ZRÓB W [100%] DARMOWY TEST

czy ona mnie kocha
czy sie jej podobam test

Jak pocałować dziewczynę?

Gdy swobodnie i naturalnie rozmawiasz oraz dotykasz kobietę, to najwyższy czas na kolejny krok czyli całowanie dziewczyny.

Dzięki całowaniu dziewczyny, poprowadzisz relację w kierunku seksualności i intymności a relacja między Tobą a kobieta pójdzie we właściwym kierunku.

Sęk w tym jak doprowadzić do pocałunku?

Zanim jednak zaczniesz całować i wkładać cały swój język dziewczynie do gardła przeczytaj ten wpis aby upewnić się, że robisz to w odpowiednim momencie.

Dzięki temu dowiesz się kiedy pocałować dziewczynę w najlepszym do tego miejscu, okolicznościach i czasie.

kiedy pocalowac dziewczyne

Dlaczego całowanie dziewczyny jest ważne?

Całowanie się to bardzo ważny element, każdej relacji od której chcesz czegoś więcej niż bycie tylko przyjacielem tej dziewczyny…

Całowanie po dotykaniu dziewczyny, to kolejny krok w kierunku intymności i seksualności.

Zwróć uwagę, że ludzie nie całują “od tak” obcych ludzi.

Oczywiście może być przyjacielski pocałunek w policzek czy rodzinny buziak w czoło ale to nie to samo co całowanie się dwóch osób w usta.

Całując dziewczynę w usta, okazujesz jej swoje intencje co do Waszej relacji.

Dzięki dotykowi oraz całowaniu dziewczyny, unikniesz wpadnięcia w szufladkę przyjaciela czyli tak zwanego friendzone.

jak pocalowac dziewczyne

 Czy ona chce mnie pocałować?

Przede wszystkim jeżeli umawiasz się z dziewczyną na spotkanie to musisz wiedzieć, że jeżeli przyjdzie to jest Tobą w pewnym stopniu zainteresowana.

Dziewczyny z facetami nie umawiają się tylko po to aby rozmawiać, ponieważ porozmawiać może sobie z koleżankami.

Mimo, że oboje wiecie po co się spotykacie, to zanim pocałujesz dziewczynę musisz zbudować odpowiednią relację między Wami. Dziewczyna musi Ci ufać oraz czuć się przy Tobie komfortowo. To wymaga energii i czasu aby zbudować relację między Wami.

Oczywiście nigdy nie pytaj dziewczyny czy możesz ją pocałować.

To ma wynikać z kontekstu i sytuacji między Wami. Jeżeli jest chemia między Wami to całowanie się jest czymś normalnym i naturalnym.

Wszystko ma swój czas i odpowiednie miejsce, także dotykanie i całowanie dziewczyny.

Idąc na spotkanie zadbaj o pozytywną energię. Bądź uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony i niczego nie oczekuj. Idź z nastawieniem aby się dobrze bawić.

Na początku spotkania, normalnie rozmawiasz z dziewczyną aby lepiej się poznać i zbudować komfort między Wami. Następnie kieruj rozmowę w bardziej seksualnym kierunku aby dostarczyć jej emocji w rozmowie.

Nie stresuj się tym aby pocałować dziewczynę a zamiast tego stosuj dwuznaczności oraz aluzje seksualne. Nasyć dziewczynę słowami, które wywołują seksualne skojarzenia np. przyjemność, wilgotna, soczysta, głęboko, twardy itd.

Następnie zacznij dotykać dziewczynę. To jak dotykać dziewczynę opisałem w osobnym wpisie, więc koniecznie go przeczytaj zanim ją dotkniesz.

Gdy dziewczyna aceptuje Twój dotyk to wiesz, że jesteś na dobrej drodze do całowania jej.

Tych etapów nie możesz pominąć ani przeskoczyć. Nie ma drogi na skróty po za wyjątkami typu dziewczyny z agencji itd. ale to zupełnie inna historia.

jak doprowadzic do pocalunku

Jak doprowadzić do pocałunku?

Jeżeli spotykasz się z dziewczyną po raz pierwszy, to podczas powitania możesz pocałować dziewczynę w policzek, dając jej buziaka. Dla niektórych dziewczyn może to być zbyt wiele dla obcego faceta i różnie mogą zareagować oraz mogą źle się z tym czuć.

Dużo też zależy czy potrafisz to zrobić w naturalny i pewny siebie sposób.

Bez względu na to czy witasz się buziakiem w policzek czy nie, musisz wprowadzić całowanie dziewczyny w dalszej części spotkania. Oczywiście nie oznacza to, że całujesz dziewczynę na samym początku.

Do tego potrzebna jest odpowiednia chemia między Wami.

Obserwuj zachowanie oraz oznaki zainteresowania dziewczyny. Jeżeli patrzycie sobie głęboko w oczy i zapada między Wami martwa cisza to świetny moment aby zbliżyć się i pocałować dziewczynę.

Oczywiście jeżeli dziewczyna jest wycofana, unika kontaktu wzrokowego lub Twojego dotyku to nie ma sensu jej całować, bo tylko pogorszy to całą sytuację.

Jeżeli jest między Wami chemia to jak najbardziej pocałuj dziewczynę na pierwszym spotkaniu.

W przeciwnym wypadku umów się na kolejne spotkanie i buduj relację między Wami.

Najlepiej gdy pocałujesz dziewczynę na maksymalnie 3 spotkaniu, dzięki czemu pokażesz jej swoje intencje.

Inaczej, jeżeli będziesz odwlekał całowanie dziewczyny to wpadniesz do friendzone i zostaniesz tylko jej przyjacielem.

Nawet gdy nie uda Ci się za pierwszym razem to wypatruj oznak zainteresowania i za jakiś czas próbuj dalej.

Jeżeli jesteś na 3 spotkaniu z dziewczyną a do tej pory nie widzisz jej oznak zainteresowania to i tak pocałuj dziewczynę okazując jej swoje intencje.

Z jakiegoś powodu przyszła na kolejne spotkanie więc warto spróbować.

Musisz pokazać dziewczynie swoje intencje bo inaczej będziesz tylko chodził na spotkania i sobie z nią rozmawiał bez pchania relacji w kierunku intymności…

W ten sposób pozostaniesz jedynie przyjacielem i wpadniesz do friendzone.

Jeżeli Cię odrzuci to zachowaj się z godnością. Uśmiechnij się i nie pokazuj, że się Cię to dotknęło lub się tym przejmujesz. Cały czas bądź pewny siebie. Najlepiej obróć to w żart.

jak zaczac pocalunek

Kiedy jest idealny moment aby pocałować dziewczynę?

Wielu facetów popełnia ten błąd, że podczas spotkania tylko rozmawia z dziewczyną, po czym dopiero na sam koniec próbuje pocałować dziewczynę.

To nie jest najlepszy sposób na pierwszy pocałunek dziewczyny.

Właściwy moment aby pocałować dziewczynę jest bardzo ważny i nie koniecznie jest to sam koniec spotkania, gdy emocje między Wami mocno opadły.

jak pocalowac kobiete

Kiedy pierwszy pocałunek na randce?

Oczywiście, pierwsze całowanie nie może być niekomfortowe i nachalne dla dziewczyny.

Nie śpiesz się z całowaniem na siłę aby tylko pocałować dziewczynę. To zupełnie nie o to chodzi. Jeżeli będziesz wywierał nacisk i presję na dziewczynie, to ona to wyczuje i uzna Cię za zdesperowanego faceta.

Zamiast tego pocałuj dziewczynę w trakcie spotkania, gdy czujesz pozytywne emocje między Wami oraz widzisz jej oznaki zainteresowania.

Zadbaj aby dobrze się bawić i ciekawie razem spędzić czas. Drocz się z dziewczyną i okaż jej poczucie humoru.

Na początku wyeliminuj stres na spotkaniu i zbuduj komfort między Wami. Dopiero wtedy możesz iść dalej w relacji…

Całowanie dziewczyny poprzedź dotykiem… Jeżeli akceptuje dotyk – idziesz dalej.

Jeżeli jest chemia i energia między Wami, to jest najlepszy moment aby pocałować dziewczynę zamiast czekać na koniec spotkania. Może to być kontakt wzrokowy albo gdy przegryza wargę, patrzy na Twoje usta lub ma płytki oddech, otwarte usta itd.

Jak zacząć pocałunek?

Najpierw sprawdź czy dziewczyna akceptuje Twój dotyk. Złap dziewczynę za rękę i zobacz jak zareaguje. Gdy nie zabiera ręki albo wręcz mocno Cię łapie i przy tym masz kontakt wzrokowy to pocałuj dziewczynę.

Nic wtedy nie mów tylko po prostu zbliż się i pocałuj ją delikatnie w usta. Początkowo nie pchaj jej swojego języka. Na to przyjdzie jeszcze czas.

Najważniejsze abyś przełamał barierę pocałunku w usta między Wami.

Jeżeli zabierze swoją rękę to znak, że jeszcze nie jest gotowa na Twój dotyk a tym bardziej na pocałunek. Wtedy dalej buduj komfort i zaufanie między Wami, po czym spróbuj za chwilę ponownie ją dotknąć.

Gdy akceptuje Twój dotyk to przejdź do całowania.

kiedy pocalowac kobiete

Zanim pocałujesz dziewczynę pamiętaj o…

Podczas całowania dziewczyny ważne są okoliczności, otoczenie, miejsce spotkania itd.

Zadbaj o odpowiedni nastrój aby spotkanie było komfortowe.

Dziewczyna może chcieć się z Tobą całować ale jeżeli otoczenie nie sprzyja intymności to poniesiesz porażkę. Chodzi o to, że nie możesz na samym początku znajomości, całować dziewczynę w dowolnym miejscu i okolicznościach.

Jeżeli w pobliżu jest zbyt dużo ludzi albo są jej znajomi to może przeszkadzać dziewczynie aby się z Tobą całować.

Najlepsze warunki na początek znajomości to ustronne i dyskretne miejsce, najlepiej takie w którym nikt Was nie widzi. Oczywiście może to być trudne do zrealizowania a dziewczyna nie pójdzie z Tobą od razu do mieszkania ale wybierając miejsce spotkania musisz o to zadbać.

Pamiętaj o tym jeszcze przed umawianiem spotkania z dziewczyną.

Jeżeli umawiasz się w spokojnej kawiarence to naturalnie nie siadaj przy samym wejściu tylko gdzie z tyłu gdzie jest bardziej zacisznie i dyskretnie.

Tak samo nie siadaj na przeciw dziewczyny, bo nie będziesz miał fizycznej możliwości jej pocałować. Musiałbyś wychylać się do niej przez stolik a to nie jest najlepszy pomysł.

Im bardziej jesteś na widoku publicznym, tym bardziej dziewczyna może się krępować aby się z Tobą całować. Pamiętaj o tym gdy będziesz chciał pocałować dziewczynę.

Oprócz tego zadbaj o świeży oddech. Pamiętaj o potrawach po, których możesz mieć nieprzyjemny oddech itd.

Zimą pamiętaj o nawilżeniu ust np. pomadką ochronną lub kremem itd.

Jeżeli odprowadzasz dziewczynę do domu to pamiętaj, że pod domem może nie czuć się komfortowo. Wszystko dlatego, że mogą ją zobaczyć sąsiedzi… wszystko zależy od dziewczyny i konkretnej sytuacji…

pierwszy pocalunek

Pierwszy pocałunek;

Aby pocałować dziewczynę po raz pierwszy możesz to zrobić na kilka ciekawych sposobów.

Najważniejsze to nie czekaj na idealny moment bo taki nigdy nie nadejdzie.

Zamiast tego działaj i bądź spontaniczny.

Oczywiście doprowadzanie do pierwszego pocałunku należy do Ciebie, ponieważ dziewczyna pierwsza Cię nie pocałuje.

Prowadź dziewczynę i okaż swoje intencje, dlatego wykonaj pierwszy krok aby ją pocałować.

czy ona chce mnie pocalowac

6 sposobów aby doprowadzić do pierwszego pocałunku;

Podczas rozmowy, zapytaj dziewczynę „Jak dobrze się całujesz?”. Bez względu na to co odpowie, powiedz do niej; OK, muszę to TERAZ sprawdzić 🙂

Powiedz dziewczynie aby dała Ci buziaka w policzek a gdy będzie bardzo blisko to odwróć głowę i ją pocałuj w usta.

Poproś dziewczynę aby zamknęła oczy bo masz dla niej niespodziankę. Jeżeli to zrobi to delikatnie ją pocałuj. Jeżeli nie zamknie oczu to powiedz “OK, Twoja strata i nie będzie niespodzianki”.

Podczas rozmowy przestań mówić i zbliż się do dziewczyny po czym patrz w oczy i na usta dziewczyny. Za chwilę oddal się i powiedz “nie mogę się powstrzymać” po czym zbliż się i pocałuj dziewczynę.

Powiedz, że chcesz powiedzieć jej coś na ucho. Zacznij szeptać dziewczynie niegrzeczne rzeczy do ucha a gdy się uśmiechnie i odwróci to ją pocałuj.

Zagraj w prostą grę np. papier, kamień, nożyce a kto wygra ten zostanie pocałowany 😉

Gdy pierwszy pocałunek masz już za sobą, kolejne pocałunki kończ jako pierwszy. Niech dziewczyna czuje niedosyt, zamiast ma nabrać obrzydzenia do Ciebie 😉

Dzięki temu będzie chciała więcej i więcej…

Zobacz wideo:

 

 

 

Pablo
Pablo

Uwielbiam odkrywać tajemnice i zgłębiać sekrety relacji. To dzięki temu wiem, że każda kobieta jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego zamiast szukać szczęścia w kobietach, odwracam rolę i dziele się z kobietami moim szczęściem. Odkryłem, że dzięki temu, mogę z nimi zrobić co tylko zechce... 😉

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.