You dont have javascript enabled! Please enable it!

DLACZEGO KOBIETA NIE CHCE PRZYJECHAĆ?

Dlaczego kobieta nie chce przyjechać?

Naturalne, że kobiety, które spotkasz będą mieszkać w innym miejscu niż Ty. Może to być inna ulica, osiedle, dzielnica czy nawet miasto. Zawsze jest to jakaś odległość, czasami 1km a czasami np. 20km.

W dzisiejszych czasach odległość przy tylu możliwościach transportu w postaci kilku czy kilkunastu kilometrów jest czymś normalnym.

Przede wszystkim wszelkie związki na odległość to kiepski pomysł. Mam na myśli wchodzenie w takie związki a nie sytuacje życiowe gdzie jedna z osób chwilowo wyjeżdża na kurs, szkolenie czy po prostu do pracy w trakcie już trwającej relacji.

Na dłuższą metę związki na odległość to nic dobrego.

dziewczyna nie chce do mnie przyjechac

Kobieta nie chce przyjechać na początku związku:

Początek związku to co innego niż relacja w której się znacie i jesteście ze sobą. Jeżeli dopiero się poznajecie i są to Wasze pierwsze spotkania to jak najbardziej jeździj do kobiety. Na początku kobieta może nie chcieć przyjechać z czystej obawy o siebie.

Nie ma pewności czy nie zrobisz jej krzywdy itd.

Jednak problem się pojawia gdy Wasza relacja nabrała tempa a Ty w dalszym ciągu, zawsze jeździsz do kobiety. W ten sposób kobieta nie wkłada w spotkania wysiłku co jest dużym problemem.

Wtedy warto ustalić, że będziecie jeździć do siebie nawzajem – raz jedno a raz drugie przyjeżdża. W obecnych czasach transport nie jest problemem dlatego jeżeli komuś ZALEŻY to po prostu wsiada i jedzie od roweru, komunikacji publicznej czy własnego samochodu.

Jeżeli mimo tego kobieta szuka wymówek i nie chce przyjechać to oznacza, że nie jest Tobą zainteresowana i jej na Tobie nie zależy.

Inaczej ruszyła by swoją piękną dupkę do Ciebie.

Taka jest prawda.

czy jej jeszcze zalezy

Po czym poznać, że kobiecie nie zależy i nie jest Tobą zainteresowana?

Zwróć uwagę ile wysiłku kobieta wkłada w relację.

Obserwuj czyny kobiety a nie jej słowa.

Nie może być tak, że to Ty cały czas przyjeżdżasz do kobiety. Niech sama też włoży wysiłek w Waszą relację przez co pokaże, że jej zależy na Tobie.

Nie możesz cały czas tylko dawać a ona będzie tylko cały czas brać od Ciebie.

I nie chodzi tu o to, że przyjedzie raz od święta a później Ty cały czas do niej jeździsz.

Niech robi to regularnie w ciągu Waszej relacji, na zmianę raz Ty a raz ona. Możesz powiedzieć, że „Ci zależy aby przyjechała do Ciebie” albo „że bardzo byś chciał aby przyjechała” albo wprowadź nie co tajemnicy w stylu „dowiesz się jak przyjedziesz…”

Nie wchodź w dyskusje na ten temat i nie tłumacz jej logicznie. Powiedz krótko a ona przyjdzie albo nie i zależy to wyłącznie od tego czy jej naprawdę zależy.

Nie liczy się to co Ci powie tylko to co faktycznie zrobi bo to wymaga prawdziwej inwestycji i wysiłku z jej strony.

Zobacz wideo:

 
 
 
 
 
 
PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂

2 Comments

  1. Kiedy należy powiedzieć kobiecie “kocham Cie” ? Chciałbym mieć dziecko a ona nie chce, czy da sie to zmienić? Jal wpłynąć na kobiete, zeby sie zgodziła?

    1. Marcin najlepiej wtedy gdy wiesz, że kobieta czuje to samo do Ciebie. Możesz o tym wiedzieć na dwa sposoby; albo Ci o tym sama powie albo widzisz to po jej zachowaniu i wysiłku i zaangażowaniu emocjonalnym w Twoją stronę 🙂 Kobiety logicznie nie przekonasz do dziecka ani do niczego innego tym bardziej, że to ona musi zajść w ciąże i go urodzić… Pozostają Ci emocje i uczucie zwane miłością 😉 Pozdrawiam Pablo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: