jak należy. Jedynie Cię wykorzysta.

Zdarza się, że kobieta w pewnym momencie przestaje mieć ochotę na kolejne spotkania. Tak się dzieje gdy np. kobieta tylko udawała zainteresowanie. Być może nie miała nic lepszego do roboty. Albo dzięki Tobie miała pretekst aby wyjść z domu. Może chciała uniknąć samotności. Być może postanowiła wrócić do byłego.

Była z Tobą do czasu aż znajdzie sobie kogoś lepszego. Spotykała się z Tobą dla leczenia ran po byłym. Sądziła, że dasz jej coś więcej niż kawę czy spacer. Albo straciła zainteresowanie Tobą na wskutek błędów, które popełniłeś w relacji z nią.

Dlatego musisz obserwować CZYNY kobiety i odczytywać jej zainteresowanie. Czy jest to prawdziwe Tobą zainteresowana czy tylko udaje…

sygnaly zainteresowania wysylane przez kobiete

Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę:

Jest kilka sygnałów zainteresowania, które wysyłają kobiety. Oczywiście jeden sygnał to jeszcze nie powód, że kobieta jest Tobą zainteresowana. Jednak gdy pojawia się ich kilka to może być coś na rzeczy…

Zaangażowanie w postaci kontynuowania rozmowy i zadawania dodatkowych pytań. Przede wszystkim gdy kobieta chce Cię bliżej poznać. Gdy zadaje pytania o tym “co robisz” lub “czym się zajmujesz”. Czasami, może to być jednie miła rozmowa a Ty liczysz na coś więcej. Dlatego ważne jest czy kobieta inwestuje w rozmowę w dłuższym czasie czyli podczas kolejnych spotkań.

Uśmiech w postaci prawdziwego i szczerego uśmiechu. Jak reaguje gdy Cię widzi? Czy mówi chłodne “cześć” czy reaguje z entuzjazmem?

Kontakt wzrokowy w postaci dłuższego spojrzenia w oczy podczas rozmowy z Tobą.

Droczy się i flirtuje z Tobą. Pamiętaj jednak, że niektóre kobiety mają taki sposób bycia. Dla niektórych to sposób na poprawę swojej atrakcyjności i nieustanna zabawa.

Stwarza okazje do spotkań i zaprasza do siebie pod pretekstem. Uważaj bo może jej chodzić tylko o to aby jej pomóc a później powie “spadaj”. Jeżeli coś dla niej zrobisz sprawdź czy chce się spotkać następnym razem bez powodu. Tylko dla samej rozmowy. Jeżeli nie to znaczy, że jedynie korzysta z Twoich przysług.

Bawi się włosami, krzyżuje nogi oraz gryzie usta. Te sygnały mają marginalne znaczenie i nie przywiązuj do nich wagi. Czasami kobiety rozmawiają ze sobą i też bawią się włosami a przecież “nie lecą” na siebie.

Dotyka Cię w postaci np. przytulania. Uważaj bo może to robić jedynie w przyjacielski sposób więc nie rób sobie nadziei.

To tylko kilka sygnałów i oznak, że podobasz się kobiecie. Nie bierz ich jednak za pewniaki. Nie wyszukuj na siłę oznak zainteresowania w kobiecie. Zamiast tego z góry załóż, że się jej podobasz. Tak będzie lepiej dla Ciebie i nie będziesz skupiał się na oznakach zainteresowania.

gdy podobasz sie kobiecie

Czy podobasz się kobiecie, czy mam pewność?

Tak naprawdę te wszystkie oznaki i sygnały zainteresowania to jedynie poszlaki.

Nigdy nie będziesz miał pewności czy kobieta wysyła je bo jest Tobą zainteresowana. Musisz to po prostu sprawdzić, spotykając się z nią sam na sam.

Dlatego dużo ważniejsze jest to czy kobieta SPOTYKA SIĘ z Tobą i spędza czas BEZ powodu.

Chodzi o to czy spotykacie się po prostu przy kawie lub na spacerze. Wtedy kiedy NIC dla niej nie robisz lub nie wykonujesz jakieś pracy. Wtedy kiedy chodzi tylko o to aby razem porozmawiać.

Jeżeli poświęca swój czas aby spotykać się z Tobą w ten sposób to jesteś na dobrej drodze bycia razem. Jest duża szansa, że nie traktuje Cię jak przyjaciela od naprawy samochodu czy koszenia trawy. Jeżeli będziesz działał z nią w seksualny sposób to jest szansa na związek.

gdy podobasz sie kobiecie

Czy podobasz się kobiecie, której nie znasz?

Co zrobić gdy obca kobieta uśmiecha się i patrzy na Ciebie? Jeżeli kobieta patrzy się na Ciebie przez dłuższy czas to jesteś dla niej atrakcyjny na poziomie fizycznym. Punkt dla Ciebie. Dlatego potraktuj to jak jej zaproszenie i działaj. Nigdy nie masz 100% pewności zanim nie wykonasz kroku aby podejść i zagadać do kobiety.

Tylko dzięki rozmowie możesz to sprawdzić. Oczywiście wcale to nie musi oznaczać wielkiego zainteresowania z jej strony ale przynajmniej masz okazję ją bliżej poznać.

Wystarczy, że podejdziesz z uśmiechem i powiedziesz do niej; “Cześć… czy my się (NIE) znamy?” Oczywiście jeżeli jest dla Ciebie obca to się nie znacie ale właśnie dzięki temu, że do niej podszedłeś to macie okazję aby się poznać.

Rozmawiaj z nią jak “z dobrą znajomą” o tym jakie ma hobby i marzenia lub co lubi robić w wolnym czasie a przy tym flirtuj i drocz się tak jak zawsze to robisz z kobietami, które uwodzisz.

Pamiętaj, że gdy kobieta patrzy na Ciebie i się uśmiecha to jest to Twoja szansa. Od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz. Zawsze masz wybór czy pozostać w komfortowej sytuacji i nic nie zmienić czy zdać się na odwagę.

Kobietom imponuje inicjatywa i odwaga a to właśnie okażesz gdy do niej podejdziesz. Jeżeli odpuścisz to pokażesz strach, brak odwagi i niezdecydowanie. Jeżeli nie podejmiesz działania, kobieta uzna, że NIE jesteś jej wart i będzie zaczepiać spojrzeniem innych facetów aż znajdzie takiego, który ma odwagę aby do niej podejść.

Oczywiście nie pokazuj jej od razu zbytniego zainteresowania. Nie bądź nachalny. Sam przecież też jej nie znasz więc nie wiesz czy to seryjna morderczyni a może nimfomanka 😉

gdy podobasz sie kobiecie

Jak sprawdzić czy podobasz się kobiecie?

To co jest ważne i na czym musisz się skupić z kobietą to regularne spotkania i spędzanie czasu razem.

Spotkania wyłącznie sam na sam z kobietą bez Twoich kolegów czy jej koleżanek i znajomych.

Liczą się tylko spotkania na, które kobieta poświęca swój czas bez powodu i korzyści z Twojej strony. Spotkanie z Tobą sam na sam bez powodu czyli tylko aby rozmawiać jest pierwszą oznaką jej prawdziwego zainteresowania.

Dopiero na spotkaniach na żywo, kiedy jesteście sam na sam możesz wypatrywać kolejnych oznak zainteresowania kobiety ale podejdź do tego z dystansem dając jej czas.

Nie chodzi o jedno jej zachowanie tylko o całość jej zachowań podczas Waszych wielu spotkań. Traktuj to jako proces a nie pojedyncze wydarzenia. Jeżeli z czasem czyli na kolejnych spotkaniach, kobiety zainteresowanie rośnie to jest to dobry znak.

Jeżeli masz kontakt z kobietą np. w postaci jej numeru telefonu to nie pisz z nią całymi dniami i nocami. Zabijasz w ten sposób swoją atrakcyjność. Telefon traktuj tylko aby proponować spotkania i umawiać się z kobietą na żywo.

czy podobam sie dziewczynie

Na co zwrócić uwagę podczas spotkań z kobietą?

Zwracaj uwagę jak kobieta z Tobą rozmawia, czy angażuje się w rozmowę i jaka jest przy tym jej mowa ciała. Najważniejsze jest to co kobieta ROBI a nie to co mówi. Zamiast jej słuchać, patrz na nią i obserwuj jej zachowanie.

Ważne jest to jak rozmawiasz z kobietą na spotkaniach. Dużo lepiej gdy zamiast tego skupisz się na rozmowie z nią. Jeżeli jesteś miły dla kobiety i rozmawiasz z nią w przyjacielski sposób to nic z tego nie będzie a przynajmniej nic więcej niż byciem jej kolegą.

Dlatego podczas rozmowy unikaj logicznego sposobu rozmowy i wprowadź emocje oraz seksualne podteksty. Drocz się i flirtuj z kobietą zamiast mówić jej logicznie ile koni ma Twoje auto albo w ile sekund przyśpiesza do setki.

Opowiadaj historie i maluj obrazy w jej głowie.

jak poznac ze jej sie podobam

Dotyk, całowanie i podteksty seksualne z kobietą:

Na spotkaniach wprowadzaj dotyk i pocałunki.

Jeżeli całujesz kobietę w usta i ONA nie protestuje to relacja idzie w dobrym kierunku. Nie myl tego z przyjacielskim całowaniem w czoło czy policzek. Bez całowania się w usta jesteście tylko znajomymi mimo, że się spotykacie lub umawiacie na kawę.

Gdy kobieta nachyla się do Ciebie lub patrzy na Twoje usta to ją pocałuj. Dzięki temu będziesz wiedział jaka jest relacja między Wami. Jeżeli się się wycofa, musisz zażartować z tej sytuacji. Obróć w żart i traktuj jak gdyby nic się nie stało.

Oczywiście jeżeli będziecie się nadal spotykać to dla pewności pocałuj ją ponownie. Jeżeli drugi raz nie będzie chciała się całować to odpuść. Dzięki temu wiesz w jakiej jesteś sytuacji z kobietą i wiesz, że nie będzie z tego nic więcej niż bycie przyjaciółmi.

Przede wszystkim nie obrażaj się z tego powodu i nie pokazuj, że Cię to dotknęło. Nie musisz się podobać każdej kobiecie.

Zamiast tego traktuj ją jak znajomą bo wiesz na czym stoisz i jakie są relacje między Wami. Najważniejsze jest to, że pokazałeś ze swojej strony odwagę i męskie cechy. Wiesz, żeby nie robić sobie dalej nadziei z Tą kobietą a przez to nie tracisz na nią czasu tylko zdobywasz nową.

Wielu facetów ugania się za kobietą przez długi czas i nie ma odwagi jej pocałować przez co cały czas pozostaje na etapie kolegi. Lepiej być odrzuconym ale dzięki temu wiedzieć na czym stoisz niż robić sobie złudną nadzieje.

Czy kobieta wkłada emocjonalny wysiłek w Waszą relację? Angażuje i inwestuje w Wasz związek? Czy sama Cię dotyka? A może coś zrobiła do jedzenia i jest ciekawa czy Ci smakowało?

W relacji zwracaj uwagę na CZYNY kobiety.

kiedy kobiecie podoba sie mezczyzna

Jak sprawdzić czy kobieta coś do mnie czuje?

Kobieta może się z Tobą spotykać z wielu powodów. Być może ma z tego wymierne korzyści a nie dlatego, że coś do Ciebie czuje. Szczególnie gdy jej pomagasz lub zabierasz na wyjazdy itd. Dlatego przestań pomagać i usługiwać kobiecie lub być jej bankomatem.

Zamiast tego spotykaj się z kobietą sam na sam jedynie aby porozmawiać. Nie tłumacz jej logicznie co będziecie robić. Spotykacie się aby porozmawiać i wypić kawę lub herbatę.

Nie pytaj jej czy ma ochotę się spotkać tylko podaj termin wraz z konkretna godzinę i zobacz jak zareaguje kobieta. Jeżeli nie będzie chciała się spotkać aby jedynie porozmawiać to już wiesz dlaczego spotykała się z Tobą wcześniej.

Oczywiście podany przez Ciebie termin może jej nie odpowiadać ale w zamian musi podać dzień w którym ma czas aby się z Tobą spotkać. Jeżeli tego nie zrobi lub podczas rozmowy zapanuje martwa cisza to oznacza, że tak naprawdę nie jest Tobą zainteresowana.

Dla pewności spróbuj ponownie za kilka dni, w ten sam sposób czyli podając konkretny dzień i godzinę spotkania. Gdy tym razem nie proponuje terminu lub jest cisza to odpuść.

sygnaly zainteresowania wysylane przez kobiete

Podobasz się kobiecie i coś do Ciebie czuje?

Jeżeli kobieta coś do Ciebie czuje to będzie chciała się częściej spotykać. Naturalnie zależy jej na spotykaniu się z Tobą, ponieważ jest to dla niej przyjemnością a nie obowiązkiem.

Pamiętaj jednak aby pierwsze spotkania z kobietą nie były za długie.

Lepiej zostaw niedosyt spotkania. Pozwól kobiecie lekko za Tobą zatęsknić. Nie opowiadaj całego swoje go życia za pomocą kilku spotkań.

Jeżeli kobieta coś do Ciebie czuje to nie unika Twojego dotyku i całowania się z Tobą w usta. Widać to po jej mowie ciała m.in. gdy nachyla się do Ciebie, patrzy Ci długo w oczy lub na usta.

Gdy całujesz kobietę w usta to jasno dasz jej do zrozumienia jakie są Twoje intencje i że nie chcesz być jej kolegą. Dzięki całowaniu się wiesz, że ten związek może być czymś więcej a ona coś do Ciebie czuje.

jak sprawdzic czy podobam sie dziewczynie

Podobasz się kobiecie, ale kobieta nie jest gotowa na związek?

Gdy kobieta spotyka się z Tobą dla zabicia nudy albo dla zabawy to tak naprawdę nie zależy jej na Tobie. Wypełniasz tylko jej lukę. Taka kobieta nie jest Tobą zainteresowana i nie potrzebuje związku z Tobą.

Dzieje się też wtedy tak gdy źle prowadzisz relację z kobietą.

Być może na początku przymilasz się i próbujesz być jej przyjacielem licząc, że później będzie z tego coś więcej. Tak się składa, że nie będzie.

Z kobietą od samego początku musisz prowadzić relację w stronę związku i seksualności bo inaczej wpadasz w pułapkę przyjaciela.

Być może usługujesz kobiecie lub pomagasz. Jesteś dla niej dostępny na każde skinienie albo dużo ze sobą piszecie lub rozmawiacie przez telefon.

Jeszcze gorzej gdy kupujesz jej prezenty i wkładasz dużo energii w Waszą relację.

Przez to wszystko jesteś nudny, przewidywalny zamiast być pewnym siebie, wzbudzać niepewność, być wyzwaniem i pozwolić na trochę tęsknoty.

Kobieta nie jest gotowa na związek, ponieważ NIE jest Tobą zainteresowana. Nie jest zainteresowana, ponieważ nie jesteś dla niej wyzwaniem. Nic nie zmieni nawet jak bardzo będziesz się za nią uganiał a wręcz zadziała to odwrotnie na Twoją niekorzyść.

czy podobasz sie kobietom

Czy podobasz się kobiecie, a może coś więcej?

Czym jest miłość i kochanie drugiej osoby?

Przede wszystkim dbaniem o jej dobro. Dlatego tak ważne jest czy kobiecie zależy na Twoim dobru a Tobie na dobru kobiety co prowadzi do szczęśliwego związku.

Jeżeli zastanawiasz się czy kobieta Cię kocha popatrz na to trochę szerzej.

Zamiast myśleć w kategorii tak lub nie pomyśl jakim uczuciem Cię darzy kobieta. Czy jest tobą zaciekawiona, zainteresowana a może zauroczona albo zakochana czy wręcz szaleje za Tobą?

Często te stany przechodzą między sobą i nie są przed dłuższy czas na jednym poziomie. Czasem opadają a nieraz się wznoszą.

Pomyśl nad tym jak często kobieta okazuje Ci zainteresowanie oraz jak często nie ma tego zainteresowania wobec Ciebie.

Zwracaj uwagę na czyny kobiety, a nie jej słowa.

Co z tego, że mówi Ci ładne słówka skoro krzyczy na Ciebie podczas spotkań itd.

Pamiętaj, że sam kontakt fizyczny i seksualność to nie wszystko w związku. To dlatego wiele par stwierdza z czasem, że ich związek się wypalił, że nie ma już tej chemii między nimi.

Tak się stało, ponieważ nie budowali związku na właściwych wartościach. Być może byli zauroczeni swoją atrakcyjnością fizyczną i dobrym seksem. Zabrakło jednak wyższych wartości.

Dlatego dużo lepiej jest budować związek na poziomie emocjonalnym, kierując się wspólnymi wartościami w życiu. Czy potraficie cieszysz się sobą na co dzień spędzając razem czas? Zwracaj uwagę czy kobieta inwestuje emocjonalnie w Waszą relację. Pamiętaj że kobietą kierują emocje a nie logika…

Gdy podobasz się kobiecie Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

2 Comments

  1. W większości trafne spostrzeżenia, ale z jednym się nie zgodzę. Cisza zalegająca na spotkaniu może oznaczać, że kobieta jest zainteresowana. Jeśli bardzo jej zależy, a nie jest podrywaczką, bliskość drugiej osoby może onieśmielać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: