You dont have javascript enabled! Please enable it!

CO ZROBIĆ GDY KOBIETA CHCE SIĘ CODZIENNIE SPOTYKAĆ?

Co zrobić gdy kobieta chce się codziennie spotykać?

Czy to dobrze, że kobieta chce się codziennie spotykać? Być może pomyślisz, że to super sprawa ale to tylko z pozoru korzystna sytuacja. Musisz brać pod uwagę intencje kobiety z którą się spotykasz. Zresztą na początku relacji codzienne spotykanie trąca desperacją.

Gdy kobieta na początku znajomości zachowuje się w ten sposób, sprawdź czy masz do czynienia z toksyczną kobietą. Toksyczna kobieta karmi się Twoją uwagą i nie jest Tobą zainteresowana więc tylko udaje.

Jeżeli jest toksyczną kobietą to jak najszybciej urwij z nią kontakt. Toksycznej kobiety nie zmienisz więc nie próbuj ratować świata i zgrywać rycerza na białym koniu.

kobieta chce sie codziennie spotykac

Jak często spotykać się na początku znajomości?

Jeżeli myślisz aby się codziennie spotykać się z kobietą bo dzięki temu będzie super relacja to jesteś w błędzie. Gdy kobieta chce się ciągle i codziennie spotykać to oczekuje, że będziesz na każde jej zawołanie. Skoro spotykacie się codziennie to nie masz czasu na swoje hobby i pasje. Nie masz wolnego czasu dla siebie. W ten sposób ona będzie dla Ciebie całym światem. A wtedy wejdzie Ci na głowę i będzie po Tobie. Przepadniesz w jej sidłach i staniesz się jej pantoflem.

Jeżeli kobieta chce z Tobą spędzać każdą chwilę w ciągu dnia to tym samym wie, że nie zrobisz nic na boku. Może być o Ciebie zazdrosna ale Ci tego nie powie a dzięki spędzaniu czasu codziennie razem ma nad Tobą kontrolę bo wie z kim jesteś. Co innego gdy ona nie wie co robisz sam w ciągu dnia…

Dlatego spotykanie się na początku znajomości z kobietą po 2-3 razy w tygodniu będzie jak najbardziej w porządku.

Dzięki temu jesteś w stanie spotykać się w wysokiej energii i pozostawiać niedosyt do kolejnych spotkań. Mały element tęsknoty jest jak najbardziej w porządku, który podkręci Wasze emocje.

Oprócz tego częste i codzienne spotykanie zabija w Tobie bycie wyzwaniem dla kobiety.

dziewczyna chce sie codziennie spotykac

Codzienne spotykanie a życie na co dzień i własne pasje:

Gdzie w takim życiu miejsce na pasje i hobby? Gdzie czas dla siebie albo po prostu odpoczynek? Masz prawo do prywatności i własnego życia.

Nie możesz tłumaczyć się kobiecie z tego, co robisz.

Dlatego powiedz jej, że jesteś danego dnia zajęty lub masz plany na dzisiaj. Jeżeli reaguje oburzeniem, ma fochy i się obraża to wiesz na czym stoisz.

Oczywiście nie mów jej wprost co będziesz robił dzięki czemu wzbudzasz ciekawość co tym bardziej może ją wkurzyć (i dobrze). Gdy powiesz jej, że np. masz ochotę pojeździć na rowerze to pomyśli sobie; ach tak czyli rower jest ważniejszy ode mnie.

Zwróć uwagę co się stanie gdy jej odmówisz spotkania? Reaguje złością w stylu „jak śmiesz nikczemniku mi odmawiać” co świadczy, że chce Cię zdominować i osaczyć czy bardziej „ok. też mam swoje sprawy” czyli tak jak normalnie powinno to wyglądać.

Jeżeli kobieta strzela fochami, robi awantury, jest marudna a przy tym próbuje Cię osaczyć i kontrolować to urwij kontakt bez względu na jej piękno i urodę. Ciesz się życiem i poznawaj nowe kobiety, których jest pod dostatkiem.

 

Zobacz wideo:

 
 
 
 
 
 
PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂

2 Comments

  1. Jak chce się codzień spotykać to ma potrzebę. Jeśli uwarzasz że nie jest za ładna to jeśli nie chcesz to zbastuj. Jak Ci się naprawdę podoba to chłopie wyłącz mózg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
error: