You dont have javascript enabled! Please enable it!

JAK BYĆ PRAWDZIWYM FACETEM?

Jak być prawdziwym facetem?

Jak być prawdziwym facetem w obecnych, zniewieściałych czasach?

Wielu facetów ma złe przekonania odnośnie kobiet przez co źle postępuje z kobietami w relacjach i związkach.

Wszystko dlatego, że media i społeczeństwo, pcha nam facetom do głowy, to g*wno na każdym kroku. Sam przez długi czas, też miałem złe przekonania. Być może też masz takie złe przekonania, a nawet o tym nie wiesz.

Z tego wpisu dowiesz się jak być prawdziwym facetem i postępować z kobietami w związku. Zaczynajmy 🙂

Jak być prawdziwym facetem, w dzisiejszych czasach?

Zobacz na otaczające środowisko i śmieciowe media, które bombardują nas komunikatami odnośnie facetów i kobiet. Czy widzisz, że obecnie niektóre kobiety są bardziej męskie niż faceci?

Jak więc być prawdziwym facetem?

meska dziewczyna

Czy widzisz jak w komediach romantycznych przedstawiany jest facet jako “ciepłe kluchy” który lata za kobietą niczym jej mały york którego chowa do torebki.

Przez to przeciętny facet wychowany na takiej medialnej ściemie myśli, że tak należy postępować z kobietami. Dlatego facet jest miły, ugania się za kobietą i dziwi się dlaczego to nie działa. A natury i ewolucji kobiety nie oszuka się w czasie krótszym niż jeden wiek.

To jak działa kobieta jest podyktowane jeszcze czasami gdzie facet polował na mamuty a kobietę targał za włosy. Wystarczy pooglądać współczesne gówniane filmy o miłości i porównać je z klasykami z początku lat XX wieku jak np. Przeminęło z wiatrem.

Dzieli je przepaść w tym jak zachowuje się w nich facet. Oczywiście trzymaj się starego kina.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, aby nie koncentrować się w życiu jedynie na kobietach a zamiast tego mieć swoje własne cele i pasje które realizujesz. Dlaczego?

Ponieważ jeżeli uzależnisz swoje poczucie szczęścia od kobiety to tak naprawdę będziesz zależny od czegoś nad czym nie masz kontroli i co zrobisz jeżeli kobieta odejdzie? No właśnie… dlatego nie nigdy nie szukaj szczęścia w kobietach. Kobieta jest dodatkiem…

prawdziwy mezczyzna

Jak być prawdziwym facetem? Rola kobiety w świecie faceta:

Aby zdobywać wartościowe kobiety musisz stać się wartościowym facetem.

Bez tego nie pomogą najlepsze teksty na podryw w stylu “bardzo bolało jak spadałaś z nieba?”.

Jeżeli prowadzisz ciekawe życie a przy tym masz szacunek do siebie samego a Twój umysł zapełniają pozytywne myśli to jesteś na dobrej drodze. Co robić aby kobiety lgnęły do Ciebie? Przede wszystkim nie miej presji i ciśnienia uganiając się za kobietami. Oprócz tego nie możesz tracić dla niej głowy i być gotowym zrobić dla niej wszystko.

Tak samo nie zwracaj przesadnie uwagi na rzeczy w kobiecie. To, że coś robi np. chodzi na siłownie to jeszcze nic wielkiego. Zapytaj “a jak długo?” i może się okazać, że dopiero od tygodnia. Po takim czymś widzisz że to nic wielkiego.

Nie wywieraj na siebie presji przez co nie nastawiasz się na efekt.

Jeżeli jej piękno przysłania Ci racjonalne myślenie to dostrzeż i skup się na jej wadach.

Chodzi o to abyś nie idealizował kobiety bo ona też jest tylko człowiekiem. Może jest piękna ale za to nie jest zbyt inteligenta albo co gorsze ma coś z psychiką lub jest toksyczną kobietą.

Tego nie widać na pierwszy rzut oka bo przecież nie ma tego wypisanego na czole. Co innego gdy z nią porozmawiasz i bliżej poznasz.

Musisz być niezależny a kobieta nie może być Twoim całym światem, ponieważ przestaniesz być dla niej wyzwaniem.

Być może jesteś zbyt miły dla kobiet lub im usługujesz a co gorsze myślisz że kobiety nie chcą seksu. Dla kobiet seks jest równie ważny, ponieważ jest to podyktowane przez ich biologię i naturę. Oczywiście kobiety prędzej czy później będą chciały Cię usidlić i mieć wyłącznie dla siebie.

prawdziwy facet

Im bardziej Ty nie chcesz tym bardziej kobieta chce:

Daj czas Waszej relacji aby dojrzała. Najlepsze jest to, że w umiarkowany sposób im bardziej nie chcesz tym bardziej zależy kobiecie. Dlatego nie możesz zbytnio naciskać na kobiety. Nie pokazuj jak bardzo Ci na niej zależy dzięki temu odwrócisz rolę aby to kobieta za podążała za Tobą.

Dla kobiety najważniejsze jest to jak się przy Tobie czuje.

Dlatego dawaj kobiecie emocje. Głównie pozytywne emocje ale od czasu do czasu daj jej małą dawkę negatywnych emocji, szczególnie wtedy kiedy na nie zasługuje.

Kobiety z jednej strony chcą faceta który jest pozytywny nastawiony do życia, sympatyczny i uśmiechnięty a jednocześnie musisz być męski i trochę niegrzeczny. Nie możesz być zbyt miły ani zbyt chamski czy arogancki.

Nawet jak początkowe spotkania są zajebiste to trzymaj emocje na wodzy. Jeżeli jest coś co Ci się w niej nie podoba to powiedz jej to i nie bój się wyrazić własnego zdania.

Podczas spotkania utrzymuj kontakt wzrokowy.

Nie podchodź do relacji w logiczny sposób tak samo nie przekonuj jej na siłę lub w logiczny sposób do spotkania bo zabija to w Tobie atrakcyjność. Pokaż że zależy Ci na kobiecie gdy kobieta zacznie inwestować w relacje. To ona musi emocjonalnie zainwestować w relacje. To jakie emocje wywołujesz w kobiecie ma przełożenie na relację między Wami i to czy będziecie się dalej spotykać.

Skup się na tym co czuje kobieta.

Zwracaj uwagę na to co robi kobieta a w mniejszym stopniu na to co mówi. Nie rozmawiaj z kobietą w logiczny sposób jak z kumplem o samochodach. Buduj obrazy w jej głowie, rozmawiaj o jej planach i marzeniach przez co działasz na wyobraźnię. Pamiętaj, że kobieta zakochuje się dzięki emocjom. Tutaj masz dwa wyjścia; albo będziesz nudny i koleżeński albo będziesz intrygujący i seksualny. To dlatego tak wielu facetów ma problem w padaniem w szufladkę przyjaciela.

jak byc mezczyzna w zwiazku

Jak być prawdziwym facetem, a wiara w siebie:

Wiara w siebie jako faceta to podstawowa i kluczowa sprawa w relacjach z kobietami. Kobiety chcą mieć faceta który wierzy w siebie. Dlatego bądź facetem świadomym swojej wartości. Wszystko zaczyna się w Twojej głowie – od myśli i pozytywnego nastawienia. Jakie są Twoje przekonania? Czy jesteś szczęśliwy za to co już masz czy ciągle Ci mało?

Musisz wyrobić w sobie przekonanie że jesteś wartościowy i zajebisty. Jeżeli uważasz, że kobieta jest taka piękna i nie zasługujesz na nią to tak będzie. Dlatego myśl że zasługujesz na kobietę bez względu na to jak jest piękna.

Zawsze kieruj się podejściem że możesz i zasługujesz na kobietę którą spotkałeś.

Twoja pewność siebie wynika z Twojej wiary we własne możliwości. Liczą się Twoje ogólne relacje z kobietami a nie pojedyncze podejścia gdzie poniosłeś porażkę które zależą od humoru i nastawienia kobiety. Tym bardziej, że nie masz wpływu na to co powie i jak zareaguje obca kobieta…

jak byc bardziej meskim

Jak być prawdziwym facetem? Zła i przesadna pewność siebie:

Dużo się mówi o pewności siebie ale mimo to niektórzy faceci mają z nią problem. Chodzi o to, że przesadzają i popadają w skrajność w tym temacie. Bądź pewnym siebie facetem ale nie myl tego z  byciem chamem czy pokazywaniem „co to nie Ty”.

Tak samo chwalenie się na lewo i prawo tym co posiadasz też nie jest dobrym pomysłem. Osoba, która jest dobra w relacjach z kobietami nie chwali się ile miała kobiet i nie opowiada o tym byle komu. Pamiętaj że bycie aroganckim i cwaniakowatym przeszkadza w relacjach. Tak samo nie pokazuj na siłę swojej pewności siebie.

Zamiast tego bądź pewny siebie w naturalny sposób. Pewna siebie osoba nie musi udawać ani nic nikomu udowadniać. To tak jak podchodzisz do obcej kobiety bez stresu bo jesteś wyluzowany. Czujesz się swobodnie przy niej, ponieważ mówisz jej to na co masz ochotę bez prowadzenia walki myśli w swoim umyśle. Dzięki temu działasz naturalnie jak zupełnie coś normalnego dla Ciebie co objawia się pozytywną energią.

Jak zadbać o taką pewność siebie? Przede wszystkim zacznij od swoich myśli. Twoje myśli kieruj w stronę „na tak” a nie w stylu „oby tylko nie odmówiła”. Najważniejsze jest jednak doświadczenie i obycie się z kobietami a następnie nie wywieranie na siebie presji.

jak byc zdecydowanym facetem

Jak być prawdziwym facetem? Jakie warunki stawiasz kobiecie?

Aby kobieta za Tobą podążała musisz dać jej do zrozumienia, że masz wymagania wobec niej oraz odnośnie tego jak może się zachowywać. Dlatego daj jasno do zrozumienia co akceptujesz u kobiet a czego nie. Jeżeli wszystko Ci u niej odpowiada to masz duży problem. Stawiaj warunki i granice kobietom bo inaczej “wejdzie Ci na głowę” szybciej niż się obejrzysz.

Tym samym pokażesz kobiecie jak może zasłużyć na Twoje uznanie. Tutaj chodzi o jej zachowanie a nie na piękne oczy. Powiesz jej dlaczego Ci się podoba ale niech to nie będzie związane z jej pięknymi oczami. Najlepiej nie związane z jej wyglądem. Od czasu do czasu powiedz komplement szczególnie nie związany z jej wyglądem w który sam wierzysz.

Będąc w relacji nie przestawaj z nią flirtować, droczyć się i wciąż uwodzić. Bądź spójny w mowie i czynach bo w spójności jest siła faceta. Jeżeli mimo wszystko kobieta powie Ci, że musicie zakończyć relację to podejdź do tego na luzie.

Nie staraj się jej przekonywać logicznie, żeby została.

Tak samo nie zaczynaj jej błagać aby tego nie robiła to już po Tobie. W ten sposób jesteś desperatem i to jeszcze bardziej utwierdza kobietę w przekonaniu aby kopnąć Cię w dupę.

jak zostac facetem

Jakich facetów nie cierpią kobiety?

Ludzie są różni ale są typy facetów a także cechy, których szczególnie kobiety nie lubią:

Zdesperowany facet, który stara się zrobić wszystko dla kobiety. Przymila się do niej i jej usługuje myśląc, że jest fajny. Pokazuje jedynie w ten sposób, że nie ma w sobie pewności siebie. Kobieta mentalnie postrzega takiego faceta na samym dnie. Przez takie zachowanie jedynie nie ma w jej oczach wartości. Powie mu, że jesteś fajny ale więcej jej nie zobaczy bo spotka się z innym facetem, który wie jak należy postępować z kobietami.

Nudziarz czyli facet, który rozmawia z kobietą nudny i logiczny w sposób. Często jest przeintelektualizowany z kobietami a także zbyt przewidywalny. Kobiety nie cierpią nudziarzy. Nudziarz nie potrafi dać kobiecie emocji oraz z nią flirtować. Nie buduje napięcia w związku i nie sprawia, że kobieta czuje się przy facecie prawdziwą kobietą.

Bez poczucia humoru czyli facet, który bierze wszystko zbyt serio. Poczucie humoru jest dla kobiet bardzo ważne. Dzięki temu kobieta będzie dobrze się bawić i zbudujesz luz w interakcji między Wami. Facet musi sprawić aby kobieta się przy nim uśmiechnęła oraz dobrze czuła.

jak byc prawdziwym facetem

Zdesperowanych, nudnych, bez poczucia humoru i…

Bez własnego zdania czyli facet, który na wszystko pozwala kobiecie i nie stawia jej żadnych wymagań i warunków. Może to wynikać z braku pewności siebie i braku szacunku do samego siebie. Kwestia czasu gdy kobieta wejdzie takiemu facetowi “na głowę” i zrobi z niego swojego pantofla.

Rycerz na białym koniu czyli jednym słowem jej wybawca od złego świata. Jest dla niej miły i boi się jej dotknąć aby nie zranić jej gładziutkiego ciała. Brak kontaktu fizycznego czyli dotyku, całowania i seksu sprawia że jest tylko “miłym facetem” i wpada w pułapkę przyjaciela.

Niezadbany i nieogarnięty życiowo czyli facet, który nie dba o swoją atrakcyjność w tym swój wygląd a czasami nawet higienę. Jest także niezaradny i nieodpowiedzialny życiowo. Podąża biernie przez życie bez celu i pasji.

Cwaniak czyli jest zbyt pewny siebie lub udaje twardszego niż jest przez co kobiety szybko to wyczują. Oprócz tego jest arogancki i się przechwala. Może działać na kobiety w klubach z cennikiem i czekających na darmowe drinki. Normalne kobiety taka postawa odpycha.

Stalker czyli nachodzi i przytłacza kobietę w postaci nękania, dzwonienia oraz jej śledzenia. Bierze kontakt od kobiety np. numer telefonu a później ją prześladuje i wysyła setki smsów. Wysyła także mnóstwo meili a nawet kwiaty, których kobieta nie chce. Sprawdza i kontroluje każdy krok kobiety m.in. przegląda jej Facebooka, miejsca gdzie przebywa itd. Nie tędy droga.

prawdziwy mezczyzna

Jak być prawdziwym facetem? Cechy faceta, które przyciągają kobiety:

Kobieta zawsze na poziomie podświadomym szuka dla siebie samca alfę. To wynika z jej natury i ewolucji. Chodzi o jej przetrwanie i jej dzieci a dokładniej chodzi o przekazanie genów. To dlatego w naturze matki tak zaciekle bronią swojego potomstwa. Tu nie chodzi o nią tylko o przetrwanie jej genów.

Dla kobiety samiec alfa to największa szansa aby potomstwo przetrwało. Dlatego sprawdź jakie cechy posiada samiec alfa i rozwijaj je w sobie.

Jakie cechy posiada samiec alfa?

Ma pasje i cele w życiu zamiast dawać się nieść losowi

Jest odpowiedzialny zamiast obwiniać świat dookoła

Wie czego chce w życiu (oraz od kobiet)

Prowadzi zamiast pytać o pozwolenie

Utrzymuje kontakt wzrokowy

Zna swoją wartość

Jest zdecydowany

Podejmuje decyzje

jak byc prawdziwym facetem

Czy jestem przeintelektualizowany z kobietami?

Wielu wykształconych facetów oraz z wysokim IQ ma problem z tym, że za dużo myśli i zastanawia się nad kobietami. Być może w pracy analizowałeś tabelki excela i teraz tak samo podchodzisz do kobiet. Ale nie tędy droga. Faceci stale analizują wszystko co związane z kobietami od podejścia, rozmowy itd. a ale nie robią jednej najważniejszej rzeczy; nie podejmują działania z kobietami bo cały czas rozmyślają.

A później zostaje rozmyślanie dlaczego te “chamy i prostaki” są z tymi kobietami. A wniosek jest tylko jeden. Bo taki “cham i prostak” nie przejmuje się opinią innych ani tym czy podoba się kobiecie.

On po prostu podejmuje działanie bez analizy i walki myśli. Wiele kobiet go odrzuci ale on ma to w dupie i zagaduje do kolejnych. I w końcu mu się udaje bo podszedł, zagadał i pokazał w ten sposób swoją odwagę.

Wielu facetów zaczyna tworzyć i wymyślać w swojej głowie problemy których nie ma a także myśli o sobie w negatywny sposób. Sukces w zdobywaniu kobiet w dużej mierze zależy od myśli na swój temat. Masz pozytywne zdanie o sobie?

Musisz akceptować siebie i czuć się dobrze sam ze sobą zanim zaczniesz spotykać kobiety. Twoja wysoka samoocena udzieli się kobietom. Twój poziom atrakcji uzależniony jest od tego jakie masz myśli na swój temat.

Jeżeli myślisz o sobie w negatywny sposób lub koncentrujesz się na swoich wadach to udzieli się to kobiecie z którą się spotykasz. Przykładowo masz 1,6m wzrostu i mówisz do kobiety „fajnie ze się ze mną spotkałaś bo myślałem że nie będziesz chciała się spotkać z tak niskim facetem”. Takie zdanie jasno komunikuje kobiecie, że masz z tym problem.

Pamiętaj że dla kobiet miarą faceta jest charakter, styl i sposób życia. Pozbądź się negatywnych myśli ze swojej głowy. Zawsze myśl pozytywnie a nie będzie miejsca na negatywy.

jak byc prawdziwym mezczyzna

Jak być prawdziwym facetem, a bycie miłym facetem?

Wielu facetów usłyszało od kobiety; miły jesteś ale… i w tym miejscu rozpoczyna się porażka z kobietami. Bo prawda jest taka, że bycie miłym do niczego nie prowadzi.

Kobieta mówi do Ciebie, że jesteś miły przez co uważa:

jesteś nudny

nie ma chemii między nami

zostańmy przyjaciółmi itd.

Znasz to z doświadczenia?

Oczywiście taki facet trafia co najwyżej do kręgu friendzone.

Jak to jest z byciem miłym dla kobiet?

Niektórzy faceci są zbyt mili dla kobiety a później dziwią się, że kobiety nie traktują ich poważnie. Dajesz jej całego siebie ale nie otrzymujesz tego samego od niej? Przestań być dla niej taki łatwy i oddawać się jej za piękne oczy.

Stawiaj warunki, miej wymagania i bądź dla kobiety wyzwaniem.

Dawaj od siebie ale też żądaj w zamian.

Co zrobić aby nie wpaść w tą pułapkę bycia miłym i grzecznym facetem? Przede wszystkim musisz odpowiednio pokazać kobiecie męskie cechy oraz rozkręcić emocje kobiet.

Gdzie zgubiłeś swoje jaja?

Po pierwsze seksualność. Wielu facetów nie robi nic seksualnego z kobietą. Nie mam tutaj na myśli od razu seks tylko to jak na nią patrzysz i jak się zachowujesz w jej towarzystwie.

Czy podejmujesz wybory za kobietę? Czy flirtujesz, droczysz się albo jesteś zadziorny a wręcz lekko chamski? Następnym krokiem jest dotykanie jej i całowanie kiedy masz na to ochotę a nie pytając o pozwolenie kobiety.

Po drugie Twoja wartość. Jeżeli widzisz piękną kobietę i zaczynasz stawiać ją wyżej od siebie to popełniasz duży błąd. Musisz traktować ją normalnie. Ona też jest tylko człowiekiem. Dlatego zamiast stawiać kobietę wyżej od siebie to Ty bądź ponad nią. Dzięki temu dużo łatwiej poprowadzisz relację nawet z najpiękniejszymi kobietami.

Po trzecie bądź nieprzewidywalny. To mocna cecha dzięki której Twój związek przetrwa próbę czasu. Kobiety nie lubią nudy a bycie przewidywalnym jest nudne.

Dlatego wiele kobiet mimo, że jest dobrze traktowana przez faceta po pewnym czasie się nim nudzi.

Kobieta znudzona to tylko krok od zdrady lub rozstania.

Daj kobiecie emocje a będzie czuła pożądanie.

Musisz być dla kobiety wyzwaniem. Dawaj kobiecie emocje a przy tym bądź towarzyski i uśmiechnięty.

Miej swoje zdanie w życiu i stawiaj na swoim a przy tym jesteś odważny i pewny siebie. Facet także podejmuje ryzyko i nie boi się wyzwań.

jak byc prawdziwym mezczyzna

Czy warto być romantycznym facetem?

Być może widziałeś ten stek bzdur w obecnych filmach jak to romantyczny facet zdobywa serce kobiety. Jeżeli tak to proponuję zacząć oglądać filmy z początku XX wieku np. Przeminęło z wiatrem aby z nich czerpać inspirację i porównać z tym gównem, które serwują nam obecnie w telewizji.

Prawda jest taka że na początku relacji nie możesz być romantykiem. Na początku związku musisz pokazać się jako facet z krwi i kości. Liczy się Twój męski charakter.

Najpierw musisz wytworzyć w kobiecie właściwe zainteresowanie a na romantyka przyjdzie czas w później gdy rozkochasz kobietę w sobie. Dopiero gdy kobieta zainwestuje w Wasz związek warto pokazać swoją romantyczną postawę.

Warto wspomnieć że na początku znajomości nie dawaj jej kwiatów ani żadnych prezentów. To musi poczekać aż zbudujesz zainteresowanie kobiety poprzez emocje. Nie bądź romantykiem na początku bo odniesiesz skutek odwrotny do zamierzonego.

jak byc prawdziwym mezczyzna

Jak być prawdziwym facetem? Czy muszę być niegrzeczny?

Są faceci, którzy działają na kobiety niczym jak lep na muchy. Dlaczego tak jest? Powodem jest sama natura i ewolucja, która popycha kobiety do takiej sytuacji mimo, że często same nie wiedzą dlaczego tak jest i logicznie jest to sprzeczne nawet z ich myślami…

Pewny siebie facet nigdy nie stawia kobiety wyżej od siebie. Jeżeli myślisz że kobieta jest lepsza od Ciebie to automatycznie zabijasz w sobie poczucie pewności siebie. Dlatego zawsze stawiaj się ponad kobietami nawet tymi najpiękniejszymi. Musisz czuć że zasługujesz na kobietę i jesteś od niej lepszy dzięki czemu będziesz czuł się swobodnie. Nie szukaj w kobiecie akceptacji a będziesz dla nich atrakcyjny.

Nie możesz mówić kobiecie cały czas że jest słodziutka bo stanie się to nudne tylko od czasu do czasu powiedz jej co Ci się w niej nie podoba. Jeżeli na to zasłuży to daj jej małą dawkę negatywnych emocji. Przykładowo powiedz jej że; “podobasz mi się ale wolę blondynki” albo “podobasz mi się ale wolę młodsze”. Wbij jej malutką szpilkę w jej poczucie wartości.

Podczas rozmowy drocz się z kobietą zamiast rozmawiać logicznie. Musisz połączyć bycie miłym z lekko chamskim tak aby kierować się swoim egoizmem a nie uczuciami kobiet.

Bądź dla kobiety “słodkim” skurwielem…

Najważniejsze jest to co Ty czujesz. Tak samo miej wyjebane na to czy się spotkacie czy nie. Czasami gdy lekko ją zniechęcisz tym bardziej będzie nakręcona na Ciebie. Niegrzeczny chłopiec to taki wrażliwy dupek, który działa na kobiety.

prawdziwy facet

Niegrzeczny facet to atrakcyjny facet:

Bądź bezpośredni z kobietami i miej swoje zdanie dzięki czemu będziesz atrakcyjny. Stawiaj jej wymagania. Kobiety nie chcą nudy monotonii i rutyny a za to chcą doznań i emocji. Jeżeli będziesz zbyt miły to kobieta straci Tobą zainteresowanie.

Dlatego bądź nieprzewidywalny i miotaj jej emocjami.

To kobieta ma czuć że może Cię stracić a nie że jesteś na każde jej zawołanie. Nigdy nie pokazuj swoich słabości przy kobiecie. Jeżeli coś się jej nie podoba to pokaż jej gdzie są drzwi.

Pamiętaj, że niegrzeczny facet to taki który idzie swoją drogą i wie czego chce od życia dlatego jest pewny siebie. Jego życie jest niestabilne i niebezpieczne ale dzięki temu nie jest nudne bo bezpieczeństwo to nuda. Dlatego tym lepiej gdy masz emocjonujące pasje jak sporty ekstremalne czy nawet jeździsz motocyklem.

Niegrzeczny facet wie czego chce od kobiety oraz stanowi dla niej wyzwanie. Często jest impulsywny – ma silne męskie cechy. Dlatego pracuj nad pewnością siebie, ćwicz asertywność, panuj nad emocjami.

Jeżeli pokazujesz słabości w związku i Twoim życiu (mieszkasz z rodzicami gdy masz ponad 30 lat, nie możesz znaleźć pracy itd.) to kobieta Cię oleje. Kobieta nie nawidzi gdy facet jest słaby (chodzi bardziej o psychikę) i nieogarnięty życiowo.

Kobiety lubią mocnych psychicznie facetów którzy się nie poddają. Musisz wiedzieć czego chcesz od życia. Bądź facetem który jest trochę nieosiągalny.

Będąc w związku cały czas uwodzisz kobietę. Bez końca!

To nieustanna “gra” bo w przeciwnym wypadku kobieta straci Tobą zainteresowanie. Kobiety nie kierują się logiką tylko emocjami. Filmowy przykład niegrzecznego chłopca to “Piraci z Karaibów” z Johnym Deepem lub Drive z Ryan Gosling.

Dlatego nie miej pretensji do kobiety dlaczego po raz kolejny wybrała “tamtego dupka” bo często to nie jej wina tylko ewolucji i natury… a teraz już wiesz dlaczego tak jest.

prawdziwy facet

Jak być prawdziwym facetem?

Niezależnie od tego na jakim obecnie jesteś poziomie, możesz być bardziej atrakcyjny dla kobiet. Pod warunkiem, że będziesz nad sobą pracował. Samo nic się nie zrobi.

Co sprawi, że będziesz postrzegany przez kobiety jako prawdziwy facet z jajami?

Pewność siebie

Pewność siebie to kluczowa sprawa, ponieważ jest najbardziej pociągająca dla kobiet.

Praca nad pewnością siebie to proces, który tak naprawdę nie ma końca. Zawsze możesz pracować nad jeszcze większą pewnością siebie, nawet przez wiele lat.

Pewność siebie to m.in. robienie tego na co masz ochotę oraz poczucie, że zasługujesz na kobietę o jakiej marzysz. Dzięki temu wiesz, że nie jesteś gorszy od niej i możesz z nią być.

Dzięki pewności siebie zrobisz pierwszy krok do kobiety, zaczynasz ją całować, pokazujesz swoje seksualne intencje itd.

Pewność siebie przyda Ci się na każdym kroku w życiu codziennym i z kobietami.

Codziennie wychodząc ze strefy komfortu świetnie zwiększysz swoją pewność siebie.

Zaradny i ogarnięty życiowo

Kobieta chce mieć zaradnego faceta bo to przekłada się to na jej bezpieczeństwo i Waszych dzieci. Ma wtedy zapewnione podstawowe środki do życia. Masz także pieniądze na wygodniejsze życie i poznawanie świata dzięki podróżowaniu.

Skup się na karierze oraz rozwijaniu i nabywaniu umiejętności przydatnych w branży w której pracujesz. Podnoś swoje kwalifikacje. Ambitnie dąż do celu.

Silny fizycznie

Gdy wieki temu facet chodził na polowanie to był priorytet. Obecnie nie jest to tak ważne bo pieniądze się zarabia i kupuje za nie jedzenie.

Świat poszedł do przodu ale psychika kobiet została na poziomie sprzed lat czyli wtedy gdy facet przynosił jedzenie do jaskini.

Podświadomie kobiety ciągnie do zdrowych i silnych facetów. To także jest gwarancją zdrowego potomstwa. Niech moc będzie z Tobą.

O silnym charakterze

Pracuj nad swoim charakterem. Silny charakter jest pożądany przez kobiety. Charakter to Twoja konsekwencja, własne zdanie, zdrowa upartość, nie zmienianie zdania czy wewnętrzny spokój. To wszystko imponuje kobietom.

Trzymanie emocji i zachowanie spokoju w trudnych sytuacjach wymaga pracy nad sobą ale zdecydowanie warto.

Szacunek do kobiet

Mając szacunek do kobiet możesz mocno zyskać na wartości w ich oczach.

Szacunek do kobiet to zgłębianie ich potrzeb oraz nie ocenianie ich. Dzięki temu kobieta czuje się przy Tobie komfortowo, ufa Ci i jest z Tobą szczera.

To rozumienie ich emocji oraz psychiki. Tego co nimi kieruje i jak podejmują decyzje.

Będziesz wiedział dlaczego postępują i robią tak a nie inaczej a to z kolei bardzo ułatwia relacje z nimi. Poznanie i zrozumienie ich emocjonalności może potrwać latami ale jest to dla Waszego dobra.

Szczera rozmowa z wieloma kobietami to najlepsza droga do poznania ich wnętrza.

Bądź dawcą orgazmów

Kobiety lubią seks. Lubią pod warunkiem, że mają z niego przyjemność. Kobiety rozmawiają na temat seksu i tego czy facet spełnia ich potrzeby.

Jak nie jesteś dobry w te klocki to jak najszybciej musisz się poprawić bo może znaleźć sobie zastępstwo w tym temacie.

Twoim celem jest aby kobieta była zadowolona i usatysfakcjonowana ze współżycia. Odkryj jej fantazje i dawaj kobiecie orgazmy.

Jak być prawdziwym facetem? Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

3 Comments

 1. Do dupy z takimi artykułami. Jakis debil to pisał, sorry, ale każdy poradnik wygląda tak samo kobieta musi mieć go w dupie, a dla faceta odwrotnie – on musi mieć ją w dupie. Takim sposobem ludzie nigdy nie dojdą do związków, bo będą przekonani o swojej wyższości i nadmuchanym ego.

  1. Natalia dzięki za komentarz 😉

   Być może nie do końca przekazałem to co miałem na myśli,

   Daleki jestem od podejścia; “on musi mieć ją w dupie” o czym przeczytasz na stronie “o mnie” 🧐

   Pozdrawiam Pablo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: