ZRÓB W [100%] DARMOWY TEST

czy ona mnie kocha
czy sie jej podobam test
jak byc atrakcyjnym facetem

Jak być atrakcyjnym facetem?

Bycie atrakcyjnym facetem ma wiele zalet. Nie ma się co oszukiwać, że atrakcyjny facet ma dużo większe szanse na poznanie pięknych kobiet. Nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego tak jest. Podobne przyciąga podobne, z kim przystajesz takim się stajesz, bycie z tej samej ligi itd.

Dlatego powstaje pytanie; co zrobić aby być atrakcyjnym facetem? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kobiety inaczej postrzegają atrakcyjność niż faceci.

Kobieta stara się ocenić faceta pod kątem osobowości i tego jakie życie prowadzi przez co wygląd faceta to sprawa drugorzędna.

Wielu facetów sili się na to jak być przystojniejszym czy bardziej przypakowanym a jest to tylko wycinek bycia atrakcyjnym facetem.

Czy jesteś atrakcyjnym facetem? [TEST] (100% DARMOWY)

atrakcyjny facet test

Bycie atrakcyjnym facetem to coś więcej niż wygląd fizyczny.

Oczywiście wygląd może pomóc Ci przyciągnąć uwagę kobiety. Jednak sam w sobie nie wystarczy aby utrzymać i zbudować z nią relację.

Co ważne kobieta nie będzie Ci za bardzo wierzyła w to co mówisz bo ocenia Cię po Twoich działaniach. Jeżeli Twoje słowa nie będą spójne z czynami to nie mam dla Ciebie dobrych wieści.

Dlatego tak ważne abyś zachowywał się przy kobiecie w odpowiedni sposób poprzez swoją mowę ciała, uśmiech, ton głosu czy kontakt wzrokowy. Nie chodzi tylko o to co mówisz do kobiety ale w jaki sposób to robisz oraz jakie to wywołuje w niej emocje…

Emocje kobiety to kluczowa sprawa.

Co ważne emocje kobiet są zmienne w czasie dlatego kobieta potrafi podjąć inną decyzję w tej chwili a inną za np. godzinę. Dlatego najlepiej zmienić decyzję kobiety za pomocą emocji.

Ważne abyś nie skupiał się w życiu wyłącznie na kobietach tylko prowadził własne życie pełne pasji i ambicji a następnie zapraszał kobiety do swojego życia.

Dla kobiet atrakcyjność faceta dzieli się na atrakcyjność zewnętrzną, atrakcyjność wewnętrzną i atrakcyjność seksualną.

Atrakcyjność zewnętrzna faceta:

Atrakcyjność zewnętrzna faceta to jego fizyczna strona czyli m.in. to co widać na pierwszy rzut oka. Chodzi o to czy masz zadbany wygląd w tym jaka jest Twoja sylwetka, czy nosisz eleganckie ubrania itd.

Oprócz tego ważne jest jaki prowadzisz styl życia i jakie masz pasje i zainteresowania. Do tego zalicza się Twój status społeczny i majątkowy czyli zajmowane stanowisko w pracy oraz Twoich zasobach. W skrócie chodzi o to czy jesteś ogarnięty życiowo.

Jeśli atrakcyjna kobieta będzie widzieć, że jesteś zaradny życiowo, bez problemu radzisz sobie w pracy, dobrze zarabiasz to z automatu jesteś dla niej atrakcyjny.

Nie chodzi tutaj o fakt posiadania pieniędzy co bardziej o to, że jesteś na tyle bystry, że potrafisz sobie dobrze poradzić w życiu. Jeżeli masz środki to jesteś w stanie ciekawie spędzać czas np. od czasu do czasu podróżując. Posiadanie pieniędzy jest mniej ważne niż zaradność, ponieważ np. pieniądze możesz dostawać od bogatych rodziców… tylko co się stanie gdy zabraknie rodziców.

Wygląd faceta to sprawa drugorzędna, co nie sprawia, że nie na należy o niego dbać. Zadbaj o to aby wyglądać schludnie i elegancko. Odnajdź swój styl ubierania w którym czujesz się swobodnie i komfortowo. Zadbaj o sylwetkę w myśl zasady “w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Podkreślaj różnice w wyglądzie między facetem a kobietą. Im więcej takich elementów tym lepiej np. zarost, sygnet, noszenie koszul i marynarek itd.

prawdziwy mezczyzna

Atrakcyjność wewnętrzna faceta:

Atrakcyjność wewnętrzna faceta czyli intelektualna strona. Polega na Twoim charakterze oraz to jakie masz przekonania i wartości życiowe, sposobie w jakim postrzegasz świat czy pozytywnym nastawieniu i wewnętrznej harmonii.

Chodzi o to aby kobieta czuła się przy Tobie komfortowo.

Z męskich atrakcyjnych cech liczy się także gotowość do podejmowania ryzyka, zdecydowane działanie, umiejętność budowania emocjonalnych relacji z kobietami i zbytnie nie przejmowanie się opinią innych.

Po prostu musisz czuć się dobrze sam ze sobą a Twoje myśli skupiasz na pozytywach zamiast negatywnych sprawach. Atrakcyjny facet wie czego chce od życia i do tego dąży.

Zwróć uwagę, że James Bond to nie tylko przystojniak z fajnym samochodem i gadżetami ale coś znacznie więcej…

Dla kobiet jest to bardzo atrakcyjne.

Atrakcyjność seksualna:

Atrakcyjność seksualna polega na tym co komunikujesz niewerbalnie. Chodzi o Twoją aurę w tym energię na co dzień oraz mowę ciała, mimikę twarzy, ton głosu, spojrzenie itd. Atrakcyjność seksualna w dużej mierze odpowiada za to magiczne “coś” zwane także “chemią”. W pierwszej kolejności pamiętaj o uśmiechu i kontakcie wzrokowym z kobietą.

W skrócie tak wygląda atrakcyjność faceta.

prawdziwy facet

Co jeszcze mogę zrobić aby podnieść swoją atrakcyjność?

Przede wszystkim to co kobiety myślą a to co naprawdę je przyciąga to dwie różne rzeczy. Musisz wiedzieć, że kobieta to przede wszystkim emocje a nie logika. To z powodu emocji, kobiety tracą głowę dla niegrzecznych facetów i nawet czasami same nie wiedzą dlaczego.

Czasami może mówić, że to drań itd. ale i tak podświadomie ją do niego ciągnie. A faceci zastanawiają się jak kobieta może być z takim “chamem” i “burakiem” a to tylko dlatego, że nie rozumieją jak działa psychologia kobiet.

Jeżeli otaczasz się kobietami i masz z nimi relacje to automatycznie stajesz się atrakcyjny dla innych kobiet. To działa na zasadzie dowodu społecznego. Jeżeli chcesz przyciągnąć atrakcyjną kobietę otaczaj się atrakcyjnymi kobietami lub kobietami z kręgu z którego chcesz zdobyć kobietę.

Kolejna sprawa to pokazuj kobietom (za pomocą opowiadania historii) że jesteś atrakcyjny dla innych kobiet. Chodzi o to aby kobieta wiedziała, że inne kobiety są w Twoim życiu oraz te kobiety Ci ulegają dzięki czemu jest duża szansa, że też Ci ulegnie. Jeżeli kobieta nie jest pewna siebie to pójdzie za “stadem”. Z drugiej strony jeżeli jest pewna siebie to nie będzie na to reagowała i musisz działać inaczej.

Jeżeli kobieta jest Tobą zainteresowana to zaczyna się wewnętrznie przywiązywać. Zaczyna Cię ograniczać bo chce mieć Cię na wyłączność. Pojawia się zazdrość, ponieważ kobiety chcą monogamicznego związku. Jeżeli kobieta będzie Tobą zainteresowana to zacznie Cię testować na swoje “kobiece” sposoby.

jak byc mezczyzna w zwiazku

Zbytnie zainteresowanie a bycie (nie) atrakcyjnym facetem:

Nie możesz okazywać zbytniego zainteresowania kobiecie, ponieważ świadczy to o Twojej desperacji. Tak samo nie bądź zbyt miły i nie podlizuj się kobiecie anie nie próbuj jej zaimponować.

Okazanie braku zainteresowania kobiecie jest lepsze niż bieganie za nią.

Nie bądź w kontakcie przez 24h gdzie odbierasz telefon po pierwszym sygnale.

Jeżeli nie odbierzesz telefonu i później oddzwonisz nic złego się nie stanie tym bardziej, że też masz swoje sprawy oraz życie zawodowe.

Tak samo jako pierwszy kończ rozmowę i nie bądź dostępny na każde proponowane spotkanie. Daj przestrzeń kobiecie i stosuj zasadę niedostępności z kobietami a na pewno nie na każde ich zawołanie.

Pamiętaj, że samo myślenie o tym jak idealnie zagadać do kobiety jest złe, ponieważ analizujesz i bez sensu o tym rozmyślasz. To musi dziać się z automatu – najlepiej w pierwszych 3 sekundach od zobaczenia kobiety.

Tak samo jakiekolwiek sztuczne i wyuczone teksy nie przyniosą Ci pożytku.

jak byc seksownym mezczyzna

Mowa ciała a bycie atrakcyjnym facetem:

Twoja mowa ciała w tym uśmiech i kontakt wzrokowy z kobietą jest bardzo ważny. Najgorzej gdy wpadniesz w pułapkę kontrolowania swojej mowy ciała, która ma wynikać z Twojej pewności siebie i Twojego luzu.

Dlatego podczas rozmowy bądź wyluzowany i naturalny co przełoży się na Twoją atrakcyjną mowę ciała. Jeżeli masz w sobie strach i czujesz, że nie zasługujesz na kobietę także objawi się to po Twojej spiętej mowie ciała.

Musisz pragnąć kobiety ale być gotowy ją stracić – takie w skrócie przesłanie powinno Tobą kierować. Wszelkie akcje “po za” będą aktem desperacji z Twojej strony.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to jak kobieta się przy Tobie czuje.

Jeżeli podkręcisz jej emocje to będzie z Tobą bez względu na to czy jesteś w jej typie czy nie. Musisz być pewny siebie ale nie cwaniakowaty i arogancki. Nie zastanawiaj się czy jesteś fajny i czy ona mnie polubi albo co myśli na mój temat i co najważniejsze, czy na nią zasługujesz.

Bądź jak zdobywca, który bez wątpienia idzie po swoje. Musisz wiedzieć czego chcesz od kobiety i ją prowadzić w tym kierunku.

jak byc atrakcyjnym dla dziewczyn

Jak uwierzyć w siebie, że jestem atrakcyjny dla kobiet?

Dużym problemem facetów jest brak wiary w siebie. Często jest to wynikiem porównywania się do innych. Szukanie wymówek, że jeden czy drugi facet lepiej zarabia czy wygląda np. jest wyższy itd. co jest błędem.

Tak naprawdę to jaki jesteś wystarczy aby być atrakcyjnym dla kobiet. Musisz pracować nad tym na co masz wpływ. Resztę cech czy np. niski wzrost po prostu zaakceptuj. Inaczej pogrążysz się we własnych myślach.

Musisz zmienić swoje działania i popracować nad swoim zachowaniem. Przede wszystkim zacznij od pozytywnego myślenia. Ważne abyś nie stawiał sobie presji na efekty z kobietami. Być może stawiasz sobie za wysoko poprzeczkę.

To nie jest tak, że skoro nie potrafisz zagadać do kobiety to z dnia na dzień będziesz potrafił zdobywać kobiety na pierwszym spotkaniu aby szły z Tobą do łóżka. To tak nie działa. Zdobywanie umiejętności to proces, który wymaga czasu i pracy z Twojej strony. To trening czyni mistrza. Dlatego najlepsze co możesz zrobić to wyznaczać sobie małe kroki do realizacji, które przybliżą Cię do głównego celu.

jak byc atrakcyjnym dla dziewczyn

Każda podróż zaczyna się od najmniejszego kroku…

Ciesz się i doceniaj każdy nawet najmniejszy krok, który zrobiłeś. Nawet najmniejszy krok który przybliża Cię do dużego celu. Spotykaj kobiety bez presji i oczekiwania na efekty z nimi. Dzięki temu pozbędziesz się presji idealnego podejścia, które nie istnieje.

Na początku ciesz się podejściem i samą rozmową z kobietami. Następnie wprowadzaj kolejne kroki flirtując z nimi i umawiając się na spotkania a później przyjdzie czas na dotyk, całowanie i seks.

Jeśli chodzi o myślenie i Twoje nastawienie do kobiet to zamiast myśleć negatywnie w stylu “pewnie mnie odrzuci” pomyśl “super że z nią chwilę porozmawiam” albo “ciekawe jaką jest osobą”.

Musisz dać sobie czas zanim Twoje kontakty z kobietami się poprawią. Nikt się nie rodzi z takimi umiejętnościami i zdolnościami. Po prostu wymagają czasu i treningu dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie. Tak samo nawet najlepsi uwodziciele nie mają 100% skuteczności z kobietami, ponieważ jest to po prostu niemożliwe.

Pamiętaj, że nie masz wpływu na drugą osobę i nie wiesz w jakim jest stanie emocjonalnym kiedy do niej podchodzisz aby ją poznać. Najważniejsze abyś był wytrwały.

Jeżeli rezygnujesz po jednym czy kilku podejściach do kobiet to nic z tego nie będzie. Dlatego nie stawiaj na sobie presji, że cokolwiek musisz otrzymać od kobiety, którą spotkasz. Na początku Twoim sukcesem jest to, że do niej podszedłeś i powiedziałeś “cześć”. Z czasem wprowadzaj kolejne kroki tak aby rozmowa prowadziła do spotkania się z kobietą.

Każdy z tych kroków jest małym sukcesem, który składa się na wielki efekt. Początki zawsze są najtrudniejsze ale musisz to przetrwać i się nie poddawać aż do uzyskania efektów.

jak byc atrakcyjnym chlopakiem

Jak zwiększyć atrakcyjność?

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie za które odpowiada Twój wygląd i ubranie. Schludne ubranie w którym czujesz się komfortowo oraz czyste buty, zadbane włosy itd.

Nie bądź potrzebujący z kobietami dlatego wchodź w relacje z dostatku kobiet a nie ich braku.

Nie narzekaj i nie krytykuj a zamiast tego zarażaj pozytywną energią i pozostawiaj miłe wspomnienia.

Prowadź kobietę i wychodź z inicjatywą. Wybieranie stolika w restauracji czy miejsca, w którym usiądziecie, to typowo męskie zajęcie.

Wyluzowana postawa ciała bez garbienia się. Najlepiej bądź wyprostowany i trzymaj głowę prosto. Barki luźne a klatka piersiowa lekko wypięta.

Rozmawiaj z kobietą i opowiadaj o swoim życiu w emocjonujący sposób zamiast logicznie.

Mów głośno i wyraźnie z odpowiednią modulacją i emocjami gdy coś opowiadasz.

Zadbaj o poczucie humoru. To jedna z najbardziej pożądanych męskich cech.

Bądź asertywny – grzeczna stanowczość świadczą o dużej pewności siebie.

Zadbaj o uśmiech i emocje w tym radość na Twojej twarzy.

Okaż kobiecie szacunek ale działaj przy tym seksualnie.

Bądź odważny i nie bój się powiedzieć co myślisz.

Nie miej oczekiwań ani presji na efekt z kobietą.

Miej swoje pasje i zainteresowania w życiu.

Okaż szczere zainteresowanie kobiecie.

Nie próbuj na siłę się jej przypodobać.

Naucz się rozmawiać z kobietami.

Pracuj nad swoim charakterem.

Bądź wyzwaniem dla kobiety.

Utrzymuj kontakt wzrokowy.

Stawiaj kobiecie wymagania.

jak byc przystojniejszym

Jak utrzymać kontakt wzrokowy z kobietą?

Kontakt wzrokowy z kobietą to najważniejszy element komunikacji niewerbalnej. Nie chodzi przy tym o wpatrywanie się przez cały czas kobiecie w oczy co dla każdego z nas było by denerwujące.

Chodzi o utrzymywanie kontaktu wzrokowego przez większość spotkania. Co ważne utrzymuj kontakt wzrokowy na twarz w tzw. trójkąt przez co będzie Ci łatwiej a kobieta nie poczuje się przytłoczona Twoim wzrokiem.

Gdy rozmawiasz z kobietą nie błądź wzrokiem po okolicy tylko daj jej swoją uwagę m.in. poprzez utrzymywanie kontaktu wzrokowego. Nie zaglądaj przy tym na telefon itd.

Jeżeli rozmawiasz z kobietami w grupie to utrzymuj kontakt wzrokowy z każdą z nich.

jak byc atrakcyjnym facetem

Jak poprawić kontakty z kobietami?

Przestań bać się kobiet. Jeżeli boisz się, że Ci odmówi lub odrzuci to pamiętaj, że nie masz wpływu jak zareaguje obca kobieta. Czy jest tego warta aby się nią przejmować skoro nawet jej nie znasz? Przecież ona ocenia Cię na podstawie tego małego wycinka, który jej zaprezentowałeś, podchodząc do niej i nie wie jak zajebistym jesteś facetem.

Twoim celem jest być a nie robić dlatego ważne jest to jak się kobieta przy Tobie czuje. Musisz całym sobą czyli mową ciała pokazać bez udawania jaki jesteś. A będziesz atrakcyjny i zajebisty jeżeli znasz swoją wartość. Oprócz tego na mowę ciała wpływają Twoje przekonania i myśli na swój temat. Zadbaj aby były to pozytywne myśli.

Wyrażaj swoje zdanie i to co czujesz.

Miej swoje zdanie w pewnych tematach i miej w dupie opinie innych ludzi. Naucz się wyrażać siebie i mówić to co myślisz.

Szczerość to mocny afrodyzjak.

Prowadź kobietę. Miej zasady w życiu, którymi się kierujesz bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie. Musisz pokazać, że wiesz czego chcesz od życia i od kobiety. Miej cel w życiu do którego dążysz.

Kobiety to emocje na które musisz wpływać.

Nie tłumacz logicznie kobiecie dlaczego warto się z Tobą spotkać itd. Tak samo nie tłumacz się ani nie błagaj kobiety. Emocje żądzą kobietami czy tego chcesz czy nie.

Ciesz się, baw się i odczuwaj radość z relacji z kobietami. Otaczaj się kobietami w swoim życiu i flirtuj z nimi. Pokochaj kobiecość i ich wilgotne szparki a będzie Ci dane…

jak byc atrakcyjnym chlopakiem

Atrakcyjny styl życia faceta:

Styl życia jaki prowadzisz jako facet jest niezwykle ważny, ponieważ od tego zależy czy jesteś szczęśliwy w życiu czy nie.

Jeżeli szukasz szczęścia w innej osobie np. kobiecie to zawsze będziesz zależny od kogoś.

A to powoduje, że nie masz na to wpływu. Kobieta może być z Tobą przez jakiś czas ale nie musi być wiecznie więc poczucie szczęścia będzie zmienne.

Dlatego aby być szczęśliwym w życiu trzeba prowadzić takie życie w którym jesteś szczęśliwy za to kim jesteś i co robisz. Żyj pełnią życia.

Musisz być szczęśliwy sam ze sobą aby dawać szczęście innym.

Dzięki temu, że będziesz szczęśliwy na co dzień, kobiety, które spotkasz w swoim życiu będą wyczuwać Twoje szczęście. A szczęście przyciąga i powoduje zainteresowanie kobiet. Oprócz tego będziesz miał masę energii na co dzień aby działać z kobietami.

Skoro jesteś szczęśliwy to każdego dnia wstajesz z uśmiechem, pełen energii do działania i podejmowania życiowych wyzwań. To automatycznie widać po Tobie. Jeżeli w życiu robisz to co kochasz to automatycznie nakręca Cię energia, która pochodzi z tego szczęścia.

Zadbaj o takie życie w którym jesteś szczęśliwy.

Jeżeli Twoje życie nie wygląda tak jak tego chcesz to warto je uporządkować. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie aby w życiu zawodowym robić to co kochasz to odnajdź przynajmniej jedną pasję w swoim życiu i ją rozwijaj. Coś co uwielbiasz robić całymi godzinami i przynosi Ci wielką satysfakcję.

jak byc atrakcyjnym dla dziewczyn

Atrakcyjne pasje w życiu faceta:

Bez pasji Twoje życie nie będzie interesujące i ciekawe. Nie myśl jednak, że jeśli będziesz posiadał atrakcyjną pasję to kobiety same przyjdą bo tak się nie stanie jeżeli nie będziesz działał w tym kierunku.

Pasja sprawi, że będziesz interesujący dla kobiet ale to nie jedyny warunek, który sprawi że przyciągniesz do siebie kobiety. Może Ci jednak w tym pomóc.

Pasja to coś w czym się realizujesz i możesz poświęcać długie godziny.

Tak samo nie każda pasja działa na kobiety. Dla jednej „chłopak z gitarą byłby dla mnie parą” a na drugą może działać odpychająco. Dlatego nie szukaj pasji pod kobiety tylko rób to co czujesz i Cię pasjonuje.

Nie szukaj pasji na siłę jeżeli tego nie czujesz. Możesz mieć dowolną pasję, jeżeli tylko potrafisz o tym opowiadać w emocjonujący sposób.

Bycie atrakcyjnym facetem, nie oznacza posiadania najfajniejszych zainteresowań, czy hobby. Owszem to pomaga, teoretyczne lepiej mieć w sferze zainteresowań taniec i sporty ekstremalne niż filatelistykę i gry komputerowe, ale tak naprawdę możesz sobie też poradzić z takimi zainteresowaniami jakie aktualnie posiadasz.

Ważniejsza jest tak naprawdę Twoja wewnętrzna motywacja do posiadanych zainteresowań bo jak czujesz emocje w tym co robisz to jesteś na dobrej drodze.

Jeżeli wybierasz pasję aby się przypodobać kobiecie i zrobić na niej wrażenie to nie jest to atrakcyjne w jej oczach.

jak byc atrakcyjnym dla dziewczyn

Atrakcyjne pasje dla faceta;

Zdolności manualne czyli robienie czegoś z niczego typu; majsterkowanie, modelarstwo, rzeźbienie a nawet ulepszanie samochodu w garażu.

Muzyka & Malarstwo w tym sensie że tworzysz i wyrażasz swój charakter i osobowość.

Taniec jest bardzo atrakcyjny. Nie musisz być tancerzem z wieloletnim stażem. Wystarczy opanować podstawy tak aby potrafić prowadzić kobietę w tańcu.

Ćwiczenia fizyczne w tym bieganie czy siłownia przez co pokazujesz, że jesteś systematyczny i pracujesz nad sobą.

Gotowanie to praktyczna umiejętność, która pokazuje ze radzisz sobie w kuchni

Podróżowanie dzięki czemu jesteś odkrywcą i zdobywcą. Wymaga też czasami odwagi

Góry i wspinaczka świadczy, że jesteś zdobywcą

Sporty wodne jak surfing, nurkowanie czy żeglarstwo itd. także są emocje gdy nurkujesz i odkrywasz wraki na dnie morza

Motocykl – kojarzy się w dużej mierze z wolnością i zapewnia emocje

Sporty walki i inne ekstremalne sporty – pokazuje Twoją odwagę i rywalizację

Sporty lotnicze w tym skoki ze spadochronu, szybowce itd. kojarzy się wolnością i ryzykiem

co zrobic by byc przystojnym

Jak zrobić dobre wrażenie przy podejściu do kobiety?

Musisz zdobyć i przyciągnąć uwagę kobiety. Co z tego, że będziesz do niej mówił skoro rozmawia z koleżankami itd. Dlatego przerwij jej zachowanie tak aby poświęciła Ci uwagę.

Gdy już kobieta patrzy na Ciebie czas na następny krok.

Po drugie pokaż uśmiech przez co wyrazisz akceptacje i dobre intencje.

Po trzecie zanim coś powiesz kobiecie złap z nią kontakt wzrokowy. Krótką ciszę wykorzystaj do zbudowania napięcia.

Po czwarte skoro to Ty podszedłeś do kobiety to do Ciebie należy prowadzenie rozmowy. Dlatego na początku Twój wkład w rozmowę wynosi ok. 80-90% i stopniowo się zmniejsza wraz z  tym jak kobieta zaczyna z Tobą rozmawiać.

jak byc atrakcyjnym chlopakiem

Zachowania, które rujnują Twoją atrakcyjność:

Narzekasz na wszystko dookoła, na życie, na los, na świat itd.

Okazujesz zbytnie zainteresowanie. Tym samym pokazujesz, że jesteś desperatem

Podtrzymujesz rozmowę na siłę dla samego bycia ze sobą

Zadajesz zbyt wiele pytań niczym przeprowadzając z nią wywiad zamiast ciekawej rozmowy

Osaczasz ją stojąc zbyt blisko niej i nie dajesz jej przestrzeni przez co kobieta czuje się przytłoczona.

Nie odstępujesz jej na krok i wszędzie za nią chodzisz – daj jej trochę luzu

Jesteś zazdrosny o kobietę

Starasz się być śmiesznym na siłę lub opowiadasz nieodpowiednie dla kobiet kawały

Jesteś dostępny na każde zawołanie i zgadzasz się na wszystko co powie kobieta

Nie potrafisz wysłuchać kobiety i podtrzymać jej wątku rozmowy

Obrażasz się lub masz pretensje, że np. nie odpisała na smsa przez co pokazujesz, że Cię to rusza emocjonalnie

Zbyt mocno lub zbyt szybko okazujesz swoje uczucia – poczekaj z wyznaniem miłości, planowaniem rodziny czy dawaniem prezentów

Jesteś arogancki i udajesz pewnego siebie faceta a tak naprawdę brakuje Ci pewności siebie w tym nie potrafisz podjąć decyzji i nie prowadzisz kobiety

jak byc atrakcyjnym chlopakiem

Złe poczucie humoru z kobietami:

Poczucie humoru to atrakcyjna cecha faceta dla kobiet. Jednak są typy humorów których musisz unikać przy kobietach, ponieważ przeszkadzają w Twojej atrakcyjności. Takie poczucie humoru zostaw na bycie w męskim gronie:

Unikaj kawałów o kobietach w stylu o blondynkach, gwałtach itd. np. Dlaczego blondynki nie wolno bić po głowie? Bo jej echo zęby powybija.

Unikaj historii w których przedstawiasz się w złym świetle np. w szkole śmiali się z Ciebie itd. mimo że mogą być zabawne nieświadomie pokazujesz się w złym świetle.

Żartowanie z tego że jesteś biedny zostaw dla siebie. Mimo, że może to być zabawne to pokazujesz że jesteś nieogarnięty w życiu.

Nie żartuj z tego że nie masz powodzenia z kobietami bo podświadomie kobieta zacznie się zastanawiać dlaczego tak jest.

Nie przesadzaj z ilością dowcipów chyba że jesteś zawodowym komikiem a zamiast tego opowiadaj ciekawe i zabawne historie także ze swojego życia. Dobrze sprawdzają się dowcipne odpowiedzi na to co mówi kobieta oraz droczenie się z nią.

jak byc seksownym mezczyzna

Jak być bardziej męskim czyli cechy atrakcyjnego faceta:

Ładna buźka lub duże pieniądze to jeszcze nie wszystko co (może) przyciągnąć kobiety.

Jest wiele cech atrakcyjnego faceta za którymi podążają kobiety a których nie widać na pierwszy rzut oka:

Ambicja;

Czy jesteś ambitny i czy masz kierunek w swoim w życiu? Masz cel w życiu do którego dążysz? Czy wiesz czego chcesz od życia i od kobiety?

Asertywność;

Czy potrafisz postawić na swoim? czy masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrazić?

Działanie pod presją;

Czy potrafisz zachować się w trudnej i stresującej sytuacji? Potrafisz przejąć inicjatywę i działać w takiej sytuacji? Czy potrafisz działać pod presją? Jeżeli goni Was niedźwiedź to uciekasz pierwszy czy ratujesz kobietę?

Jesteś konkretny;

Konkretny facet proponuje spotkanie podając dokładny dzień i godzinę np. w piątek o 20. Jeżeli pytasz na co ma ochotę, co by chciała robić, co jej pasuje to nie jesteś konkretny

Opanowanie;

Prawdziwa siła pochodzi z wnętrza człowieka. Czy jesteś stabilny i opanowany emocjonalnie? Czy inni ludzie mają na Ciebie wpływ i dajesz się kierować?

Rozwijasz się;

Czy jesteś oczytany i podnosisz swoje umiejętności? Jesteś ciekawy świata przez co będziesz mógł podzielić się tym z kobietą?

Szacunek i kultura do ludzi;

Osoba, która nie ma szacunku do innych ludzi nie ma szacunku do samego siebie… stąd już tylko krok to frustracji itd. Szanuj innych ludzi i dawaj wartość w relacji. Miej szacunek do samego siebie aby dawać go innym.

Szczerość;

Czy jesteś szczery i otwarty a może owijasz w bawełnę? Tak samo nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Szczerość to silny afrodyzjak.

Troskliwość;

Gdy sytuacja tego wymaga daj kobiecie swoje ramię gdy np. idziecie po krzywym chodniku a ona jest w szpilkach. Tak samo gdy jest zimno lub pada deszcz daj jej swoją kurtkę – ale nie pytaj jej o to. Najwyżej Ci odda ale zapamięta gest który zrobiłeś.

Własne zasady;

Facet musi mieć zasady, którymi kieruje się w życiu i takie których inni nie mogą naruszać. Jeżeli nie uznajesz palenia w swoim samochodzie to mówisz raz, że nie wolno palić. Gdy ta osoba nie przestaje to wyrywasz papierosa i wyrzucasz przez okno a jak jej nie pasuje to niech idzie na piechotę.

jak byc atrakcyjnym facetem

Umiejętności atrakcyjnego faceta;

Rozwijanie siebie i praca nad sobą to także umiejętności jakie posiadasz. To sprawia, że jesteś dla kobiet bardziej interesujący bo umiesz i potrafisz coś zrobić.

Nie masz dwóch lewych rąk (nie obrażając mańkutów bo sam do nich należę 😉 )

W ten sposób pozytywnie wyróżniasz się na tle innych facetów. Stajesz się w ten sposób wyjątkowy…

Umiesz się ubrać;

To jak się ubierasz oraz Twój ubiór mówi bardzo wiele o Tobie. Często jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie jakie zrobisz na kobiecie. Jeżeli potrafisz się dobrze ubierać to możesz przyciągać kobiece spojrzenia. Tak samo gdy potrafisz dobrać kolory ubrań, które są równie ważne jak samo ubranie.

Potrafisz gotować;

Nie chodzi mi o to, że masz być mistrzem kuchni. Nie mam także na myśli, że masz codziennie stać przy garach. Chodzi o to abyś (gdy zajdzie taka potrzeba lub wyjątkowa okazja) potrafił coś przyrządzić dla Was obojga.

Tu nie chodzi od razu o robienie pierogów czy innej skomplikowanej potrawy – to może być mała przekąska ale liczy się sam gest i chęci.

Na YouTube znajdziesz masę poradników.

Potrafisz tańczyć;

Chyba zdajesz sobie sprawę, że taniec jest pożądaną umiejętnością dla kobiet. Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią tańczyć. Zapisz się na kurs tańca albo ew. zajrzyj na YouTube co ma do zaoferowania. Praktyka czyni mistrza.

Potrafisz masować;

Bardzo przydatna umiejętność, którą doceni kobieta. Niezależnie czy wraca zmęczona po pracy czy jako forma gry wstępnej, masaż jest zawsze przydatny 😉

Drobne naprawy domowe;

Nie twierdzę, że masz być od razu budowlańcem, hydraulikiem i elektrykiem w jednym.

Niektóre drobne naprawy nie wymagają pomocy fachowca a możesz je wykonać samemu.

Jeżeli potrafisz naprawić wyrwany kontakt, wymienić żarówkę (serio niektórzy mają z tym problem) czy uporać się z cieknącym kranem to gdy mieszkacie razem to jest to Twoim atutem, który kobieta może docenić.

Jeżeli nie wiesz jak się zabrać za drobne naprawy to szukaj na YouTube.

W ten sposób można nawet wybudować dom 😉

Naprawa samochodu;

Obecnie samochód można kupić za każde pieniądze. Problem jest w tym, że prędzej czy później samochód może ulec awarii.

Zresztą te nowsze też się psują bo producenci celowo robią “buble” aby zarabiać na serwisie. Kiedyś samochody się nie psuły a producenci zarabiali na sprzedaży nowych aut. Obecnie zarabiają największe pieniądze na serwisowaniu i naprawie aut.

Nie chodzi tutaj, że od razu masz robić remont silnika pod blokiem. Chodzi o zadbanie aby kobieta jeździła sprawnym samochodem bo chodzi o jej bezpieczeństwo.

Sprawdzenie oleju w silniku czy płynu do spryskiwaczy to nic wielkiego ale ma wpływ na eksploatację. Sprawdzenie powietrza w kołach czy wymiana żarówki to tak samo.

W razie potrzeby, gdy złapie gumę to trzeba wymienić jej koło zamiast dzwonić po fachowca (chyba, że jest zestaw naprawczy zamiast koła dojazdowego).

Uprawiasz sport;

Sport jest korzystny bo wpływa nie tylko na ciało ale przede wszystkim na umysł i psychikę. Jeżeli regularnie trenujesz sport to wiesz co to m.in. wytrwałość i dążenie do celu a są to przydatne cechy faceta.

W zdrowym ciele, zdrowy duch.

Umiesz rozmawiać z kobietami;

Niby coś oczywistego a jednak tak nie jest, ponieważ kobiety komunikują się inaczej niż faceci. Nie wystarczy, że rozmawiamy w tym samym języku, ponieważ faceci bazują na faktach i logikach a kobiety karmią się emocjami.

Prawdziwą sztuką jest dać kobiecie emocje w rozmowie oraz wysłuchać je i zrozumieć.

Gdy kobieta mówi o problemie to nie oznacza, że od razu szuka rozwiązania. Ona chce się wygadać i być wysłuchana. Dopiero gdy prosi o pomoc i rozwiązanie to należy znaleźć rozwiązanie problemu.

Dlatego tak często kobiety mówią; “Ty mnie nie rozumiesz…” a facet nie wie o co jej chodzi bo chciał dobrze czyli jej pomóc a wyszło jak zwykle 😉

Potrafisz podejmować decyzje;

Nie wszystkie decyzje jakie podejmujemy w życiu są słuszne ale jest to lepsze niż nie podejmowanie żadnych decyzji.

Nie podejmowanie decyzji czyli jej unikanie to na dłuższą metę nic dobrego.

Rolą faceta jest podejmowanie decyzji.

Ćwicz podejmowanie decyzji w prostych sprawach aby weszło Ci to w nawyk.

Często zamiast pytać kobietę na co ma ochotę lub gdzie by chciała wyjść, po prostu oznajmij jej, aby się ubrała bo wychodzicie za 30 minut. Powiedz jej, że to niespodzianka a tak naprawdę masz kupione bilety do kina.

Jesteś spostrzegawczy;

Bycie spostrzegawczym to zwracanie uwagi na szczegóły. Zamiast zwracać uwagę, że ma ładną sukienkę, którą widać od razu na pierwszy rzut oka, zauważaj małe detale.

Coś czego nie widać na pierwszy rzut oka.

Być może zmieniła kolczyki albo bransoletkę. Albo była u fryzjera i widzisz, że ma inaczej poprowadzone cięcie. Nie mów, że ma fajną fryzurę tylko dostrzeż to co się zmieniło zanim poszła do fryzjera.

To wymaga bycia bardziej spostrzegawczym ale kobieta to doceni.

Jesteś zaradny i ogarnięty życiowo;

Dawno, dawno temu facet szedł na polowanie i przynosił jedzenie. Obecnie facet poluje co najwyżej w ramach rozrywki a zamiast tego zarabia pieniądze. Przynosi do domu wypłatę co zapewnia środki do życia jego rodzinie czyli jemu, kobiecie i dzieciom.

Pieniądze w obecnych czasach zapewniają nie tylko podstawowe potrzeby jak schronienie (mieszkanie) i wyżywienie. Pozwalają także na wygodniejsze życie oraz podróżowanie itd.

Facet powinien zarabiać pieniądze i nie ma co tutaj się rozpisywać.

Masz wyjątkowe umiejętności;

Wszelkie umiejętności, dzięki którym zaskoczysz kobietę są pożądane. Coś co wyróżnia Cię z sposród innych facetów.

Jeżeli Twoją pasją jest muzyka może to być np. gra na instrumencie.

Jeżeli potrafisz coś wyjątkowego to pokaż to kobiecie nawet jak jest to żonglowanie 3 piłkami, sztuczki z kartami czy triki nożem motylkowym 😉

Oczywiście im bardziej unikalne umiejętności tym lepiej. To pokazuje, że jesteś wyjątkowym i interesującym facetem.

Niektórych umiejętności możesz się nauczyć dzięki YouTube.

Czy jesteś atrakcyjnym facetem? [QUIZ] (100% DARMOWY)

atrakcyjny facet test

Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

JAK BYĆ ATRAKCYJNYM DLA KOBIET? (11 KROKÓW)
JAK BYĆ ATRAKCYJNYM DLA KOBIET? (11 KROKÓW)

Z tego nagrania, dowiesz się jak być atrakcyjnym dla kobiet. Wszystko dlatego, że bycie atrakcyjnym facetem ma wiele zalet. Atrakcyjny facet ma dużo większe szanse na poznanie równie atrakcyjnej kobiety. Działa to na zasadzie "podobne przyciąga podobne" albo "ciągnie swój do swego". Czy mogę stać się atrakcyjnym facetem? Zdecydowanie tak, ponieważ kobiety inaczej postrzegają atrakcyjność niż się facetom wydaje. Kobieta ocenia faceta przede wszystkim pod kątem osobowości i

Pablo
Pablo

Uwielbiam odkrywać tajemnice i zgłębiać sekrety relacji. To dzięki temu wiem, że każda kobieta jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego zamiast szukać szczęścia w kobietach, odwracam rolę i dziele się z kobietami moim szczęściem. Odkryłem, że dzięki temu, mogę z nimi zrobić co tylko zechce... 😉

2 komentarze
  1. Witam bardzo konkretne i treściwe informacje wytłumaczone w prosty sposób. Dzięki Tobie zrozumiałem że popełniałem pewne błędy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.