ZRÓB W [100%] DARMOWY TEST

czy ona mnie kocha
czy sie jej podobam test
bledy facetow z kobietami

Najgorsze błędy facetów z kobietami

Faceci popełniają w relacjach wiele błędów z kobietami. Nie sposób opisać wszystkich możliwych błędów. Dlatego przedstawie najgorsze i najpopularniejsze błędy jakie popełniają faceci. Nie chodzi o to aby nie popełniać żadnych błędów. Ważne aby robić ich jak najmniej dzięki czemu zwiększasz swoje szanse z kobietami.

Przede wszystkim w relacjach z kobietami musisz sprawić aby kobiety same inwestowały w znajomość z Tobą. Rób tak abyś był wyzwaniem dla kobiety. Rozkochaj w sobie kobietę a będzie Ci dużo łatwiej w relacjach.

bledy w zwiazku

Faceci za dużo myślą zamiast działać:

Przede wszystkim wielu facetów chce być idealnym dla kobiety. Stara się być takim jaki jest ideał kobiety a to nigdy nie pokrywa się z rzeczywistością. Zamiast silić się być idealnym rób rzeczy, które działają na kobiety. Musisz mieć wartość jako facet dla kobiety a nie być jej ideałem. Bądź atrakcyjny, dominujący, męski, szczery i zdecydowany.

Bądź wartościowym i pewnym siebie facetem.

Wielu facetów za dużo myśli i analizuje z kobietami zamiast po prostu działać. Dotyczy to każdego etapu od podejścia do kobiety, po rozmowę, dotykanie i całowanie jej itd.

Ma złe nastawienie i negatywne myśli w głowie na zasadzie “oby mi nie odmówiła” zamiast “ciekawe jaką jest kobietą lub jak zareaguje gdy do niej podejdę”.

bledy facetow w zwiazku

Błędy facetów w podrywaniu:

Nie ma wyczucia czasu i miejsca z kobietami np. zaczepia kobietę, która się śpieszy zamiast takiej, która stoi sama i się rozgląda.

Mówi do kobiety, która jest w ruchu zamiast skłonić ją do zatrzymania. Kobieta, która się porusza Cię nie słucha.

Przymila się i skacze koło kobiety zamiast okazywać pewność siebie.

Wykonuje nerwowe ruchy przy kobiecie zamiast stać jak pewny siebie facet.

Nie utrzymuje pozytywnej mowy ciała w tym uśmiechu i kontaktu wzrokowego.

Nie potrafi odczytać oznak zainteresowania kobiet.

Podczas podejścia podchodzi zbyt blisko przez co osacza i przytłacza kobietę i zaburza jej strefę komfortu dla obcych osób. Tak samo nie stój przodem (frontalnie) do kobiety tylko lekko bokiem pod kątem.

Podchodzi tylko aby umówić się na spotkanie lub wziąć numer telefonu bez wygenerowania emocji w rozmowie. Spotkanie lub otrzymanie numeru ma być naturalną kolejnością rozmowy a nie celem samym w sobie.

Bierze numer telefonu od kobiety bez wygenerowania emocji. Jeżeli odpowiednio pokierujesz to kobieta sama da Ci numer lub wpisze go w Twoim telefonie.

Jest zbyt nachalny przy pierwszym podejściu. Przy podejściu dotyka lub trzyma kobietę a co gorsze zawiesza swoją rękę na kobiecie. Sam uścisk ręki na początku wystarczy. Na dotyk przyjdzie czas podczas kolejnych spotkań.

Kupuje kwiaty i prezenty chcąc przypodobać się kobiecie i próbując kupić jej zainteresowanie.

Nie stawia kobietom wymagań. Zamiast tego każda mu odpowiada “byle tylko jakaś była”.

Zbyt szybko odpuszcza słysząc np. “mam chłopaka” a tak naprawdę jest to tylko test z jej strony. To, że ma chłopaka nic nie znaczy i możecie normalnie porozmawiać. Nie wycofuj się i nie uciekaj tylko chwilę porozmawiaj jak normalni ludzie.

mezczyzna na początku zwiazku

Błędy facetów w rozmowie:

Nie jest szczerym z kobietami przez co kręci i owija w bawełnę zamiast powiedzieć jakie ma intencje.

Zadaje pytania zamknięte z odpowiedzią [tak/nie] zamiast pytania otwarte na które kobieta może powiedzieć coś więcej.

Nie inwestuje w rozmowę. Prowadzi logiczną rozmowę informacyjną i wymienia się z kobietą suchymi faktami bez przekazywania emocji. Stawiaj na emocjach, droczeniu się i seksualności z kobietą. Opowiadaj historie i buduj obrazy w głowie kobiety. Co czuje, gdzie była, o czym marzy itd.

Nie potrafi wysłuchać kobiety i nie daje jej dojść do słowa i zamiast tego nawija o sobie.

Wypytuje o jej byłych jak by to miało jakieś znaczenie. Liczy się tu i teraz a nie przeszłość.

Zgadza się ze wszystkim co powie kobieta. Miej swoje zdanie i nie bój się go wyrazić. Powiedz co myślisz przy czym szanuj zdanie kobiety na jej poglądy.

bledy facetow w zwiazku

Błędy facetów w życiu na co dzień:

Podchodzenie do życia i kobiet zbyt sztywno zamiast stawiać na humor i luz w interakcji.

Brak zdecydowania wynikający z braku pewności siebie. Facet pyta się o wszystko kobietę zamiast ją prowadzić. Jak nie będzie chciała czegoś to po prostu powie. Facet musi wychodzić z inicjatywą i prowadzić kobietę. Kobiety chcą silnego faceta.

Traktuje kobietę jako lepszą od siebie, niczym Boginię a nie jak normalnego człowieka. Nie stawiaj kobiety wyżej od siebie bo będziesz na straconej pozycji.

Popełnia błędy z dotykiem. Czeka z dotykiem zbyt długo przez co nie dotyka kobiety w ogóle. Nie chodzi aby ją osaczać ale wprowadzać stopniowy dotyk, małymi krokami. Przez to kobieta po kilku spotkaniach szufladkuje Cię jako przyjaciela lub nie chce się spotykać.

Wprowadzaj stopniowo dotyk i badaj granice kobiety.

Okazuje zbyt dużą pewność siebie poprzez cwaniakowanie, przechwalanie się i imponowanie kobietom.

Obraża się lub okazuje zazdrość z powodu kobiety co pokazuje, że nie jest wartościowym i pewnym siebie facetem.

Nie ma planu działania z kobietami. Podchodząc do kobiety musisz wiedzieć czego od niej chcesz np umówienia się na spotkanie lub otrzymania od niej numeru telefonu. Prowadzą rozmowę o niczym zamiast w określonym kierunku aby przybliżać się do wyznaczonego celu.

Przytłacza swoim kontaktem w tym przez telefon i smsy zamiast dać kobiecie czas i przestrzeń na co dzień.

bledy facetow w zwiazku

Błędy facetów w związku:

Wchodzi w związek z niedostatku i braku kobiet w swoim życiu zamiast otaczać się kobietami na co dzień i mieć duży wybór.

Wiąże się z kobietą tylko po to aby zaimponować znajomym lub rodzinie.

Wchodzi w związek z kobietą aby podbudować swoje ego i poczucie wartości. W ten sposób uzależnia swoją pewność siebie od kobiety co nigdy nie będzie trwałe.

Wchodzi w związek z kobietą bo ona na to naciska. Jeżeli tego nie czujesz to musisz szczerze powiedzieć o tym kobiecie i stawiaj na swoim. Nie bój się stracić kobietę. Być może chce Cię wciągnąć w coś o czym nie masz pojęcia…

Zbyt szybko wyznaje miłość przez co odsłania się ze swoimi uczuciami. Szybkie wyznanie miłości prowadzi do zabicia Twojej atrakcyjności. Stajesz się “łatwym” a tym samym przestaniesz być dla niej wyzwaniem.

Okazuje nadmierne zainteresowanie przez co wychodzi na zdesperowanego faceta. A kobiety są wyczulone na desperację i wyczuwają ją bardzo szybko. Kobiety na początku mogą być zamknięte dlatego daj jej czas aby się zaangażowała.

Po kilku spotkaniach planuje i wybiega w przyszłość na temat bycia razem, ślubu, dzieci itd. co tylko zniechęca kobietę nawet jak jest zainteresowana. Sprawy związku i małżeństwa zostaw po stronie kobiety. Nie pytaj kobiety czy jesteście razem i co będzie dalej z Wami. Skup się na emocjach, dotyku i seksie.

Chce kontrolować i śledzić każdy krok kobiety co wynika z braku zaufania.

Boi się stracić kobietę. Zawsze musisz być gotowy stracić kobietę lub dać jej odejść.

Traktowanie kobiety jako “tą jedną jedyną” i zapominanie o całym świecie tylko dla kobiety. A gdy coś pójdzie nie tak pojawi się płacz bo tyle zainwestowałeś w relację z nią …

Zbyt szybko odpuszcza i się poddaje zamiast pracować nad sobą i czekać na efekty z kobietami.

zachowania mezczyzn ktore niszcza zwiazek

Zachowania mężczyzn które niszczą związek:

Przytłaczanie i osaczanie kobiety swoim kontaktem w tym zbyt duże okazywanie zainteresowanie kobiecie. Trzeba dać kobiecie czas i przestrzeń na “babskie sprawy”.

Nuda, monotonia, rutyna i bycie przewidywalnym rozwalą każdy związek.

Okazywanie zazdrości przez co pokazujesz, że nie jesteś atrakcyjny oraz pewny siebie przez co boisz się ją stracić.

Zatracenie swoich pasji i celu w życiu dla bycia z kobietą.

Pretensje do drugiej osoby o brak uczuć lub zainteresowania.

Zdrada.

bledy facetow w zwiazku

Błędy popełniane w klubie:

Szukanie miłości tam gdzie jej nie ma. Kobiety chodzą do klubu w tym samym celu co faceci. Gdyby chciała potańczyć to by mogła to zrobić u siebie w domu. Dlatego przyszła do klubu bo szuka towarzystwa, chce się dobrze bawić i wyszaleć. Dlatego zamiast jej mówić jaka jest piękna, działaj z nią seksualnie.

Podchodzenie zbyt poważnie do kobiet, które wiadomo po co przyszły do klubu.

Stawianie drinków przed rozmową. Drink ma wynikać jako kolejny krok po rozpoczęciu rozmowy. Najpierw atrakcyjna rozmowa a później „chodź napijmy się”.

Czajenie się i analizowanie podejścia zamiast bezpośredniego działania. Gdy Ty czekasz inny facet będzie działał z kobietami.

Próbujesz zaimponować lub chwalić się swoimi pieniędzmi i statusem.

Mówisz cicho lub nachylasz się do kobiety. Mów wyraźnie i to kobieta ma się nachylać do Ciebie jeżeli czegoś nie usłyszy. Jeżeli nie słyszy to powiedz “podejdź bliżej” albo “chodźmy gdzie jest ciszej” i odciągasz ją na bok lub wychodzicie z klubu aby “pogadać”.

Zobacz wideo:

 

 

 

Pablo
Pablo

Uwielbiam odkrywać tajemnice i zgłębiać sekrety relacji. To dzięki temu wiem, że każda kobieta jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego zamiast szukać szczęścia w kobietach, odwracam rolę i dziele się z kobietami moim szczęściem. Odkryłem, że dzięki temu, mogę z nimi zrobić co tylko zechce... 😉

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.