You dont have javascript enabled! Please enable it!

JAK ZDOBYĆ PIĘKNĄ KOBIETĘ?

Jak zdobyć piękną kobietę?

Jaka jest prawda o pięknych kobietach? Jak postępować z pięknymi kobietami? Czego potrzebuje piękna kobieta? Czym się różni w zachowaniu piękna kobieta od “przeciętnej” czy “normalnej”?

To tylko niektóre z pytań na jakie otrzymasz odpowiedź w tym wpisie.

Ach te piękne kobiety…

Piękna kobieta często przez całe życie słyszy „jesteś taka piękna i cudowna”.

Przez to piękne kobiety a wcześniej jako dziewczyny już od najmłodszych lat są “programowane” przez społeczeństwo o swojej atrakcyjności i zajebistości.

Dlatego piękna kobieta wie, że jest atrakcyjna dla facetów. Faceci lepią się do pięknych kobiet przez co one zawsze mają wybór.

O tym jaka to ona jest piękna, słyszy niemal codziennie przez dziesiątki czy setki razy w roku. Z biegiem lat uczy się jak zrobić z tego pożytek dla siebie.

Jeżeli będziesz działał z piękną kobietą jak większość facetów w postaci podlizywania się i latania za nią to odniesiesz porażkę.

Dlatego nie możesz ślinić się do pięknej kobiety aby okazać jej nadmierne zainteresowanie. Wyjdziesz wtedy na zdesperowanego faceta.

Tak samo gdy będziesz się do niej przymilał lub próbował zaimponować to ona to wyczuje.

Czasami gdy będzie w dobrym nastroju to co najwyżej chwilę się Tobą pobawi… a potem przeżuje i wypluję.

Dla pięknej kobiety, testy facetów to chleb powszedni. Dla przykładu powie Ci, że ma chłopaka (mimo, że nie ma go naprawdę) aby sprawdzić jak zareagujesz. Czy jesteś taki jak pozostałe 95% facetów, które od razu się wycofa i zacznie przepraszać “za to, że żyje”?

jak zdobyc piekna kobiete

Gorzka prawda o pięknych kobietach;

Często piękne kobiety są trudne do wytrzymania. Głównie dlatego, że „faceci” sami je tak wychowali stale zasypując je komplementami. Przeważnie takim kobietom nikt nie odmówił i miały wszystko podane na tacy no bo przecież ona jest taka piękna.

Najpiękniejsza kobieta zawsze jest na „oku” facetów i będzie w mniej lub większym stopniu przez nich zaczepiana przez cały czas i w różnych sytuacjach.

Przez co taka kobieta nauczyła się skupiać uwagę wyłącznie na sobie, wie jak manipulować facetami i stała się toksyczną kobietą.

Z drugiej strony facet nie potrafią znieść ślinienia się innych gości na widok ich kobiet. Nie radzą sobie z zazdrością o najpiękniejsze kobiety.

Czasami kobiety robią to specjalnie, podsycają zazdrość w relacjach i karmią się tym emocjonalnie. A później kobiety dziwią się dlaczego facet odszedł do innej, skoro tamta kobieta jest takim „paszczurem”.

To co przez chwilę może być akceptowalne, na dłuższą metę zmęczy Cię fizycznie i psychicznie i nic tu nie pomoże, że kobieta jest najpiękniejsza albo robi w sypialni z Tobą to co aktorki porno.

Jeżeli czujesz, że przez kobietę ubywa Ci  energii na co dzień po spotkaniu albo ciągle marudzi, ma swoje humory i denerwuje Cię to znak, że warto przestać się męczyć i znaleźć sobie może nie co mniej piękną ale normalną kobietę z którą chce się wspólnie spędzać czas i robić ciekawe rzeczy w życiu.

jak zdobyc piekna dziewczyne

2 największe mity na temat pięknych kobiet:

strach przed ladnymi dziewczynami

Czy piękna kobieta umawia się tylko z przystojnymi facetami?

Oczywiście “swój ciągnie do swego” ale wygląd to jeszcze nie wszystko. Wszystko dlatego, że kobieta szuka u faceta cech, których ona sama nie ma.

Kobieta potrzebuje bardziej męskiego faceta niż pięknego. Od tego aby być pięknym jest kobieta.

Z drugiej strony jeżeli jesteś niezadbany i wyglądasz jak menel to nie oczekuj zbyt wiele.

To chyba jasne. To, że piękne kobiety umawiają się z przystojniakami wynika bardziej z tego, że „przeciętni” boją się podchodzić do takich kobiet a przystojny lub dziany facet ma poczucie, że zasługuje na taką kobietę.

Jeżeli nie jesteś przystojny to nadrobisz to np. swoim charakterem lub w gorszej sytuacji swoim ogarnięciem życiowym i statusem społecznym. W ostateczności na niektóre kobiety nawet pieniędzmi jeżeli tylko to masz do zaoferowania kobiecie.

Pamiętaj tylko, że wtedy “lecisz” bardzo nisko…

jak zdobyc wartosciowa kobiete

Czy dla najpiękniejszych kobiet liczą się tylko pieniądze?

Prawda jest taka, że dobrze jest mieć kasę niż jej nie mieć. Przede wszystkim piękne kobiety mogą „przebierać” w facetach więc jak ma do wyboru dwóch, którzy dają jej to samo ale jeden ma pieniądze a drugi nie to raczej wybierze tego z kasą.

Jeżeli facet ma kasę ale nie jest przy tym męski, ciągle nie ma czasu dla kobiety bo pracuje itd. to wtedy taka piękna kobieta będzie go zdradzać na boku.

Wtedy bez znaczenia jest czy facet ma kasę (bo czerpie ją od tego pierwszego faceta) oraz to jak wygląda a chodzi o to jakie daje jej emocje.

Jeżeli ma do wyboru dwóch facetów, gdzie jeden z nich ma mniej kasy ale daje więcej emocji w życiu i zapewnia pozostałe wrażenia to wybierze właśnie jego.

Wtedy jest bez znaczenia, że ten pierwszy ma więcej pieniędzy na koncie a jest przy tym nudnym, spiętym i ze stresowanym pracoholikiem.

czy zaslugujesz na piekna kobiete

Jak zdobyć piękną kobietę, a Twoje przekonania:

Przede wszystkim zdobywanie pięknych kobiet zaczyna się od Twoich przekonań.

Chodzi o przekonania jakie masz na temat samego siebie i zmiany sposobu myślenia na swój temat.

Jeżeli myślisz, że nie jesteś wart pięknej kobiety to masz rację.

Jeżeli myślisz, że możesz mieć najpiękniejsze kobiety to również masz racje.

Wiadomo, że piękne kobiety przyciągają facetów i w tym wypadku biologii i natury nie oszukasz. Niektórzy faceci boją się pięknych kobiet i niszczą swoje szanse zanim do nich podejdą.

Spisują się na porażkę przez myślenie, że “ona jest dla mnie zbyt piękna”.

Taki facet z góry się odrzuca w jej oczach. Jeżeli nie ma odwagi aby podejść to znajdzie się taki, który będzie miał i to zrobi. A faceci, którzy uważają, że są na jej poziomie lub są nad kobietą działają na nie jak lep na muchy.

Otrzymasz to na co uważasz, że zasługujesz…

Dlatego Twój strach przed pięknymi kobietami może być wynikiem błędnych przekonań;

“nie zasługuje na piękną kobietę”

“piękne kobiety nie są z mojej ligi”

“mam za małego penisa aby mieć piękną kobietę”

“jestem za mało przypakowany aby mieć piękną kobietę”

“aby zdobyć piękną kobietę muszę mieć dużo kasy i najlepiej wypasioną furę”

jak zdobyc piekna dziewczyne

Od czego zacząć z pięknymi kobietami?

No właśnie… zacząć 🙂

Wielu facetów narzeka na kobiety a raczej ich brak w swoim życiu a nie zdaje sobie sprawy z jednej, bardzo ważnej rzeczy. Chodzi o to, że nie mają kobiety ale nic nie robią w kierunku aby ją zdobyć.

Liczą na cud, że sama się znajdzie albo spadnie im z nieba.

To tak nie działa. Kobieta sama nie przyjdzie i nie powie “Cześć. Jestem Natalia. Będziemy razem i urodzę Ci gromadkę dzieci”.

Przeważnie kobiety mają zbyt wiele adoratorów a tym samym możliwości wyboru.

Zacznij działać w kierunku aby zdobyć kobietę.

Miejsc do poznawania kobiet jest cała masa ale przede wszystkim trzeba wyjść aby poznawać kobiety. W pierwszej kolejności szukaj w miejscach o wspólnym kontekście np. Twoich pasjach i zainteresowaniach.

strach przed piekna kobieta

Przykładowe miejsca gdzie poznasz piękne kobiety:

praca

– studia

– szkoła tańca

– szkoła językowa

– imprezy

– kluby

– koncerty

– galerie handlowe

ulica itd.

– w ostateczności i dla wygody pozostają portale randkowe przez internet

Oprócz tego zadbaj o siebie i rozwijaj swoje umiejętności.

Popracuj nad swoim wyglądem oraz tym jak się prezentujesz. Odpowiada za to m.in Twoja mowa ciała oraz to jak się ubierasz i w jakie kolory.

Pracuj nad pewnością siebie i zadbaj aby być prawdziwym i atrakcyjnym facetem.

Naucz się rozmawiać z kobietami i z nimi flirtować.

To absolutne podstawy od których najlepiej zacząć przygodę ze zdobywaniem kobiety.

Piękną kobietę intryguje facet, który dostrzegł w niej coś więcej niż tylko “ładną buźkę” czy fajną dupę i cycki. Mogą to być nawet jej wady i co ważne – szczerze jej o tym powiedział.

Gdy ona mówi „że ma za duży tyłek i musi schudnąć” to zamiast klepać ją po pleckach i mówić “że wcale nie” w co i tak nie uwierzy to powiedz jej w stylu, że; „słoń ma mniejszy zad niż ona”.

Przerysuj i drocz się z kobietą zamiast być dla niej miłym.

Zamiast ją pocieszać i klepać po plecach to przerysuj wady o których sama Ci mówi.

Otaczaj się kobietami aby mieć wybór, dlatego poznawaj nowe kobiety. Jak najwięcej się z nimi umawiaj i spotykaj na żywo.

Nie chodzi o to aby od razu z nimi być. Chodzi o Twój trening i obycie. Podczas spotkań nabierzesz doświadczenia i będziesz obywał się z kobietami.

Przestaniesz odczuwać strach i coraz mniej będziesz się stresował. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej w przyszłości, nawet z najpiękniejszymi kobietami.

prawda o pieknych kobietach

Jak zdobyć piękną kobietę? Dwa słowa na temat komplementowania:

Wielu facetów na każdym kroku, za darmo i “za jedynie piękne oczy” dają pięknej kobiecie komplementy. Chcą pokazać, że nosiliby ją na rękach i zerwali dla niej gwiazdkę z nieba.

To prowadzi do dwóch sytuacji;

Po pierwsze, gdy spotkasz piękną kobietę nie mów jej tego bo ona to już o tym wie.

Po drugie prowadzi to w kobiecie do nadmiernej i przesadnej pewności siebie a tym samym bycia „księżniczką”.

Skoro słyszy to na każdym kroku, od wielu facetów i przez dłuższy czas to bierze to za prawdę. Też byś uwierzył na jej miejscu.

Dużo lepiej gdy jej piękny wygląd zepchniesz na dalszy plan a będziesz chciał poznać jaką jest osobą. Nie zwracaj uwagi na jej piękno tylko pokaż, że masz wymagania co od kobiet i sprawdzasz czy ona spełnia Twoje oczekiwania.

Dlatego pięknej kobiecie nie mów, że jest taka piękna i cudowna tylko nie zwracaj na niego uwagi. Ewentualnie przerysuj w drugą stronę jej wygląd i porównaj jej wygląd do np. żaby.

Oczywiście takiej małej, słodkiej i zieloniutkiej żabki ale zawsze to żaba 😉

W niektórych przypadkach gdy kobieta “zadziera nosa” i nie idzie “po dobroci” warto ją lekko obrazić i zmieszać z błotem.

I co się wtedy stanie?

Złamiesz jej wewnętrzny schemat bycia piękną księżniczką. Przez to kobieta widzi w Tobie pewnego siebie i męskiego samca. I może stracić głowę na Twoim punkcie.

Najważniejsze jest to jak zachowujesz się i jak traktujesz piękną kobietę.

Musisz podejść do tego na luzie, swobodnie i bez zobowiązań czy presji.

Kluczowa jest Twoja pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości.

jak zdobyc piekna kobiete

Czego potrzebuje piękna kobieta?

Piękna kobieta jak każda inna też ma swoje potrzeby i emocje, które musisz zaspokoić.

Ona też chce czuć, że żyje. Chce być kochana i chce się bzykać aby mieć orgazmy.

Wielu facetów przewartościowuje piękne kobiety a wręcz się ich boi.

To bardzo poważny błąd, który polega na zbyt wczesnym okazywaniu zainteresowania pięknej kobiecie.

Często facet „ślini” się na jej widok a gdy ma okazję rozmawiać lub spotykać się z nią, jest dla niej przesadnie miły i uległy.

Owszem okaż jej trochę zainteresowania, szczególnie w seksualny sposób poprzez Twój dotyk, całowanie i namiętność.

Emanuj męską energią ale nie myl tego z okazywaniem nadmiernego zainteresowania, bycie jej sługusem na każde zawołanie i wchodząc jej w dupę bo przyniesie to skutek odwrotny od zamierzonego.

Wyjdziesz wtedy w oczach kobiety na zdesperowanego faceta.

Oboje wiecie, że kobieta jest piękna ale nie daj jej tego odczuć jako pewniak do Waszej relacji. Daj jej do zrozumienia, że dla Ciebie wygląd to nie wszystko i oprócz tego masz oczekiwania i wymagania wobec kobiet.

Pokaż jej, że masz wybór na zasadzie; “mogę z Tobą być ale nie muszę” zamiast być zdesperowanym facetem.

Będziesz z nią jeżeli na to zasłuży lub odejdziesz w siną dal a nie będziesz trzymał się jej jak rzep psiego ogona.

Nie stawiaj pięknych kobiet na piedestale, wyżej od siebie ani się do nich nie przymilaj i nie lataj za nią jak kundel.

Traktuj ją jak normalną czy przeciętną kobietę.

Ona też jest tylko człowiekiem i puszcza śmierdzące bąki a jej kupa też śmierdzi. Pamiętaj, gówno zawsze śmierdzi nawet jak jej dupa jest najpiękniejsza na świecie.

jak zdobyc piekna dziewczyne

Jak zdobyć piękną kobietę i nie zwariować?

Tak samo nie miej wobec nic żadnych oczekiwań.

Nie zachłystuj się jej urodą i pięknem. Nie mów za wiele na temat jej wyglądu i urody tylko doceń to jakim jest człowiekiem.

Pamiętaj, że uroda przeminie z czasem a niektóre kobiety nie mają do zaoferowania nic po za swoją urodą.

Wnieś wartość do jej życia i zbuduj zainteresowanie aby reagowała na Ciebie pozytywnie.

Skup się na jej wnętrzu i tam szukaj wartości a nie pustej wydmuszki, która tylko leży i ładnie pachnie.

Jak Ci się z nią rozmawia na co dzień?

Poznaj ją jako osobę, jaki ma charakter i osobowość. To, że jest piękna nie oznacza, że nie ma kompleksów na swoim punkcie. Wyłap jej wadę lub negatywną cechę aby obniżyć jej wysokie poczucie wartości o sobie kiedy zadziera nosa. Często to przynosi skutek gdy kobieta swoją pewność siebie i wysoką ocenę opiera na swoim wyglądzie.

Dlatego umów się z nią na spotkanie na basenie gdy nie będzie mogła nałożyć „tapety” na twarz (uwaga – istnieją wodoodporne kosmetyki)

Nie uganiaj się za pięknymi kobietami tym bardziej przez to, że ona jest taka piękna. Gdy kobieta zaczyna kręcić lub kombinować to natychmiast na to reaguj.

Bądź konsekwentny w korygowaniu jej zachowania, cały czas mając na uwadze, że gdy się nie słucha to ją zostawisz. Oczywiście czasami można przymknąć oko na jej fochy lub marudzenie aby się bzykać ale na dłuższą metę jeżeli tego nie skorygujesz zmęczy Cię jej zachowanie na co dzień.

W relacjach musisz od początku stawiać warunki, mieć swoje zdanie i wymagania.

jak zdobyc piekna dziewczyne

Jak zdobyć piękną kobietę, będąc nikim?

Z pustego to i Salomon nie naleje.

Kobiety zawsze reagują na facetów którzy są zaradni i sobie dobrze radzą. Nie myl tego z posiadaniem dużej ilości pieniędzy.

Jest spora grupa facetów, która ma do zaoferowania tylko pieniądze. I to działa na pewny typ kobiet, które podchodzą materialnie do życia.

A co jeżeli nie masz pieniędzy? Zaoferuj to czego nie oferują faceci z kasą.

Chodzi o Twoje ogarnięcie życiowe bo na pewnym poziomie ilość pieniędzy przestaje mieć znaczenie. Musisz reprezentować sobą pewne cechy i wartości w życiu.

Spraw aby kobieta się przy Tobie czuła komfortowo, śmiała i daj jej emocje.

Pomyśl czy Ty będąc kobietą „na poziomie” chciałbyś spotykać się z kimś kto wygląda jak menel lub jedynym jego zajęciem jest siedzenie cały dzień w domu?

Dopasuj swoje oczekiwania wobec kobiet, do obecnych umiejętności, które posiadasz;

Czy prowadzisz ciekawe i atrakcyjne życie, które będzie emocjonujące dla kobiet?

Jesteś na podobnym poziomie i macie zbliżony life styl oraz patrzenie na życie?

Czy dajesz jej powody aby musiałaby się za Ciebie wstydzić?

Dlaczego ona miała by być z Tobą?

Czy pasujesz do jej otoczenia?

Jakie masz pasje w życiu?

Wejdź w środowisko kobiet i otaczaj się nimi na co dzień.

Przebywaj z nimi aby się obyć i nabrać doświadczenia.

strach przed ladnymi dziewczynami

Jak zdobyć piękną kobietę, czując strach przed nimi?

Wiadomo, że im piękniejsza kobieta, tym większy odczuwasz strach bo Ci się podoba.

Czy czujesz strach przed brzydkimi kobietami?

Dlatego (w mocnym skrócie) piękną kobietę traktuj jak brzydką.

Jeżeli Ci odmawia to zlewaj to lub wyśmiewaj. Tylko w ten sposób zachowasz zdrowie psychiczne i podejście do kolejnych relacji z pięknymi kobietami.

Jak zdobyć piękną kobietę? Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

2 Comments

    1. Nioki dzięki za komentarz 😉

      Wyjścia są dwa… nic nie robić i zostawić tak jak jest albo wymienić na inny model 😎

      Pozdrawiam Pablo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: