You dont have javascript enabled! Please enable it!

JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETĄ O SEKSIE?

Jak rozmawiać z kobietą o seksie?

Jeżeli rozmawiasz z kobietami jak z kumplami to się nie dziw, że do niczego to nie prowadzi. Później pozostaje tylko płacz i pretensje dlaczego jestem dla kobiety tylko przyjacielem.

Wielu facetów unika lub nie wie, że należy w rozmowie z kobietą budować seksualne napięcie. Zamiast tego rozmawia z kobietami w nudny i logiczny sposób.

Jeżeli nie zbudujesz seksualnego napięcia między Wami to normalne, że zostaniecie tylko przyjaciółmi o ile w ogóle będzie chciała tracić na czas na takie znajomości.

Wytworzenie seksualnego napięcia między Wami dla kobiety oznacza bycie dla niej atrakcyjnym facetem. Dzięki czemu kobieta postrzega Cię w kategoriach faceta do łóżka a nie przyjaciela do nudnej rozmowy.

Seksualność w rozmowie z kobietą jest bardzo ważna. Dlatego musisz dać kobiecie odpowiednie emocje, zabawę oraz trochę szaleństwa w jej żuciu.

miejsca na podryw dziewczyny

Zanim dotkniesz lub pocałujesz kobietę:

Jeżeli będziesz chciał dotknąć lub pocałować kobietę to najpierw musisz wytworzyć odpowiednią atmosferę za pomocą słów. W ten sposób wytworzysz zainteresowanie ze strony kobiety. Inaczej kobieta nie będzie gotowa i może Cię odtrącić.

Tak samo jest gdy chodzi o seks. Musisz podejść do relacji na luzie czy bez presji zaciągnięcia jej do łóżka. Kobieta nie chce być postrzegana jak prostytutka. Dlatego nie mówisz jej; „chodź do mnie na seks” tylko „chodź do mnie posłuchamy muzyki” „chodź do mnie napijemy się drinka” „chodź do mnie wezmę kurtkę” itd.

Rozmowa z kobietą to gra słów.

Dlatego za pomocą słów wzbudź w niej emocje stosując;

Seksualny kontekstu rozmowy

Sugestie erotyczne i seksualne

Szepcząc niegrzeczne słowa do jej ucha

Używaj słów z podtekstem seksualnym w stulu np. „przyjemność” „zabawa” „pierwszy raz” „niegrzeczna” „to się dzieje za szybko…” „nie powinniśmy tego robić…”

 

Oprócz tego komunikujesz się stosując odpowiednią;

Mowę ciała (uśmiech, kontakt wzrokowy)

Ton głosu

Ciszę podczas rozmowy dla zbudowania napięcia

gdzie poderwac dziewczyne

Jak rozmawiać z kobietą o seksie?

Warto z kobietą rozmawiać o seksie swobodnie i na luzie. Naturalnie nie zaczynasz rozmowy w ten sposób na pierwszym spotkaniu tylko dopiero gdy kobieta jest Tobą zainteresowana.

Musisz dostosować się do sytuacji i wyczuć kobietę.

Tutaj chodzi o to abyś jej nie przesłuchiwał o to co robiła z poprzednimi facetami i ile ich było. Kobieta może skłamać tym bardziej jeżeli będzie widziała, że nie potrafisz znieść prawdy. Dlatego nie chodzi o to aby opisywała Ci ze szczegółami co robiła z poprzednimi facetami.

Zamiast tego rozmawiaj z nią o seksie jak o czymś normalnym i oczywistym. Tutaj chodzi o to abyś pokazał jej, że dobrze i komfortowo czujesz się w tym temacie i podchodzisz do tego z dystansem a nie jak zdesperowany facet, który widzi cipkę raz na rok.

 Aby ułatwić jej otwarcie się możesz najpierw powiedzieć coś o sobie np. kiedy był Twój pierwszy raz, o swoich fantazjach czy nietypowych miejscach na seks itd.

Jeżeli nie chcesz jeszcze mówić o sobie to powiedz, że np. czytałeś raport dot. seksualności Polaków czy najczęstszych błędach w łóżku, nietypowych pozycjach, ulubionych pozycjach itd.

Jeżeli kobieta coś Ci powie o sobie to nie oceniaj jej. Nie pokazuj, że zrobiło to na Tobie wrażenie. Zamiast tego pochwal ją za to, że Ci o tym powiedziała. Jeżeli widzisz, że kobieta nie jest chętna do rozmowy na te tematy to wróć do normalnej rozmowy ale dalej drocz się i flirtuj z nią z seksualnym podtekstem.

 

Zobacz wideo:

 
 
 
 
 
 
PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: