You dont have javascript enabled! Please enable it!

JAK PODERWAĆ KOBIETĘ W GRUPIE? (2 SPOSOBY)

Jak poderwać kobietę w grupie?

Zanim cokolwiek zaczniesz robić i zagadywać do dziewczyn w grupie czy to na imprezie, w klubie czy gdziekolwiek indziej po prostu zadbaj o siebie tak aby dobrze się prezentować.

Musisz robić dobre pierwsze wrażenie.

Bez tego możesz być odrzucany zanim się jeszcze odezwiesz.

Bez względu na to czy zagadujesz do kobiet w grupie (na imprezie, w klubie czy gdziekolwiek indziej) czy taką, która jest sama pamiętaj aby NIE kierować się tym, że musisz ją poderwać.

Zamiast tego nastaw się na przyjemność z samej rozmowy.

Ciesz się tym procesem.

Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej nawiązywać nowe kontakty i znajomości.

Jeżeli masz wymówki przed tym aby zagadać do kobiet w grupie lub nawet takich, które są samotne to musisz pozbyć się oczekiwań i presji na efekt. Pamiętaj, że nic nie musisz otrzymać od kobiety ale za to możesz. Takie podejście sporo zmienia.

Nie szukaj wymówki i nie przejmuj się tym, że kobieta nie jest sama.

Przestań analizować podejście a kieruj się emocjami, które poczułeś do kobiety i działaj z nią.

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi to oni w większości będą pozytywnie nastawieni do Ciebie. Nie dotyczy to jednie osób, które są zakompleksione i mają problemy same ze sobą oraz mają pretensje do całego świata.

Szybko wyczujesz takie osoby i unikaj ich towarzystwa. Jeżeli ktoś zachowa się nie w porządku w stosunku do Ciebie to jeżeli jesteś w stanie – zwróć takiej osobie uwagę, nawet przy całej grupie. Nie jest to proste ponieważ tamta osoba może mieć poparcie tej grupy. Oprócz tego może zareagować agresywnie bo poczuje się zagrożona. Przyjmie to jako atak na jej ego przy całej grupie. Wiadomo do czego to może prowadzić.

 Z drugiej strony jeżeli Ci się to uda to pokażesz że masz jaja. Wybór należy do Ciebie.

 

Co zrobić gdy kobieta jest z innymi facetami?

Najczęściej będą to tylko jej znajomi. Oczywiście o ile czyny nie wskazują na coś więcej bo skoro całuje się z facetem to wiadomo.

Mimo wszystko gdy podejdziesz do kobiety w obecności innych facetów lub nawet jej koleżanki czy koleżanek to uruchamia się u nich zapadka „zagrożenie”.

Mogą chronić ją przed obcym i zagrożeniem z zewnątrz. Także koleżanki mogą chronić dziewczynę przed obcymi facetami.

Oprócz tego u facetach może uaktywnić się chęć rywalizacji.

Wtedy nie skupiaj się tylko na tej dziewczynie, do której chcesz zagadać a na całej grupie.

Dlatego przedstaw się oraz przywitaj z całą grupą i złap wspólny język tak aby Cię polubili.

Uśmiechaj się i łap kontakt wzrokowy z tymi osobami także z kobietą, do której chciałeś zagadać.

Dzięki temu rozbroisz ich mechanizmy obronne. Jeszcze lepiej działa okazanie szacunku lub lekki komplement w ich kierunku ale decyzja należy do Ciebie.

jak zagadac do dziewczyny gdy jest z kolezankami

Jeżeli kobieta jest w grupie to podejdź do tematu w 2 krokach;

Bądź interesujący dla grupy:

Zadbaj abyś w oczach grupy był kimś naprawdę interesującym. Spraw aby polubiła Cię cała grupa. Jeżeli grupa lub koleżanki Cię polubią to nie będą bronić dostępu do kobiety do której chciałeś zagadać.

Rozmawiaj z tymi osobami. Najpierw rozmawiasz z osobami z grupy albo z koleżanką lub koleżankami zamiast z kobietą, która wpadła Ci w oko.

Spraw aby osoby z grupy zaczęły się przy Tobie dobrze czuć i śmiać.

Dzięki temu kobieta sama zacznie się zastanawiać „coś Ty za jeden”. Jest duża szansa, że sama będzie chciała Cię poznać. Możliwe także, że ktoś z grupy przedstawi Was sobie nawzajem.

Wtedy skup się na rozmowie z nią. Jeżeli kobieta jest piękna to nie mów jej tego bo ona dobrze o tym wie.

Pewnie słyszała wcześniej już to z tysiąc razy albo i więcej.

Dlatego lepiej powiedz coś neutralnego w stylu „skąd się tutaj wzięłaś?” a następnie…

Utrzymując kontakt wzrokowy, powiedz kobiecie, że masz do niej sprawę lub coś ważnego do powiedzenia.

Daj jej do zrozumienia, że zajmiesz jej mało czasu np. minutę.

Ważna jest tutaj Twoja mowa ciała. Dzięki mowie ciała możesz pokazać się z pozytywnej strony oraz prowadzić kobietę dzięki czemu będzie podążała w Twoim kierunku i robiła to, co Ty chcesz.

Dlatego stań bokiem do kobiety tak aby być na zewnątrz grupy dzięki czemu będzie musiała odejść z grupy aby z Tobą pogadać. Oczywiście twoja mowa ciała musi być pewna siebie, swobodna i bez stresu a za to z uśmiechem i poczuciem wysokiej wartości siebie.

Jeżeli ktoś się do Was przyklei np. jakiś facet czy nawet kumpel, który nie miał jaj aby zagadać do tej kobiety to daj mu do zrozumienia, że chcecie zostać sami.

Powiedz mu spokojnie ale stanowczo.

To także pokaże, że jesteś dominującym facetem, który wie czego chce.

jak poderwac kobiete w grupie

Wyciągnij kobietę z grupy:

Jeżeli prowadzisz relację w dobrym kierunku, następnym krokiem będzie udanie się z kobietą na osobności. Będziesz z nią sam na sam dzięki czemu jest okazja na bliższe poznanie.

W klubie lub na imprezie poproś kobietę na bok, dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej z nią porozmawiać.

Dzięki temu nie będziesz musiał już rozmawiać z innymi osobami i skupisz się tylko na niej.

Utrzymując kontakt wzrokowy, powiedz kobiecie, że masz do niej sprawę lub coś ważnego do powiedzenia.

Daj jej do zrozumienia, że zajmiesz jej mało czasu np. minutę.

Ważna jest tutaj Twoja mowa ciała. Dzięki mowie ciała możesz pokazać się z pozytywnej strony oraz prowadzić kobietę dzięki czemu będzie podążała w Twoim kierunku i robiła to, co Ty chcesz.

Dlatego stań bokiem do kobiety tak aby być na zewnątrz grupy dzięki czemu będzie musiała odejść z grupy aby z Tobą pogadać.

Oczywiście twoja mowa ciała musi być pewna siebie, swobodna i bez stresu a za to z uśmiechem i poczuciem wysokiej wartości siebie.

Jeżeli ktoś się do Was przyklei np. jakiś facet czy nawet kumpel, który nie miał jaj aby zagadać do tej kobiety to daj mu do zrozumienia, że chcecie zostać sami.

Powiedz mu spokojnie ale stanowczo.

To także pokaże, że jesteś dominującym facetem, który wie czego chce.

Oczywiście nie każda kobieta zgodzi się odejść od grupy gdzie czuje się bezpiecznie. Niektóre kobiety są nieśmiałe i mają problemy same ze sobą. Mogą się wstydzić i być pod presją grupy nawet jeżeli chciała by z Tobą zagadać.

Jeżeli kobieta zapyta co to za sprawa lub co chcesz jej powiedzieć to odpowiedź, że to tajemnica lub nie chcesz mówisz o tym na głos. Jeżeli powiesz jej bez odciągnięcia z grupy o co Ci chodzi to nie będzie tajemnicy i ciekawości.

Dlatego odwróć rolę.

Spraw aby dziewczyna poczuła stratę jeżeli się nie zgodzi. Powiedz jej, że „Twoja strata i w takim razie nie dowiesz się do końca życia”. Daj do zrozumienia, że straci swoją szansę.

jak poderwac dziewczyne z grupy

Jak rozmawiać z kobietą gdy będziecie sami?

Gdy będziecie sami doceń jej cechy charakteru a także rozmawiaj z nią na bardziej osobiste tematy pokazując swoją emocjonalną stronę.

Gdy będziecie sami możesz powiedzieć co konkretnie Ci się w niej spodobało. Co przykuło w niej Twoją uwagę. Tylko nie mów jej, że jest piękna.

Zamiast tego doceń jedną rzecz jak zgrabne nogi, fajną figurę, włosy, usta, paznokcie ew. wyjątkowy makijaż lub fryzura czy nawet tatuaż itd.

Szukaj czegoś wyjątkowego co odróżnią ją od innych kobiet i to podkreśl. Zapytaj jakie ma zainteresowania, pasje, czy uprawia jakieś sporty ale unikaj tonu wywiadu. Dlatego najpierw powiedz coś o sobie.

Spraw aby dobrze się przy Tobie czuła.

Flirtuj z nią a przy tym drocz się i rozpal jej emocje. Dzięki temu mogą być kolejne etapy jak dotyk i całowanie się…

Zobacz wideo:

 
 
 
 
 
 
PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: