You dont have javascript enabled! Please enable it!

[27] SUBTELNE OZNAKI ZAINTERESOWANIA

Subtelne oznaki zainteresowania

Komunikacja między facetem a kobietą to nie tylko rozmowa.

To także mowa ciała w tym niewerbalne i subtelne oznaki zainteresowania wysyłane przez każdą kobietę.

Jeżeli nie potrafisz odczytać oznak kobiecego zainteresowania to przegapisz swoją szansę na relację z kobietą.

Oczywiście jedna oznaka zainteresowania to jeszcze nie powód, że kobieta jest Tobą prawdziwie zainteresowana. Jednak gdy pojawia się ich kilka to może być coś na rzeczy…

Jakie w takim razie kobieta wysyła subtelne oznaki zainteresowania?

Na co warto zwrócić uwagę podczas rozmowy i spotkania?

Oznaki zainteresowania dziewczyny: [27 oznak]

  1. Utrzymuje kontakt wzrokowy w postaci patrzenia Ci prosto w oczy. Oprócz tego kobieta przytrzymuje wzrok i obdarza Cię dłuższym spojrzeniem.

2. Jej oczy mają rozszerzone źrenice to znak, że jest Tobą zainteresowana i co najważniejsze nie może tego kontrolować. Robi za nią to jej umysł i ciało. Może mieć przy tym płytki oddech przez co możesz być pewien, że jest wręcz podniecona. Uwaga – nie dotyczy sytuacji gdy jest pod wpływem różnych substancji, które powodują takie zachowanie…

3. Patrzy na Twoje usta. Gdy kobieta patrzy Ci w oczy a następnie na Twoje usta to dobra oznaka, aby pocałować kobietę.

4. Patrzy na Twoje krocze. Gdy kobieta patrzy na Twoje krocze to dobry moment aby udać się w bardziej ustronne miejsce 😉

5. Uśmiecha się w postaci prawdziwego i szczerego uśmiechu. Uśmiech jest wyrazem sympatii i entuzjazmu. Czy kobieta reaguje uśmiechem gdy Cię widzi?

6. Słucha Cię uważnie a przy tym jest zaangażowana i uczestniczy w rozmowie.

7. Śmieje się z Twoich żartów nawet jeśli nie są one zbyt zabawne.

8. Zadaje Ci dodatkowe pytania aby Cię bliżej poznać. Pyta Cię o to co robisz w życiu lub czym się zajmujesz a także ile masz lat itd.

9. Wyjawia Ci sekrety czyli kobieta dzieli się z Tobą swoimi tajemnicami na zasadzie; “powiem Ci coś czego innym nie mówię…” Ale uważaj – to może być tylko jej sprytna “zagrywka”.

10. Komplementuje Cię czyli prawi Ci komplementy aby dowartościować Cię jako faceta.

11. Droczy się i flirtuje z Tobą. Uważaj bo niektóre kobiety mają taki sposób bycia. Dla niektórych to sposób na poprawę swojej atrakcyjności i nieustanna zabawa.

12. Zmienia się jej głos. Jeżeli kobieta mówi do Ciebie nie co innym tonem niż normalnie (czasami wyższym) albo wręcz łamie się jej głos to jest to często sygnał zainteresowania. Tak samo jak faceci starają się mówić do kobiet niższym głosem.

oznaki kobiecego zainteresowania

Cielesne oznaki kobiecego zainteresowania: [27 oznak]

13. Podąża za Tobą i/lub naśladuje Twoje ruchy. Jeżeli zmieniasz miejsce a kobieta podąża za Tobą to znak, że chce być przy Tobie. To samo dotyczy sytuacji gdy gdzie się nie obejrzysz to kobieta jest w zasięgu Twojego wzroku. Tak samo gdy sięgasz po napój lub kawę a kobieta robi to samo. To znak, że jest pomiędzy Wami pozytywna wibracja.

14. Przybliża się i zmniejsza dystans do Ciebie. Kobieta dąży do zmniejszenia odległości między Wami. Oprócz tego chce aby nic nie zakłócało przestrzeni między Wami np. przesunie torebkę, która leżała między Wami itd.

15. Mijając Cię w wąskim przejściu jest zwrócona przodem w Twoją stronę. W sytuacjach gdzie jest zwężenie i idziecie na przeciw siebie to nie odwraca się do Ciebie plecami. Zamiast tego przechodzi przodem. Chodzi o sytuację gdzie zwężenie wymaga minięcia się bokiem to nie robi tego plecami tylko przodem do Ciebie.

16. Stwarza okazje do spotkań i zaprasza do siebie pod pretekstem. Uważaj bo może jej chodzić tylko o to aby jej pomóc a później powie “spadaj”. Jeżeli coś dla niej zrobisz sprawdź czy chce się spotkać następnym razem bez powodu. Tylko dla samej rozmowy. Jeżeli nie to znaczy, że jedynie korzysta z Twoich przysług.

17. Jej ciało różowieje i nabiera rumieńców. Szczególnie dotyczy to twarzy, dekoltu i szyi.

18. Poprawia swoje ubranie. Jeżeli kobieta w pewnym momencie zaczyna poprawiać swoje ubranie to może być coś na rzeczy… tym bardziej gdy w ten sposób “niechcący” odkrywa swoje ciało 😉

19. Odkrywanie swojego ciała i “atutów” kobiecości. Jeżeli kobieta chce abyś zauważył jej kobiece wdzięki to robi to celowo 😉

20. Poprawia lub bawi się włosami. Czasami kobiety poprawiają włosy bez powodu gdy rozmawiają ze sobą a przecież “nie lecą” na siebie. Dlatego obserwuj inne oznaki zainteresowania.

21. Głaska swoje nogi i uda, posuwistymi ruchami. Kobieta pociera dłońmi swoje uda lub nogi w dwuznaczny sposób 😉

22. Krzyżuje nogi. To subtelna oznaka zainteresowania na którą nie zwracałbym tak bardzo uwagi bez połączenia innych oznak zainteresowania.

subtelne oznaki zainteresowania

Subtelne oznaki zainteresowania:

23. Przygryza wargi. Jeżeli kobieta przygryza swoją wargę to może być ciekawie ?

24. Pociera przedmioty. Ta sama sytuacja co powyżej gdy robi kobieta pociera szklankę lub np. nóżkę od kieliszka a dwuznaczny sposób. Uwaga – jeżeli tylko bawi się przedmiotami to może być np. znudzona a niekoniecznie zainteresowana.

25. Bawi się biżuterią. Gdy kobieta bawi się biżuterią czyli pierścionkami, kolczykami, łańcuszkiem czy zegarkiem to może być oznaką zainteresowania ale równie dobrze robi to bo się z Tobą nudzi. Nie bierz tego za pewniak.

26. Wkłada przedmioty do ust. Gdy widzisz kobietę, która wkłada przedmioty do ust a przy tym patrzy na Ciebie to wiadomo o co chodzi 😉

27. Dotyka Cię świadomie a nawet przypadkowo. Gdy kobieta Cię przytula czy obejmuje to sprawa jest jasna. Oprócz tego może dotykać Cię przypadkowo w postaci muśnięcia czy ocierania się. Gdy np. śmieje się z Twoich żartów i “pacnie” Cię w rękę czy ramie to też jest dotyk 😉

oznaki zainteresowania dziewczyny

Odczytując oznaki zainteresowania pamiętaj o…

Przedstawione subtelne oznaki zainteresowania nie są pewniakami.

Zdarzają się wyjątki od reguły. Zachowanie kobiety może być przypadkowym zachowaniem, które zinterpretujesz na swoją korzyść.

Kobieta może być po prostu tylko miła, grzeczna lub flirtować z Tobą dla zabawy albo z nudów.

Nie szukaj oznak zainteresowania na siłę.

Nigdy nie będziesz miał pewności czy kobieta wysyła oznaki bo jest Tobą zainteresowana zanim tego nie sprawdzisz i się o tym przekonasz.

Oczywiście im więcej oznak zainteresowania tym lepiej jednak nie wyszukuj oznak zainteresowania na siłę. Lepiej gdy będziesz zwracał uwagę na całość zachowania się kobiety przez dłuższy czas gdy się spotykacie.

Najważniejsze jest to czy kobieta spotyka się z Tobą i spędza czas BEZ powodu.

Wtedy gdy umawiacie się na spotkania i kobieta na nie przychodzi.

Chodzi o to czy spotykacie się po prostu przy kawie lub na spacerze. Gdy nic dla niej nie robisz lub nie wykonujesz jakieś pracy.

Wtedy kiedy chodzi tylko o to aby razem spędzać ze sobą czas.

Subtelne oznaki zainteresowania. Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: