You dont have javascript enabled! Please enable it!

CO ZROBIĆ GDY KOBIETA MÓWI NIE?

Co zrobić gdy kobieta mówi nie?

Jeżeli kobieta mówi NIE to jest to nieprzyjemna sytuacja. Nikt z nas nie chce być odrzucony jednak pamiętaj, że to jej decyzja do której ma prawo.

Gdy kobieta Cię odrzuca możesz poczuć się, że jesteś “kimś gorszym”. Jest to niczym pogarda i ujma dla Twojego męskiego ego.

To normalne, że poczujesz się źle jednak czy to powód aby się tym przejmować? Absolutnie NIE.

Katowanie się w swoich myślach z tego powodu to nie jest dobre wyjście.

Nie miej do siebie pretensji za odmowy kobiet, ponieważ pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie będziesz podobał się wszystkim kobietom na tym świecie.

Kobieta może mieć swoje powody a Ty nie musisz podobać się każdemu.

Dlaczego kobiety odmawiają facetom?

Mają zły dzień

Boją się obcych

Są w złym nastroju

Śpieszą się do pracy

Nie podobasz im się

Są zajęte (mają faceta)

Jesteś dla nich za młody/stary

I wiele innych powodów

Zresztą to nie chodzi o Ciebie tylko o to w jakim ona jest stanie emocjonalnym.

Dlatego warto zmienić podejście i nastawienie do tego gdy odrzuca Cię kobieta. Ważne jest to jak interpretujesz odmowę kobiety.

Czy bierzesz to do siebie? Nie ma sensu układać historii i dopisywać bzdur w swojej głowie i szukać odpowiedzi “dlaczego ona mnie odrzuciła”.

Nie szukaj odpowiedzi, która nie ma znaczenia.

W ten sposób marnujesz swoją energię, którą powinieneś poświęcić na poznawanie nowych kobiet. Tym bardziej, że negatywne myśli wpływają na Twój stan emocjonalny.

 

Co mówi kobieta zamiast “NIE” jeżeli nie potrafi powiedzieć Ci tego wprost?

mam chłopaka (mimo nawet, że go nie ma)

nie jestem gotowa aby kogoś poznać

jestem zmęczona/boli mnie głowa

nie wiem czy tego chcę

spotykam się już z kimś

nie chcę Cię zranić

nie szukam miłości

zostańmy przyjaciółmi

nie mam czasu

muszę już iść

jestem zajęta

śpieszę się

Co ciekawe wiele z tych wymówek możesz obrócić na swoja korzyść.

Przykładowo jeżeli mówi Ci, zostańmy przyjaciółmi to musisz podejść do tego na zasadzie wychodzenia z friendzone.

Jeżeli mówi Ci, że ma chłopaka to po pierwsze nie wiadomo czy naprawdę go ma więc działaj na luzie. Po drugie pokaż jej, że NIC od niej nie chcesz i odwróć rolę. Zażartuj, że przecież nie chcesz być jej chłopakiem i co ona w ogóle ma na myśli.

Jeżeli mówi Ci, że się śpieszy to powiedz; “ok, też mam mało czasu, a muszę Ci powiedzieć, że zauważyłem w Tobie/przykuło moją uwagę w Tobie…”

Wszystko mówisz na luzie (nic od niej nie chcesz) i z uśmiechem.

kobieta mowi nie

Co zrobić gdy kobieta mi odmawia?

Przede wszystkim odmowa kobiety jest czymś normalnym i naturalnym. Przecież ona zna Cię tylko na podstawie pierwszego wrażenia i tego małego wycinka Twojego życia podczas, którego do niej podszedłeś i nie miała okazji bliżej Cię poznać.

Dlatego zachowaj spokój i nie pokazuj po sobie, że Cię to dotknęło bo w ten sposób pokażesz, że bardzo Ci zależało.

Po odmowie nie przekonuj kobiety, że będzie fajnie albo że tylko na chwilę itd.

Gdy kobieta Cię odrzuci nie jęcz jej i nie próbuj przekonywać logicznie tylko zachowaj się z godnością i powiedz „ok. rozumiem”. Nie rób z siebie desperata okazującego zbytnie zainteresowanie i okazując jej swój smutek. To tylko pogorszy sprawę.

Uszanuj jej zdanie i nie pokazuj zbyt dużego zainteresowania czy desperacji ze swojej strony. Powiedz „ok.” nie przejmując się sytuacją i rób swoje. Pokaż swoje opanowanie i spokój dzięki czemu zobaczy, że jesteś pewny siebie. Być może dzięki temu dostrzeże Twoją wartość i sama pomyśli “jaka za mnie idiotka, odmówiłam spoko facetowi”.

Przy odmowie odwrócić rolę.

Jeżeli wiesz, że jesteś wartościowym facetem, pomyśl „maleńka to Twoja strata ”.

Przecież chciałeś dać jej tyle dobrych i pozytywnych emocji ale ona tego nie dostanie od Ciebie. To jej strata.

co zrobic gdy kobieta mowi nie

Czy warto przejmować się opinią obcych ludzi?

Zastanów się czy warto przejmować się opinią obcych ludzi? To dotyczy również kobiet, których nawet nie znasz. W sytuacji gdy poznajesz jedną kobietę, która Cię odrzuca to wpadasz w pułapkę, że wszystkie takie są. I wtedy krzyczysz “wszystkie kobiety są złe”.

Przede wszystkim to nie chodzi o Ciebie – to nic osobistego.

Dlatego nie zamartwiaj się tym, że kobieta Cię odrzuci bo to się zdarza każdemu. Nie myśl jak tego uniknąć zamiast tego zaakceptuj to. Przecież nie możesz podobać się każdej kobiecie. Kobieta Cię nie zna i może podjąć decyzje tylko na wąskim wycinku tego gdy do niej podejdziesz.

Nie możesz uzależniać swoich emocji od czynników zewnętrznych na które nie masz wpływu (nie masz nad nimi kontroli). Musisz akceptować siebie. Ktoś może mieć opinie na Twój temat ale nie musi to być faktem na Twój temat.

Zdanie kobiety to nie jest jakaś wyrocznia.

Masz wpływ na to co zrobisz a kobieta albo to odrzuci albo zaakceptuje i to już zależy od niej. Zachowaj emocjonalny dystans do samego siebie i do swojego ego.

Tak samo uważaj jeżeli inwestujesz swoje emocje w relacje z jedną kobietą stawiając na wszystko na jedną kartę. Dopiero gdy spotkasz się z nią kilkanaście razy to tak naprawdę to jeszcze nic pewnego z jej strony. Nic o niej nie wiesz i w każdej chwili może Cię zostawić.

dziewczyna mowi nie

Dlaczego kobieta mówi nie?

Kobieta może odmówić bo nie ma ochoty, ma gorszy dzień albo śpieszy się do pracy, sklepu itd. a nie ma tego wypisanego na czole.

Z drugiej strony kobiety jedno mówią a drugie robią dlatego nie poddawaj się zbyt szybko i bądź konsekwentny w poznawaniu kobiet.

Tak samo nie ma znaczenia, że ona lubi brunetów a Ty jesteś blondynem bo dla kobiet liczą się emocje. Jeżeli mówi Ci, że nie jesteś w jej typie to nie blokuj się na to tylko dlatego, że tak powiedziała. Tak twierdzi jej logika dlatego zadziałaj na jej emocje a zapomni co podpowiada jej umysł.

Jeżeli kobieta ma wymówki przed spotkaniem lub nie podaje alternatywnego terminu na Twoją propozycję to ona nie jest Tobą zainteresowana.

Możesz spróbować ponownie umówić się z nią za np. 5-7 dni i zobaczyć jej reakcje. Jak będzie tak samo się migać i nie proponować sama terminu spotkania to odpuść.

gdy dziewczyna mowi nie

Co zrobić gdy kobieta powiedziała NIE:

Zamiast użalać się nad sobą i jęczeć “jak Ci źle” to działaj dalej. Nie poddawaj się i szukaj dalej bo „kto szuka ten znajdzie”.

Pogódź się z tym i działaj dalej.

Jeżeli kobieta powiedziała Ci “NIE” to szukaj w tym zalet. Jakich? Przede wszystkim wiesz na czym stoisz zamiast czaić się na nią i tracić swój czas kiedy tylko robisz podchody do niej.

Dzięki temu możesz podrywać nowe kobiety.

Tak samo wiesz, że nie jest Ciebie warta. Sama się odrzuciła na starcie. Chciałeś jej dać dobro i uczynić jej świat lepszym ale ona tego nie chciała – to jej strata do cholery. Tym bardziej jeżeli nie chciała normalnie z Tobą porozmawiać, to coś z nią jest nie tak.

Kieruj się motywacją i pożądaniem do kobiet. Pielęgnuj to uczucie codziennie. Podchodź do kobiet aby przełamać stagnację. I pamiętaj, w żadnym wypadku nie próbuj jej czegokolwiek udowodnić lub mścić się bo tak robią tylko słabi a Ty jesteś wartościowym facetem.

gdy dziewczyna mowi nie wiem

Co zrobić gdy kobieta mówi nie? [pigułka]

Po pierwsze nie będziesz podobać się wszystkim kobietom

Pamiętaj, że to nie Twoja wina że Cię odrzuca – kobieta ma do tego prawo

Odrzucenie dotyczy sytuacji a nie Ciebie – to nic osobistego

Może podszedłeś w złym momencie – dlatego to nie Twoja wina

Może wyskoczyłeś zza rogu, osaczyłeś ją, dotknąłeś ją za szybko itd.

Podszedłeś bez wspólnego kontekstu np. na ulicy może częściej odmówić

Każde podejście jest Twoim osobistym sukcesem

Nawet jak Cię odrzuci to jesteś lepszy o to doświadczenie

Jeżeli odmówi to się uśmiechnij i szukaj dalej – traktuj to jako jej stratę

Jeżeli odmawia ale się uśmiecha to musisz jeszcze próbować ale później dając jej wartość i emocje w rozmowie a także wzbudzić zainteresowanie.

Zobacz wideo:

 
 
 
 
 
 
 
 
PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: