You dont have javascript enabled! Please enable it!

BĄDŹ SOBĄ – CZY TO WYSTARCZY ABY ZDOBYĆ KOBIETĘ?

Bądź sobą. Czy to wystarczy aby zdobyć kobietę?

Na każdym kroku słyszysz – bądź sobą.

Czy wystarczy “być sobą” aby zdobyć kobietę? Skoro czytasz ten wpis to okazuje się, że NIE.

Tym bardziej jeżeli robisz coś cały czas tak samo i nie masz przy tym efektów takich jak byś chciał.

Prawdopodobnie masz jakieś braki lub źle się zabierasz za zdobywanie kobiet.

Spokojnie – jestem po to aby Ci pomóc więc czytaj dalej…

Oczywiście jest grupa facetów, której wystarczy, że będą sobą aby odnosić sukcesy z kobietami. Jednak często sami nie wiedzą dlaczego tak jest albo im się tylko wydaje dlaczego mają powodzenie u kobiet a prawda jest zupełnie inna.

Mimo to opanowali “pewne zasady” i mają kobiety takie jakie chcą. Prawdopodobnie odnieśli początkowe sukcesy z kobietami co nakręciło ich do kolejnych. Czują, że są zajebiści i zasługują na kobiety.

Być może społeczeństwo wmówiło Ci “to i owo” na Twój temat przez co nie masz odpowiedniej mowy ciała i zachowania aby być atrakcyjnym dla kobiet. Jeżeli opinię innych ludzi bierzesz do siebie także spisujesz się na porażkę. Wystarczy, że ktoś powie coś na Twój temat i się tym przejmujesz.

Oczywiście w życiu są różne sytuacje. Raz idziesz w koszulce polo z kolegami na piwo aby się “odchamić” a innym razem w garniturze załatwiasz sprawy w urzędzie używając wyszukanych słów.

Czy w obu przypadkach jesteś sobą? Oczywiście, że tak.

Wszystko zależy od sytuacji i kontekstu w którym się znajdujesz. Trudno abyś na piwo szedł w garniturze i mówił językiem urzędowym – to dopiero było by “bycie sobą”.

Dlatego najważniejsze w byciu sobą to bycie autentycznym w tym co robisz i co mówisz.

Do póki jesteś autentyczny – jesteś sobą.

Problem jest w tym, że możesz być autentyczny ale to jeszcze ZA MAŁO, ponieważ jesteś sobą ale nie jesteś atrakcyjnym sobą aby w taki sposób postrzegały Cię kobiety…

Bądź sobą ale atrakcyjnym sobą:

Jeżeli do tej pory nie nabyłeś atrakcyjnego sposobu bycia m.in poprzez pewność siebie to musisz się tego nauczyć. Inaczej będziesz powielał i działał wokół tego co robiłeś do tej pory a jak wiemy, nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów.

Skoro obecnie nie masz powodzenia u kobiet to warto nad sobą pracować, aby być atrakcyjnym facetem.

Jeżeli nie chcesz zmian to pozostań w miejscu w którym jesteś i licz na cud, który się nie wydarzy.

Musisz popracować nad sobą. W pierwszej kolejności warto zadbać o wygląd oraz odrzucić ograniczające Cię przekonania na temat kobiet. Oprócz tego praca nad charakterem i pewnością siebie to absolutna podstawa. Im więcej poprawisz elementów, które wymagają zmiany tym lepiej.

Zanim jednak zaczniesz pracować nad poprawą samego siebie, musisz wiedzieć kim obecnie jesteś a jaki chcesz być.

Musisz uświadomić sobie w jakim punkcie jesteś.

Zrób przegląd swoich wad, słabości i ograniczeń. To, że potrafisz je dostrzec to kluczowa sprawa. Od tego zaczyna się każda zmiana. Inaczej będziesz łudził się, że wszystko jest OK a to z kobietami jest coś nie tak mimo, że odrzuciło cię 5, 10 czy więcej kobiet.

Jeżeli przykładowo jesteś nudnym i spiętym facetem na co dzień bo masz biznes na głowie, spadki na giełdzie itd. to przeniesie się to na kontakty z kobietami.

prawdziwy mezczyzna

Badź sobą i jednocześnie atrakcyjnym dla kobiet:

Aby być atrakcyjnym dla kobiet musisz wiedzieć co masz robisz. 

Potrzebujesz wiedzy i teorii. Następnie wiedzę musisz przekuć w działanie dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie.

Tak jest z każdą umiejętnością np. prowadzenia samochodu. Wiesz teoretycznie, że kręci się kierownicą aby skręcać, co robić nogami aby samochód jechał lub się zatrzymywał oraz jak zmieniać biegi. Następnie gdy już TO wiesz to wsiadasz za kółko i próbujesz TO robić w praktyce.

Za pierwszym razem nie jedziesz jak kierowca rajdowy ale z czasem nabierasz doświadczenia. Na początku może nawet patrzysz na dźwignię zmiany biegów aby widzieć jaki wrzucasz bieg ale po dziesięciu latach jazdy nie patrzysz już na pedały ani lewarek biegów. Robisz to podświadomie i z automatu. Tak samo jest z każdą inną czynnością, którą uczy się człowiek – również z uwodzeniem kobiet.

Dlatego dla faceta, który przez wiele lat miał kontakty z kobietami to jest coś normalnego i prostego. Taki facet nie patrzy “jak wrzucić bieg” tylko jedzie z “automatu” w kontaktach z kobietami. Dlatego taki facet powie Ci, że wystarczy być sobą. Z jego punktu widzenia jak najbardziej to jest prawdą. Dla Ciebie, jeżeli nie masz doświadczenia to oznacza zupełnie co innego.

Oczywiście na początku popełnisz błędy. Ale tym się nie zrażaj tylko idź na przód. Jeżeli człowiek poddawał by się po pierwszej porażce to nigdy nie wszedłby na Mount Everst itd. Błędy i porażki szczególnie na początku są czym normalnym i naturalnym. Są częścią procesu.

Nie staniesz się dobrym w te klocki z dnia na dzień.

Ale z czasem gdy będziesz nad sobą pracował, będziesz stawał się coraz lepszy. Im lepszy będziesz się stawał tym łatwiej będą przychodziły Ci kontakty z kobietami aż do momentu gdy będą czymś normalnym i naturalnym dla Ciebie. Tak samo jak jazda samochodem czy cokolwiek innego robisz mając wprawę i praktykę.

prawdziwy facet

O co warto zadbać na początku aby zdobyć kobietę?

Przede wszystkim skup się na sprawnej komunikacji z kobietami.

Nie musisz być w typie kobiety aby chciały się z Tobą spotykać. Zresztą taki wymarzony typ nigdy nie istnieje. Dlatego nie sil się na to aby być w typie kobiety. Ważniejsze jest to jak się przy Tobie czują i jak na nie oddziałujesz. Musisz wiedzieć jak rozmawiać z kobietami aby wywoływać w nich określone emocje.

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Zamiast milczeć przy kobiecie np. opowiadaj ciekawe historie, które malują obrazy w jej głowie i wpływają na jej emocje. Do tego aby mieć o czym opowiadać, najlepiej sprawdzają się Twoje doświadczenia i sytuacje z życia.

Dlatego prowadząc ciekawe życie naturalnie masz ciekawe historie bez opowiadania bajek. Często mówi się o kimś, że jest wygadany a tak naprawdę jest ciekawym człowiekiem i ma po prostu o czym opowiadać innym. Gdy nie masz o czym opowiadać ze swojego życia to pozostają Ci sprawdzone tematy do rozmów z kobietami.

Następnie gdy będziesz potrafił swobodnie rozmawiać, przejdź na wyższy poziom za pomocą poczucia humoru, droczenia i flirtowania z kobietami.

Dużą rolę odgrywa Twoje nastawienie mentalne do kobiet i przy kobietach. Dlatego jeżeli rozmawiasz z kobietą ale myślisz o sprawach firmy to odbije się to negatywnie. Twój przekaz nie będzie ekspresyjny. Musisz zanurzyć się w ten proces i emanować to całym sobą. Musisz przekazać kobiecie swoje pozytywne wibracje.

Jeżeli otaczasz się kobietami na co dzień to stajesz się obyty w ich towarzystwie przez co się nie stresujesz i nie krępujesz. Dzięki temu będziesz bardziej pewny siebie, będziesz potrafił rozróżniać ich zachowania i wyłapywać sygnały zainteresowania. Łatwiej będziesz przekraczał strefę komfortu wprowadzając dotyk i całowanie kobiety.

Te wszystkie elementy składają się na całość dlatego nie wystarczy zadbać o jeden element.

To musi być spójne z Tobą jako całość.

Oczywiście w pierwszej kolejności pracuj nad tym czego Ci najbardziej brakuje.

jak byc mezczyzna w zwiazku

Bądź sobą. Zobacz wideo:

PS. Podziel się ze znajomymi. Z góry DZIĘKI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
error: