ZRÓB W [100%] DARMOWY TEST

czy ona mnie kocha
czy sie jej podobam test

Jak dotykać kobietę?

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, jak ważny jest dotyk z kobietami. A gdy już wiedzą, że jest ważny to nie wiedzą jak dotykać kobiety w prawidłowy sposób. Przez to, często robią to wprost i nachalnie a to prowadzi do obmacywania kobiety zamiast sprawiania jej w ten sposób przyjemności.

Nachalność w dotyku działa przeciwko Tobie.

Wielu facetów myśli o dotyku na zasadzie; “samo wyjdzie” albo “potrzeba czasu”. Czy to prawda? Sprawdźmy 😉

jak dotykac kobiete

Dlaczego dotykanie kobiet jest ważne?

Dotyk w relacjach jest bardzo ważny, ponieważ pokazuje kobiecie nasze intencje.

Pokazuje, że chcemy czegoś więcej niż tylko rozmowy z nią. W ten sposób pozwala przenieść relację na wyższy poziom niż bycie dla kobiety tylko przyjacielem.

Przede wszystkim zapamiętaj, że dotyk inicjuje facet.

To nasza rola i zadanie. To nie jest tak, że kobieta sama zacznie Cię dotykać. Oczywiście może to zrobić w subtelny sposób ale czasami możesz nawet tego nie zauważyć.

Bez dotyku nie zbudujesz związku z kobietą.

Problem z sytuacją, że “samo wyjdzie” albo “potrzeba czasu” jest w tym, że później okazuje się, że już nie ma czasu bo kobieta nie chce się spotkać.

Warto skupić się nad sobą aby być atrakcyjnym facetem dzięki czemu będziesz przyciągał kobiety.

Warto poprawić swoje umiejętności komunikacji aby swobodnie flirtować i emocjonalnie rozmawiać z kobietami.

Jednak to nie wystarczy aby zdobyć kobietę i budować z nimi relację. Relacje i budowa związku wymaga pracy na wielu obszarach.

Jednym z tych obszarów jest praca nad dotykiem kobiety.

Skutki braku dotyku z kobietą mogą być bardzo bolesne dla prowadzonej relacji.

Przede wszystkim podczas dotyku w tym także np. przytulania wytwarza się hormon zwany oksytocyną. Oksytocyna u kobiet jest bliska z macierzyństwem oraz seksem. U kobiet, ten hormon wytwarza się podczas porodu, karmienia piersią oraz orgazmu…

Tym samym kobiety są wręcz biologicznie zaprojektowane do dotykania. Odczuwają przy tym ogromną przyjemność.

Dotyk w tym przytulanie kobiet, potrafi redukować ich stres oraz je rozluźniać.

To dlatego, kobiety tak bardzo lubią się przytulać. Oczywiście z osobami, które znają, im ufają i w przypadku facetów – jeżeli są nimi zainteresowane.

jak dotykac dziewczyne

Co się stanie gdy nie będziesz dotykał kobiety?

Brak dotyku kobiety prowadzi do dwóch największych zabójców związku.

Przede wszystkim z powodu braku dotyku będziesz dla kobiety jedynie przyjacielem.

Wpadniesz w otchłań friendzone. Możesz być dla kobiety atrakcyjny, może czuć się (zresztą powinna) przy Tobie komfortowo ale gdy zabraknie dotyku między Wami to relacja nie pójdzie w kierunku “czegoś więcej”.

Będziesz dla niej po prostu tylko przyjacielem. Wszystko dlatego, że nie przełamałeś bariery dotyku.

Brak dotyku prowadzi do braku zainteresowania ze strony kobiety…

Po drugie, brak dotyku kobiety prowadzi do zerwania kontaktu między Wami.

Przykładowo, spotykałeś się z kobietą kilka razy ale nie wprowadziłeś dotyku między Wami. Kobieta dochodzi do wniosku, że chcesz tylko z nią rozmawiać i nic więcej.

Jesteś dla niej nudny i nie wykazujesz odwagi i pewności siebie. Nie pchasz relacji w kierunku bycia razem jak facet z kobietą.

Nie będzie chciała więcej się z Tobą spotykać i tracić czas więc nie ma ochoty więcej się z Tobą spotkać i urywa kontakt.

Wszystko dlatego, że pogadać może sobie z koleżankami a od faceta oczekuje tego co nie może jej dać koleżanka. Zastanów się czego nie mają jej koleżanki a co masz Ty 😉

jak mozna dotykac dziewczyne

W jaki sposób rozmawiają faceci i kobiety:

Zanim przejdziesz dalej, warto zrozumieć jedną rzecz, która poprzedza dotyk.

Jest nią rozmowa. Co ważne sposób rozmowy facetów oraz kobiet, różni się od siebie.

Wszystkiemu winna jest natura… Zapewne wiesz, że faceci rozmawiają w logiczny sposób. Operują faktami i rozwiązaniami problemów.

Faceci gdy rozmawiają ze sobą to nie dotykają się podczas rozmowy. Zresztą gdybyś zobaczył dwóch facetów, którzy rozmawiają ze sobą i się dotykają to byłoby dla Ciebie to dość dziwne i niesmaczne 😉

Inaczej jest w przypadku kobiet.

Kobiety oprócz słów w rozmowie posługują się w dużym stopniu komunikacją niewerbalną. Chodzi m.in. o mowę ciała i dotyk.

Kobiety, które czują się ze sobą komfortowo dotykają się nawzajem. Oczywiście nie jest to widoczne obmacywanie tylko są to drobne gesty i symboliczne otarcia, na które prawdopodobnie wcześniej nie zwróciłeś uwagi.

Dlatego dotyk dla kobiet jest tak cholernie ważny. To dotyk prowadzi do pocałunków i całowania się a to prowadzi do seksu. Nie ma dróg na skróty i nie możesz pominąć tego etapu. Wszystko musi być po kolei.

Gdy w związku zanika dotyk między Wami to wiedz, że dzieje się coś złego. Być może kobieta się wycofuje emocjonalnie lub zamierza odejść. Jeżeli nie ma między Wami namiętnego całowania a później kobieta przestaje się przytulać do Ciebie to nad związkiem zawisły czarne chmury.

jak zaczac dotykac dziewczyne

7 błędów w dotykaniu kobiet:

Podczas dotykania kobiet można popełnić wiele błędów przez co dotyk nie będzie skuteczny a wręcz będzie odpychał od Ciebie kobiety.

Zamiast Ci pomagać to będzie Ci przeszkadzał.

Na co warto zwrócić uwagę podczas dotykania kobiet? Czego unikać aby nie wkurzać kobiet?

Pierwszy błąd podczas dotykania kobiet to dotykanie kobiety zbyt szybko bez zbudowania komfortu między Wami. Chodzi o dotykanie kobiety bez zwracania uwagi na jej sygnały i poziom zainteresowania. Powstrzymaj się i nie obmacuj na początku kobiety tylko powoli buduj dotyk między Wami. Spraw aby kobieta powoli przyzwyczaiła się do Twojego dotyku.

Drugi błąd podczas dotykania kobiet to zbyt duże dotykanie kobiet niczym obmacywanie jej. Tak samo przytłaczanie jej i osaczanie swoim ciałem i zbyt bliskim kontaktem bez zbudowania relacji.

Trzeci błąd podczas dotykania kobiet to brak wyczucia sytuacji i nie reagowanie na jej zachowanie. Jeżeli kobieta się odsuwa i krzywi na dotyk to naturalnie, nie ma niego ochoty. Kobieta ma czuć się komfortowo a dotyk ma sprawiać jej przyjemność. Na siłę nic nie zdziałasz.

Czwarty błąd podczas dotykania kobiet to brak ponownego dotyku po wycofaniu się.

Zauważyłeś, że dotyk w obecnym momencie nie był najlepszym pomysłem więc go wycofałeś – i bardzo dobrze. Ale to nie oznacza, że już do końca życia (oraz spotkania) masz nie dotykać kobiety.

Daj kobiecie emocje w rozmowie i zwiększ komfort między Wami po czym wprowadź dotyk ponownie. Odczekaj np. 10 minut i spróbuj ponownie zmieniając dotyk na bardziej łagodny i subtelny. Badaj granicę kobiety jak daleko możesz aktualnie się posunąć.

jak dotykac kobiete

Zbyt szybko, zbyt mocno, brak wyczucia i ponownego dotyku oraz;

Piąty błąd podczas dotykania kobiet to dotykanie kobiety zbyt późno. Często ma to miejsce gdy podczas spotkania cały czas tylko rozmawialiście a z dotykiem czekasz na sam koniec.

Tak samo gdy czekasz z dotykiem na kolejne spotkania, myśląc, że wypada dotykać kobietę dopiero po 3-cim lub późniejszym spotkaniu. Wtedy może być za późno,  bo tylko rozmawiać to ona może sobie z koleżankami.

Szósty błąd podczas dotykania kobiet to brak pewności siebie w dotykaniu kobiety.

Jeżeli jesteś zestresowany i cały się trzęsiesz to pokazuje, że nie jesteś pewny siebie i zdecydowany. Taki dotyk nie jest komfortowy dla kobiety.

Gdy wahasz się czy dotknąć kobietę to ona widzi, że nie jest to dla Ciebie czymś normalnym. Brakuje Ci obycia i doświadczenia.

Tak samo nie pytaj kobiety czy możesz ją dotknąć lub przytulić tylko obserwuj jej zachowanie i zainteresowanie i na tej podstawie dotykaj ją bez pytania o słowne pozwolenie. Odczytuj sygnały i mowę ciała kobiety.

Siódmy błąd podczas dotykania kobiet do nie dotykanie kobiet.

Jeżeli idziesz z kobietą na spotkanie do kina to będzie Ci ją trudno dotknąć więc później nie dziw się, że nie ma nic miedzy Wami.

W dotyku ważne jest stopniowe zwiększanie bo w przeciwnym wypadku wyjdziesz na napaleńca, który obmacuje kobiety.

Na początku niech to będzie podanie ręki, przytulenie w przyjacielski sposób czy niewinne otarcie się ale na początku jest to lepsze niż absolutny brak dotyku.

Bez dotyku wpadniesz w otchłań friendzone i na tym zakończy się spotykanie z kobietą.

jak dotykac kobiete

Kiedy dotykać kobiety?

Oczywiście samo dotykanie kobiety to za mało. Musisz wiedzieć kiedy dotykać kobiety aby było to skuteczne i przyjemne.

To nie jest tak, że należy dotykać kobiety w dowolnym momencie.

Wszystko musi być dostosowane do okoliczności i emocji kobiety.

Nie wystarczy podejść do obcej kobiety i zacząć ją dotykać. Wszystko zależy od miejsca, kontekstu czy sytuacji między Wami.

Dotyk na pierwszym spotkaniu będzie inny niż na dziesiątym. Dotyk spotkanej kobiety na ulicy też będzie inny od dotyku kobiety w klubie.

Wszystko dlatego, że dotyk należy dostosowywać do relacji, emocji oraz poziomu komfortu między Wami a także zainteresowania kobiety.

Jeżeli wiesz, że kobieta jest Tobą zainteresowana to warto powoli zacząć ją dotykać.

Gdy kobieta nie jest Tobą zainteresowana to najpierw spraw aby Cię polubiła. Nie ma sensu dotykać kobiety na siłę lub w nieodpowiednim momencie bo tylko zaszkodzisz sobie i Waszej relacji.

jak dotykac kobiete

Jak dotykać kobiety komfortowo i bez stresu?

Przede wszystkim musisz przyzwyczaić kobietę do swojego dotyku.

Cały czas obserwuj kobietę czy czuje się komfortowo z Twoim dotykiem. Na początku dotykaj krótko i tylko przez chwilę a wraz z rozwojem relacji wydłużasz dotyk.

Twój dotyk ma być stopniowo zwiększany od całkiem niewinnego otarcia się po dotykanie jej miejsc intymnych. Jeżeli działasz seksualnie to dotyk naturalnie musi być prowadzony w tą stronę.

Zwiększaj stopniowo, ponieważ nie możesz od razu przeskoczyć na wyższy poziom. Tutaj nie ma drogi na skróty.

Chyba, że pójdziesz do agencji i zapłacisz ale to inna sprawa 😉

To nie jest tak, że obcą kobietę złapiesz za dupę… o przepraszam pośladek 😉

Bez przyzwyczajania i stopniowego zwiększania dotyku, będziesz obmacywał kobiety a nie dotykał. Oprócz tego wyjdziesz na zdesperowanego faceta.

Aby dotykać kobiety w naturalny i swobodny sposób rób to przede wszystkim za pomocą rozmowy i opowiadania historii.

Podstawą jest rozmowa z kobietą, w której czymś naturalnym jest dotyk kobiety aby np. pokazać lub zademonstrować sytuację.

Zastanów się nad historiami ze swojego życia w których możesz wykorzystać dotyk.

Przykładowo, mówisz, że miałeś koleżankę, która miała podobne włosy do kobiety po czym dotykasz włosy kobiety i się im uważnie przyglądasz. Trwa to tylko chwilę po czym zostawiasz jej włosy i naturalnie opowiadasz dalej.

Jeżeli chodziłeś na sztuki walki i uczyłeś się chwytów przed napadem to pokaż je na kobiecie. To będzie przyjemne i pożyteczne.

jak dotykac kobiete

W jaki sposób “przypadkowo” dotykać kobiety?

Dotykaj kobiety w przypadkowych sytuacjach. Oczywiście nie zaszkodzi jak sam będziesz takie sytuacje stwarzał. Im więcej takich sytuacji tym lepiej.

Gdy witasz się pierwszy raz z kobietą to przytrzymaj jej dłoń, dłużej niż zwykle. Możesz także dać jej buziaka w policzek.

Na spotkaniu zapytaj ją gdyby mogła się tylko całować albo przytulać to co by wybrała? Gdy odpowie to zrób to 🙂 Jeżeli powie, że przytulać to ją po prostu przytul. Jeżeli zapyta co robisz to jej odpowiadasz; przecież sama wybrałaś przytulanie 😉 To samo robisz gdy wybierze całowanie (jeszcze lepiej dla Ciebie).

Zapytaj ją czy ma łaskotki. Bez względu na to co odpowie (tak/nie) powiedz, że musisz to sprawdzić i już masz pretekst aby ją dotknąć.

Możesz powróżyć jej z ręki. Zrób to z poczuciem humoru, mówiąc jej np. że widzisz tutaj gromadkę dzieci albo, że jest “niegrzeczną dziewczynką”

Złap ją za kolano i powiedz, że sprawdzasz czy ma wodę w kolanie 😉

Zacznij podciągać nosem. Zapytaj ją czy czuje ten ładny zapach. Zacznij “węszyć” zbliżając się do niej. Możesz dotknąć ją swoim nosem. Następnie odchyl się i powiedz, że już wiesz co tak ładnie pachnie, po czym zapytaj jakiej perfumy używa.

Możesz pokazać coś na jej ciele lub ubraniu np. sprawdzasz czy tatuaż jest prawdziwy czy tylko namalowany plakatówkami 😉

Jeżeli ma zegarek lub biżuterię na ręce to powiedz, że musisz się temu bliżej przyjrzeć i weź jej rękę aby przybliżyć do siebie.

Gdy przeciskacie się w tłumie to idź pierwszy a kobietę złap za rękę aby szła za Tobą.

Idąc po schodach albo pod górę użycz jej swojego ramienia aby mogła się wesprzeć 😉

Przepuszczając ją w drzwiach, możesz położyć rękę na jej dole pleców.

Podczas kolejnych spotkań na przywitanie przytul kobietę itd.

Jeżeli umówiłeś się z kobietą ale ona Cię nie widzi bo stoi do Ciebie plecami to nie wołaj jej. Zamiast tego podejdź do niej, złap ją i delikatnie obróć aby Cię zobaczyła.

Jeżeli chcesz kobiecie pokazać coś na smartfonie to przybliż się do niej tak aby stykać się bokiem albo tylko nogami gdy siedzicie i tym samym ją dotykać.

jak dotykac kobiete

Co zyskasz dzięki dotykaniu kobiety?

Sposoby, które Ci przedstawiłem są bardzo skuteczne, ponieważ są naturalne.

Taki dotyk dla kobiet, nie jest nachalny a jedynie wynika z przedstawiania historii lub zdarzenia albo wynika z sytuacji i kontekstu.

Badaj granicę dotyku kobiety i przesuwaj ją coraz wyżej…

Dzięki temu kobieta oswaja się z Twoim dotykiem co prowadzi do pogłębiania więzi i bliskości między Wami. Dla kobiety jest to coś fajnego i przyjemnego. Dzięki temu podświadomie myśli, że to było coś pozytywnego zamiast na zasadzie “pcha się z łapami aby mnie tylko obmacać”.

Dotyk pcha relację w kierunku seksualności…

Następne co możesz zrobić z dotykiem to eskalowanie go w kierunku intymności i seksualności. Oczywiście pod warunkiem, że chcesz. Zakładam, że chcesz 🙂

jak dotykac kobiete

Jak prawidłowo dotykać kobietę?

Wiesz już, że za sprawą m.in. hormonów, ciało kobiety jest wręcz stworzone aby je dotykać w tym przytulać, pieścić itd.

Oprócz tego skóra kobieta jest bardziej unerwiona niż facetów. Warto to wykorzystać 😉

Każdy szanujący się kochanek potrafi zrobić użytek nie tylko z penisa czy ust ale także ze swoich rąk.

Miękkie, ciepłe, zadbane i delikatne a jednocześnie silne i mocne dłonie potrafią w oczach kobiet zapracować na miano mistrza dotyku.

Oczywiście, pod warunkiem, że wiesz jak to zrobić…

Przede wszystkim zadbaj o komfortową sytuację między Wami oraz obserwuj oznaki zainteresowania kobiety. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy to kobieta chce abyś ją dotykał.

jak dotykac kobiete

Jak zadbać o komfort podczas dotykania kobiety?

Nie wystarczy TYLKO dotykać kobietę. W ten sposób Twój dotyk będzie jedynie formą obmacywania i molestowania kobiety.

Kobieta musi akceptować oraz czuć się komfortowo z Twoim dotykiem.

Najlepszą sytuacją jest gdy to kobieta, pożąda Twojego dotyku dlatego obserwuj i wyłapuj jej oznaki zainteresowania.

Jeżeli kobieta nie czuje się przy Tobie komfortowo to nie masz szans na jej dotykanie, nie mówiąc już o czymś więcej…

Jeżeli kobieta wyczuje, że jesteś zdesperowanym facetem i chcesz ją nachalnie dotykać to pojawi się z jej strony opór.

Kobieta nie może czuć się przy Tobie niepewnie czy zagrożona.

Tak samo jeżeli atmosfera pomiędzy Wami jest sztywna i napięta z długimi momentami ciszy w rozmowie to taka sytuacja nie sprzyja bliskim kontaktom i dotykaniu kobiety.

Twoja nerwowość, stres czy bycie spiętym także jest wyczuwane przez kobietę. Jeżeli jesteś zestresowany to widać to po Twojej mowie ciała m.in. twarzy a także słychać to w Twoim głosie. W takiej sytuacji, kobieta przy Tobie nie może czuć się komfortowo.

Jedynie sytuacja w której kobieta czuje się komfortowo i ma do Ciebie zaufanie to gdy emanujesz do niej swoim spokojem. Musisz być opanowany i wyluzowany a następnie przekazać te emocje kobiecie.

Jeżeli kobieta stresuje się na spotkaniu z Tobą to Twoim zadaniem jest ją uspokoić np. za pomocą pozytywnych emocji w tym poczucia humoru i droczenia się z nią.

jak dotykac kobiete

Jak dotykać kobietę, żeby ją podniecić?

Jeżeli chcesz podniecić kobietę dotykiem to musisz zacząć go stosować ale wcześniej musisz zbudować komfort i zaufanie między Wami.

Dotykanie kobiety rozpoczyna się od rozmowy z nią…

Podczas rozmowy nie poruszaj negatywnych i smutnych tematów, nie mów o problemach, nie narzekaj i nie mów o swoich byłych. Tak samo za pomocą rozmowy nie pokazuj, że oceniasz i dzielisz ludzi na mądrych lub głupich albo ładnych i brzydkich itd.

Rozmawiaj z kobietą o seksie czyli poruszaj tematy seksualne oraz wtrącaj aluzje seksualne.

Rozmawiaj o seksie swobodnie i bez skrępowania. Mów o seksie spokojnie i nie rób z tego wielkiego “halo”. To musi być dla Ciebie normalna rozmowa dlatego mów takim samym tonem jak np. o pogodzie.

Pokaż, że dla Ciebie seks jest czymś normalnym i przyjemnym.

Nie oceniaj kobiet w stylu “łatwe, puszczalskie, dziwki itd”.

Drocz się za pomocą dwuznaczności a następnie dodaj lekki i krótki dotyk, który przełamie barierę między Wami.

Spraw aby kobieta czuła się przy Tobie wyjątkowo dzięki komplementowaniu jej w umiejętny sposób.

Bądź prawdziwym facetem, który wie czego chce od kobiety. Okaż jej swoją pewność siebie i prowadź kobietę.

Na początku za pomocą dotyku, badasz granicę kobiety. Rób to w zdecydowany sposób. Przykładowo, na początku łapiesz ją na chwilę za kolano po czym zdejmujesz rękę. Później robisz to znowu i przesuwasz rękę wyżej.

Obserwujesz reakcję kobiety – jeżeli jest OK to zabierasz rękę i później ponownie zaczynasz od tego miejsca na którym skończyłeś. Jeżeli widzisz, że kobieta chce zabrać Twoją rękę to zrób to przed nią.

Odczekaj chwilę i dotknij ją w sposób, który jej nie przeszkadzał np. za kolano. Następnie ręka znowu w górę itd. w stronę miejsc intymnych.

Daj się jej przyzwyczaić do Twojego dotyku i badaj jej aktualne granice na ile możesz sobie pozwolić w dotykaniu.

Nie myl jednak dotyku z obmacywaniem – dotyk ma być przyjemny dla kobiety.

jak dotykac kobiete

Jak dotykać kobietę żeby się podnieciła?

Badanie granicy Twojego dotyku to jedno. Oprócz tego istnieją miejsca na ciele kobiety, które są bardziej wrażliwe na dotyk.

Umiejętne dotykanie tych miejsc, może prowadzić do podniecenia kobiety.

Zacznij od przytulenia kobiety aby skupić się na jej szyi oraz karku. Wykonaj lekki dotyk bocznych obszarów szyi. Oprócz tego przesuwaj rękę po jej włosach. Lekkie gryzienie szyi oraz płatków uszu także jest mile widziane.

Następnie wykonaj lekki masaż pleców. Najbardziej unerwiona jest linia kręgosłupa dlatego warto delikatnie smyrać w dół i w górę po środku pleców. Dolna część pleców nad pośladkami także jest wrażliwa na dotyk.

Zejdź niżej aby zająć się jej pupą. Pośladki warto delikatnie głaskać i masować. Oprócz tego lubią także szczypanie, podgryzienia, ugniatanie i klapsy z wyczuciem.

Zaopiekuj się podbrzuszem i wzgórkiem łonowym. Delikatnymi i kolistymi ruchami zataczaj tam i z powrotem.

Na koniec zatroszcz się piersiami kobiety. Zależnie od sytuacji może to być delikatny dotyk po zewnętrznej stronie lub koliste ruchy oraz mocniejsze ugniatanie i zagarnianie je do środka. Obserwuj sutki, które powinny twardnieć jeżeli robisz wszystko OK.

Zobacz wideo:

 

 

 

Pablo
Pablo

Uwielbiam odkrywać tajemnice i zgłębiać sekrety relacji. To dzięki temu wiem, że każda kobieta jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego zamiast szukać szczęścia w kobietach, odwracam rolę i dziele się z kobietami moim szczęściem. Odkryłem, że dzięki temu, mogę z nimi zrobić co tylko zechce... 😉

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Email pozostanie ukryty