ZRÓB W [100%] DARMOWY TEST

czy ona mnie kocha
czy sie jej podobam test
jak flirtowac z kobieta

Jak flirtować z kobietą?

Flirt nie jedno ma imię. Ale po co w ogóle flirtować z kobietą?

Flirt pozwala kobiecie poczuć się dostrzeżoną a także atrakcyjną w oczach faceta co jest bardzo korzystne. Jak flirtować z kobietą aby ją zdobyć?

Flirtować możesz na wiele sposobów. Możesz flirtować z kobietą za pomocą uśmiechu, zadziornym spojrzeniem, miłym komplementem lub czymkolwiek co sprawi jej przyjemność.

Flirt sam w sobie nie musi do niczego prowadzić jednak może być świetnym wstępem do zdobywania kobiety.

Przede wszystkim podczas flirtowania pamiętaj o podstawowych elementach takich jak uśmiech, kontakt wzrokowy oraz dotyk.

jak flirtowac z dziewczyna

Uśmiech podczas flirtowania z kobietą:

Podstawowa sprawa podczas flirtowania to uśmiech.

Uśmiech wyraża akceptację drugiej osoby a także zaprasza do nas innych ludzi, wzbudza komfort oraz zaufanie. Kiedy ktoś się do nas uśmiecha zaczynami lubić tę osobę i chcemy przebywać w jej towarzystwie. Pamiętaj o uśmiechu bo jest bardzo ważny.

jak flirtowac z kobietami

Kontakt wzrokowy podczas flirtowania z kobietą:

Swoje zainteresowanie i uwagę wyrazisz za pomocą kontaktu wzrokowego.

Kontakt wzrokowy wysyła sygnał do kobiety “podobasz mi się” oraz „jesteś dla mnie ważna”.

Nie bez powodu oczy są zwierciadłem duszy.

Dlatego jeżeli mówisz coś ważnego drugiej osobie patrz jej głęboko w oczy. Zyskasz dzięki temu akceptację kobiety. To samo gdy kobieta mówi coś do Ciebie, szczerze jej wysłuchaj. Jak będziesz rozglądał się na boki to okażesz brak szacunku.

Nie przytłaczaj swoim wzrokiem, ciągłym wpatrywaniem się w oczy tylko skupiaj się na tzw. w trójkącie pomiędzy oczami a ustami kobiety.

jak flirtowac z kobieta

Dotyk podczas flirtowania z kobietą:

Dotyk ma ogromy wpływ na interakcje.

Dotykanie drugiej osoby sprawia, że wytwarza się oksytocyna zwana hormonem miłości i bliskości. Dzięki temu dotyk buduje zaufanie przez co jest niesamowicie ważny w relacjach.

Nie chodzi o to abyś na pierwszym spotkaniu obmacywał kobietę tylko wprowadzał dotyk stopniowo. Na początek wystarczy podać rękę a z czasem wprowadzaj coraz więcej dotyku.

Te trzy elementy bardzo pomogą Ci podczas flirtowania z kobietami ale nie zapominaj o swojej mowie ciała np. tonie głosu oraz wywoływaniu emocji podczas rozmowy.

Flirtuj z kobietami tak często jak tylko możesz. Nie ograniczaj się do obcych kobiet. Flirtuj także z kobietą z którą jesteś w związku. Dzięki temu potwierdzisz swoją atrakcyjność a kobieta będzie czuła się pożądana przez Ciebie.

droczenie sie z kobieta

Jak flirtować żeby zdobyć kobietę?

Na samym początku flirtowania warto zadbać o zrobienie dobrego wrażenia.

Dlatego zadbaj o ubiór, który podkreśli Twoją męskość. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka jesteś w stanie się wyróżnić.

Zanim zaczniesz flirtować z kobietą pamiętaj, że jesteś samcem a ona jest samicą.

To bardzo ważne abyś wyszedł z właściwego założenia zanim cokolwiek zaczniesz robić z kobietami.

Przyciągacie się i działasz na nią jak magnes bo tak działa natura. Pamiętaj o seksualnej mowie ciała bo flirtowanie to nie tylko rozmowa a przede wszystkim komunikacja niewerbalna.

Będziesz odbierany i postrzegany przez kobiety tak jak Ty sam się oceniasz i postrzegasz.

Kluczowa jest przy tym pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Gdy zaczniesz flirtować z kobietą, nie rozmawiaj w nudny i jednostajny sposób.

Zamiast tego zacznij opowiadać emocjonujące i wciągające historie.

Dlatego lekko obniż głos i pamiętaj o uśmiechu i kontakcie wzrokowym. Wykorzystaj martwą ciszę na swoją korzyść dla zbudowania napięcia między Wami.

Zwracaj uwagę na to w jaki sposób opowiadasz (intonacja, ton i barwa głosu itd.)

jak flirtowac zeby uwiesc

Tajemnice, niedopowiedzenia, żartowanie, odwracanie roli itd.:

Podczas flirtowania bądź nie co tajemniczy. Nie odkrywaj wszystkich swoich kart.

Nie mów od razu wszystkiego o sobie. Niech kobieta się trochę wysili i dopytuje o Ciebie co pokaże, że jest Tobą zainteresowana.

Oprócz tego pozostawiaj niedopowiedzenia, rzucaj aluzjami seksualnymi i wkręcaj ją w niewinne żarty aby rozbudzić jej emocje.

Stosuj poczucie humoru a także odwracaj role np. oskarżając ją o nieczyste myśli aby wywołać uśmiech na jej twarzy.

Niech kobieta zastanawia się czy się jej podobasz zamiast od razu wyjawiać swoje intencje i uczucia. Pamiętaj aby nie być tym, który cały czas ciągnie kontakt bo zanudzisz kobietę. Przesłodzisz relację. Daj jej trochę czasu i czasami odepchnij tak aby miała czas rozmyślać i zatęskniła za Tobą.

Jeżeli kobieta dobrze na Ciebie reaguje tzn. jest Tobą zainteresowana, pokaż jej, że masz określone wymagania odnośnie kobiet a nie chcesz “byle jakiej” czy “pierwszej lepszej”.

Powiedz lub pokaż kobiecie jakie cechy, zachowania lub umiejętności cenisz w kobietach.

Następnie sprawdzasz czy ona spełnia Twoje wymagania czyli czy nadaje się dla Ciebie.

Jeżeli widzisz, że kobieta się stara i chce zrobić na Tobie dobre wrażenie lub pokazać Ci, że spełnia Twoje wymagania to jesteś na dobrej drodze.

jak flirtowac z dziewczynami

Odpowiedni moment:

Kluczowe jest wyczucie odpowiedniego momentu w którym możesz pozwolić sobie na flirtowanie. Musisz to wyczuć bo najważniejszy jest moment i okoliczności w których flirtujesz z kobietą.

Jeżeli jest chemia między Wami to aluzje seksualne będą jak najbardziej na miejscu.

Z drugiej strony jeżeli w ten sposób zaczniesz flirtować z nowo spotkaną kobietą to możesz zakończyć rozmowę szybciej niż ją zacząłeś.

Gdy na spotkaniu między Wami panuje namiętna atmosfera to możesz pozwolić sobie na znacznie więcej w porównaniu do przypadkowego spotkania kobiety na ulicy.

Jeżeli kobieta wprost zapyta czy z nią flirtujesz to oczywiście udawaj niewinnego. Tak naprawdę nie wiesz o co chodzi.

Odwróć rolę i powiedz jej, że “głodnemu chleb na myśli…”

Pamiętaj, że flirt nigdy nie ma końca i jest świetny w relacjach przez cały czas. Zarówno na początku znajomości jak i w późniejszej relacji, często kiedy z czasem emocje opadają w związku potrafi zdziałać cuda.

Flirtuj z kobietami tak często jak tylko możesz. Nie ograniczaj się do obcych kobiet. Flirtuj także z kobietą z którą jesteś w związku.

Dzięki temu potwierdzisz jej atrakcyjność a kobieta będzie czuła się pożądana przez Ciebie.

Zobacz wideo:

 

 

PS. Będę wdzięczny za udostępnienie tego wpisu. Z góry DZIĘKI 🙂

JAK FLIRTOWAĆ Z DZIEWCZYNĄ? (3 NAJŁATWIEJSZE ELEMENTY)
JAK FLIRTOWAĆ Z DZIEWCZYNĄ? (3 NAJŁATWIEJSZE ELEMENTY)

Z tego nagrania dowiesz się jak flirtować z dziewczyną

Pablo
Pablo

Uwielbiam odkrywać tajemnice i zgłębiać sekrety relacji. To dzięki temu wiem, że każda kobieta jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego zamiast szukać szczęścia w kobietach, odwracam rolę i dziele się z kobietami moim szczęściem. Odkryłem, że dzięki temu, mogę z nimi zrobić co tylko zechce... 😉

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.