You dont have javascript enabled! Please enable it!

DLACZEGO JESZCZE NIE MAM DZIEWCZYNY?

Dlaczego jeszcze nie mam dziewczyny?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie “dlaczego nie mam dziewczyny” to dobrze że szukasz odpowiedzi. Najważniejsze, że jesteś świadomy swojego problemu. Prawdopodobnie Twoi znajomi mają dziewczyny, spotykają się z nimi lub są z nimi w związkach.

A jeżeli nie masz takich znajomych to zapewne znasz facetów, którzy mają dziewczyny. Faceci dzielą się na takich, którym wychodzi z dziewczynami oraz, którym idzie słabo przez co nie mają kobiet w swoim życiu.

Jak to się dzieje że jedni faceci mają dziewczyny w swoim życiu a Ty z jakiś powodów jeszcze jej nie masz? Co wpływa i decyduje o tym czy zdobędziesz kobietę?

dlaczego nie mam dziewczyny

Nie masz kobiety bo masz ważne powody (wymówki):

Nie szukaj wymówek tam gdzie ich nie ma. Kiedyś sam szukałem wymówek myśląc dlaczego nie mam kobiety. A to był duży błąd. Szukałem wielu wymówek w stylu „nie mam tyle kasy co tamten koleś” albo nie jestem tak przystojny jak jeden czy drugi facet. Być może myślisz, że np. “jestem niski i dlatego nie mam kobiety” itd.

Ale to tylko pieprzenie i szukanie wymówek. Na świecie jest pełno kobiet. Jedne nie będą akceptować tego jaki jesteś ale inne już tak. Oczywiście, te czynniki mogą być powodem dla określonego typu kobiet dla których będzie to priorytetem.

Co zrobić w takiej sytuacji? Po prostu szukaj dalej i poznawaj nowe kobiety. To nie Ty masz się dopasować do kobiety tylko ona do Ciebie. Podejrzewam, że nie chciałbyś być z taką kobietą dla której jesteś sponsorem i która doi Cię na kasę lub jest z Tobą tylko dla Twojej ładnej buźki. Od tego aby być pięknym jest kobieta a nie Ty.

Związki oparte na zewnętrznych czynnikach prędzej czy później się wypalają przez co m.in. kobiety bogatych kolesi ich zdradzają. Są z nimi przykładowo dla kasy bo im tak wygodnie w życiu a na boku zdradzają. Chcesz mieć taką kobietę? Podejrzewam, że nie…

dlaczego nie mam dziewczyny

Nie masz kobiety bo jesteś brzydki jak diabeł:

Są faceci, którzy są tylko nie co ładniejsi od diabła a mają powodzenie u kobiet. Jak to możliwe? Jaki jest ich sekret? Musisz wiedzieć że atrakcyjność fizyczna to tylko jeden z wielu czynników, która decydują o tym czy jesteś atrakcyjny w oczach kobiet.

Dla kobiet bardziej od wyglądu liczy się Twój charakter. Chodzi o Twoje męskie cechy oraz umiejętności życiowe w tym to czy jesteś ogarnięty życiowo oraz styl życia jaki prowadzisz itd.

Kobieta postrzega Cię na zasadzie jakim jesteś człowiekiem a nie jakie masz “opakowanie”.

Kobieta może mieć w głowie obraz idealnego faceta do którego zupełnie nie pasujesz ale z jakiś powodów będzie się z Tobą spotykać. Co ważne sama nie będzie wiedziała dlaczego tak jest. Tu chodzi o to magiczne “coś” które nawet kobietom ciężko określić i na pewno nie chodzi tutaj o Twój wygląd.

Jeżeli będziesz na siłę starał się być dla niej taki jak jej idealny obraz, który ma w swojej głowie to polegniesz i osiągniesz jedynie porażkę. Dlatego wiele możesz nadrobić swoją mową ciała czyli uśmiechem, kontaktem wzrokowym czy pewnością siebie i poczuciem humoru w relacjach. Te elementy kobiety odbierają bardzo pozytywnie a wielu facetów ma z tym problemy.

Najważniejsze; zamiast użalać się nad tym czego nie możesz zmienić np. swojej twarzy (pomijając ekstremalne przypadki operacji itd.) czy wzrostu zadbaj o czynniki na które masz wpływ.

Dlatego zadbaj o styl życia jaki prowadzisz. Chodzi o rozwijanie swojego życia na każdej płaszczyźnie tak aby przybliżało Cię do zdobywania kobiet. Nie wystarczy, że zdobędziesz mega umiejętności z uwodzenia kobiet skoro Twój wygląd woła o pomstę do nieba bo nie dbasz o siebie.

Tak samo nie wystarczy, że będziesz przystojny i zadbany ale bez umiejętności komunikacyjnych z kobietami. Musisz rozwijać się całościowo w każdym aspekcie swojego życia i pracować nad tym w czym czujesz, że masz braki.

dlaczego nie mam dziewczyny

Nie masz kobiety bo na nią nie zasługujesz:

Twoje przekonania na temat kobiet to podstawa w ich zdobywaniu. Jeżeli uważasz, że nie zasługujesz na kobiety to tak będzie. Będziesz to pokazywał całym sobą poprzez swoją mowę ciała przez co nawet jak powiesz co innego nie będziesz spójny ze swoimi czynami.

Kobiety są bardzo wyczulone na Twoje czyny i mowę ciała.

Jeżeli nie pokrywa się to z tym co mówisz to nie masz u nich szans. Dlatego wbij sobie do głowy, że zasługujesz na kobiety. Po prostu jesteś wart każdej kobiety na świecie. Ona też jest tylko człowiekiem.

Najważniejsze abyś poznawał kobiety z przekonaniem, że na nie zasługujesz. Musisz być pewny siebie i wierzyć w siebie. Bez tego nie podchodź do kobiet bo tylko stracisz czas. Myślenie, że nie zasługujesz na kobietę bo ona jest taka piękna itd. jedynie sprawi, że nie będziesz miał z nimi kontaktów.

W ten sposób sabotujesz swoje działania bo z jednej strony byś chciał a z drugiej się ich boisz i odczuwasz lęk i strach. Pamiętaj, że ona też jest tylko człowiekiem i puszcza bąki a jej uroda czasami jest podkręcona przez kosmetyki a niekiedy i zabiegi.

Z drugiej strony u kobiet uroda jest tym co najszybciej przemija zwłaszcza widać to po 30-stym roku życia. Zegar biologiczny u kobiet tyka szybciej niż u faceta. Jak chcesz sprawdzić jak wygląda kobieta to umów się z nią na basenie. Często czar pryska bez tapety i makijażu na twarzy…

dlaczego nie mam dziewczyny

Nie masz kobiety bo tak Ci wygodnie:

Jeżeli nie masz kobiety w swoim życiu to tylko dlatego, że tkwisz w swojej strefie komfortu i nie podjąłeś działania w tym kierunku. Wyjdź na miasto aby poznawać nowe kobiety. W przypadku gdy mieszkasz w małej miejscowości ostatecznie zostaje Ci Internet lub wyjazd do większego miasta. Pamiętaj, że czas ciągle płynie a jak stoisz w miejscu to inni faceci w tej chwili działają i poznają kobiety. Tak się dzieje każdego dnia.

Kobieta nie będzie wiecznie młoda.

Jej zegar biologiczny tyka a czas ucieka. Dlatego kobieta będzie z facetem, którego spotka nawet gdy nie jest idealny. Przecież nie będzie czekać na Ciebie aż w końcu ruszysz dupę aby ją zdobyć. Często liczy się kto pierwszy ten lepszy a nie to czy jesteś najlepszy.

Dlatego nie wystarczy tylko chcieć i wiedzieć ale musisz działać. Każda zmiana zaczyna się od decyzji dlatego postanów, że jak najszybciej zaczniesz poznawać nowe kobiety.

dlaczego nie mam dziewczyny

Nie masz dziewczyny dlatego cały dzień spędzasz sam:

Twoje wszystkie cechy jako całość wpływają na to jak atrakcyjną kobietę jesteś w stanie zdobyć. Jednak to nie wszystko bo możesz mieć te wszystkie cechy na wysokim poziomie a mimo to nie zdobywać kobiet jakich pragniesz… dlaczego? Ponieważ nie podejmujesz ryzyka w relacjach z kobietami. Kobiety nie będą walić drzwiami i oknami do Ciebie tylko dlatego, że jesteś zajebisty. Dlaczego? Ponieważ nie będą o tym wiedziały skoro siedzisz całymi dniami w domu.

Dlatego Twoim obowiązkiem jest ciągłe poznawanie nowych kobiet. Musisz po prostu do nich wyjść. Zacznij przebywać tam gdzie są kobiety, które chcesz poznać. Możesz wyjść na ulicę, do parku, do galerii czy do klubu. Tak samo jeżeli uprawiasz jakiś sport czy są tam również kobiety. Masz już jeden wspólny temat o którym możecie porozmawiać.

Oczywiście w swoim życiu musisz otaczać się kobietami i z nimi flirtować dzięki czemu szlifujesz swoje umiejętności, zdobywasz doświadczenie i nabierasz przy nich obycia. Dzięki temu gdy poznasz kobietę, która wpadnie Ci w oko zaczniesz spotykać się z nią z dostatku kontaktów z kobietami a nie z jego braku co ma miejsce gdy łapiesz się pierwszej lepszej spotkanej kobiety.

czemu nie mam dziewczyny

Nie masz dziewczyny bo żadnej nie spotkałeś:

Wielu facetów popełnia ten błąd, że „łapie się pierwszej lepszej” spotkanej kobiety, czasami przypadkowo np. na imprezie czy domówce u znajomych lub na weselu przez co wchodzi w związek z kobietą z braku innych kobiet w jego życiu.

Dlatego tak ważne jest abyś regularnie poznawał nowe kobiety i przebywał z nimi. Dzięki temu możesz poznać ich dobre i złe cechy – to co CI się w nich podoba oraz co Cię w nich denerwuje. Dzięki temu jest dużo większa szansa, że poznasz kobietę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Kobieta, która będzie Ci odpowiadać i będzie pasowała do Ciebie nie tylko pod względem wyglądu ale także charakteru i wspólnych wartości życiowych, które wyznajecie. Kobieta może być atrakcyjna przez co podoba Ci się fizycznie, możecie mieć wspaniały seks ale jeżeli nie potraficie rozmawiać ze sobą i cieszyć się sobą na co dzień to nie wróży to szczęśliwego związku. Oczywiście pomijam cel takiego związku jakim jest w takiej sytuacji sam seks i zaspokajanie Twojego popędu seksualnego przez co po prostu się w nią spuszczasz. Oczywiście seks w związku jest ważny ale jeżeli związek zbudowany jest tylko na seksie to prędzej czy później się po prostu wypali.

Dlatego nie wchodź w związki jako desperat i potrzebujący, który chwyta się nowo poznanej kobiety niczym „tonący brzytwy”. Podejmij świadomy wybór odnośnie kobiety z wielu spotkanych i otaczających Cię w życiu kobiet.

Jeżeli w Twoim życiu nie ma kobiet i pozostajesz przez dłuższy czas sam, rośnie ryzyko że wejdziesz w związek przy pierwszej lepszej spotkanej kobiecie a zauroczenie jej urodą przysłoni Ci jej wady i prawdziwe cechy tym bardziej gdy szybko dojdzie do seksu albo Ci obciągnie przez co zaczniesz myśleć nie tą głową co trzeba.

czemu nie mam dziewczyny

Skąd brać motywację do poznawania nowych kobiet?

U faceta największą motywacją do poznawania nowych kobiet jest popęd seksualny. Dlatego jeżeli najpierw się zaspokajasz to później nie masz ochoty wyjść na miasto. Przez to nie poznajesz obcych kobiet. Nawet gdy wyjdziesz to nie masz takich efektów jakbyś chciał bo straciłeś męską energię, która uleciała wraz z wytryskiem nasienia.

Dlatego rozmawiaj z kobietami kiedy jesteś niezaspokojony seksualnie. Dzięki temu Twoja mowa ciała będzie bardziej energiczna i pełna męskiej wibracji. Jeżeli patrzysz na kobiety z pożądaniem oraz kontekst rozmowy będzie nacechowany seksualnymi aluzjami, to pozytywnie wibrujesz do kobiet męską energią.

Pamiętaj, że kobieta oczekuje męskiej energii którą przejawiasz. Kobieta zawsze podświadomie dąży do poznania samca alfę bo tak zaprogramowała ją natura. Jeżeli będziesz regularnie rozmawiał i flirtował z kobietami to nabierzesz doświadczenia i obycia z nimi na co dzień.

Prowadzi to do większej pewności siebie i Twojego poczucia wartości a to przekłada się na jeszcze lepsze kontakty z nimi. To działa jak kula śniegowa, która nabiera siły i rozpędu z każdym ruchem. Dlatego najgorsze co możesz zrobić to izolować się od kobiet, ponieważ prowadzi to do frustracji i bycia samotnym i koło się zamyka.

Dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest spotykanie kobiet bez stawiania sobie presji i oczekiwania efektów. Gdy będziesz bawił się i cieszył tymi relacjami wszystko pójdzie znacznie łatwiej. Pamiętaj, że sukcesem samym w sobie jest już samo zagadanie do kobiety bez względu na to co ona odpowie. Podejdź i zagadaj do kobiety najlepiej jak potrafisz i pamiętaj, że na to co ona odpowie nie masz wpływu. To co odpowie kobieta, zależy wyłącznie od niej i np. jej nastroju lub sytuacji w której obecnie się znajduje. Dzięki temu nabierzesz doświadczenia a także wzrośnie Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości w kontaktach z kobietami.

czemu nie mam dziewczyny

Co zrobić gdy nie mam czasu na kobiety?

Życie składa się z wielu aspektów i pamiętaj, że np. praca nie jest całym światem. Musisz rozwijać się całościowo, dbając o każdy aspekt swojego życia. Pamiętaj, że należy pracować nad różnymi obszarami swojego życia także nad relacjami z kobietami. To także wymaga działania z Twojej strony. Znajdź przynajmniej jedną pasję w swoim życiu i pielęgnuj ją.

Pamiętaj aby pasja nie przysłoniła całego Twojego życia bo nie będziesz miał czasu na poznawanie kobiet. Pasja nie może być Twoja wymówką. Najlepiej gdy pasja będzie wiązała się z innymi osobami, które możesz poznawać przy okazji. Jeżeli będzie to np. siłownia czy inne sporty to przecież także są tam kobiety. Nawet jak tylko biegasz możesz spotkać kobiety, które tak jak Ty biegają na ścieżce. Możliwości kontaktu są dziesiątki.

Oczywiście posiadanie pasji nie sprawi, że kobiety same przyjdą.

Będziesz jednak facetem, który prowadzi ciekawe i interesujące życie. Dlatego zacznij wychodzić w miejsca w których przebywają kobiety. Takich miejsc jest całkiem sporo a przecież siedząc w domu obce kobiety nie przyjdą do Ciebie same.

I nie chodzi tu o typowe miejsca jak nocne kluby gdzie kobiety przychodzą po imprezować. Mogą to być całkiem zwyczajne miejsca publiczne takie jak park, sklep czy galeria handlowa itd. Jeżeli uważasz, że nie masz czasu na poznawanie kobiet to znaczy, że nie jest to dla Ciebie wystarczająco ważne. Nie jest to Twoim priorytetem i masz po prostu inne ważniejsze sprawy.

Bez poświęcenia czasu na poznawanie kobiet, nie spadnie Ci ona sama z nieba – tak się po prostu nie stanie. To zawsze wymaga w pewnym stopniu inwestycji czasu i energii z Twojej strony. Dlatego jeżeli nie masz kobiet to tylko dlatego, że nie poświęciłeś czasu na działanie aby ją poznać. Nie szukaj wymówek – musisz działać i to jak najszybciej zanim inny facet zdobędzie kobietę, która wpadła Ci w oko.

czemu nie mam dziewczyny

Dlaczego nie masz kobiety w pigułce [10 powodów]:

Brakuje Ci odwagi, paraliżuje Cię strach i odczuwasz lęk aby podejść, zagadać i poznawać nowe kobiety.

Wyglądasz niechlujnie czyli masz niedopasowane ubrania, niezadbaną sylwetkę itd.

Słaba mowa ciała w tym brak pewności siebie, brak wiary w siebie, czujesz, że nie zasługujesz na kobiety, brak uśmiechu i kontaktu wzrokowego itd.

Monotonne życie bez pasji, które nie „porywa” kobiet w tym brak emocji w życiu.

Nie pokazujesz męskich cech w tym brak ambicji, ryzyka i odwagi w Twoim życiu

Jesteś przeintelektualizowany i chcesz być na siłę idealny dla kobiet.

Siedzisz całymi dniami w domu grając w gry lub się masturbując co obniża Twoją motywację do poznawania kobiet.

Nie posuwasz relacji do przodu tylko cały czas piszesz z kobietami zamiast chodzić na spotkania na żywo.

Nie flirtujesz z kobietami tylko rozmawiasz z nimi logicznie jak z facetem (zamiast emocjonalnie).

Jesteś zbyt miły dla kobiet, przymilasz się i stawiasz je wyżej od siebie przez co nie jesteś dla nich wyzwaniem.

czemu nie mam dziewczyny

Jak zdobyć kobietę?

To jak szybko będziesz się rozwijał z kobietami zależy od Twojego zaangażowania oraz czasu jaki na to poświęcisz. Najlepiej gdy będziesz swoje umiejętności szlifował codzienne tak aby podchodzenie i poznawanie obcych kobiet weszło Ci w nawyk. Chodzi o tak  podstawowe codzienne czynności jak zakupy, spacer itd. Naturalnie jeżeli będziesz tak robił tylko raz na tydzień to efekty będą proporcjonalnie mniejsze.

Jeżeli wolisz siedzieć w domu i grać w gry to wiadomo jakie to przyniesie efekty z kobietami. Poświęć ten czas na rozwijanie swoich umiejętności z kobietami. Dzięki temu, z czasem otrzymasz wyniki w postaci kobiet w Twoim życiu…

Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

7 Comments

  1. Seb dzięki za komentarz. Wygląd jest tylko jednym z wielu elementów wpływających na atrakcyjność faceta. Generalnie im facet starszy tym wygląd ma mniejsze znaczenie a inne rzeczy nabierają większego znaczenia 😉 Pozdrawiam Pablo

 1. Łatwo się mówi o tych sprawach a trudniej z wykonaniem.Zawsze pewnie sie czulem poznawajac kobiety przez internet niz zagadywajac w realu bo wtedy łapie mnie trema i mam pustke w głowie.

  1. Piotrek dzięki za komentarz 😉

   To prawda ale tylko działanie przynosi efekty więc warto nad tym pracować 😎

   Trema i pustka w głowie jest do ogarnięcia m.in. dzięki pewności siebie oraz wiedzy jak rozmawiać z kobietami 😏

   Pozdrawiam Pablo

 2. Ja jestem przystojny ale z kobietami nigdy mi nie szło… Kiedyś powiedziałem do kumpla że prędzej zostanę milionerem niż znajdę sobie kobietę i coś z tym jest bo właśnie otwieram już trzeci biznes W wawie a kobiety jak nie miałem tak nie mam :/ Wiadomo czasami jest przykro samemu ale nie ma co się użalać nad sobą. Z kobietami mi nie idzie ale przynajmniej w biznesie jest ok i tym sobie rekompensuje brak życia uczuciowego. Swego czasu wydałem kilkanaście tysięcy na „kołczów” podrywu. Ma początku się dziwili że nie mam kobiety ale finalnie i tak nic z tego nie wyszło. Teraz mam już 30 lat i szkoda mi czasu i pieniędzy na kobiety bo prędzej rozstrojenia psychicznego dostanę. Ale fajny artykuł do poczytania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: